здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Біологічно активна добавка ІВЛАКСІН при гострих бронхолегеневих і респіраторних захворюваннях.

Е.В. ПЛЕХАНОВА, ОКБ, м. Томськ
Лікарська група протизапальних засобів в даний час налічує кілька тисяч препаратів для зовнішнього і внутрішнього застосування. Проаналізувавши механізми їх дії, фахівці компанії АРТ ЛАЙФ створили ефективний протизапальний і загальнозміцнюючий засіб ІВЛАКСІН, яке можна використовувати як самостійно, так і в комплексі з іншими протизапальними і іммунокоррегірующіх препаратами при будь-яких патологічних станах. ІВЛАКСІН як універсальний протизапальний засіб застосовується при наступних патологічних станах:
- Простудні та інфекційні захворювання бронхолегеневої системи;
- Запальні захворювання кишечника;
- Хвороби печінки і жовчовивідних шляхів;
- Захворювання сечовидільної системи;
- Патологія кістково-суглобової системи.
Мета і завдання дослідження
Мета: оцінка ефективності впливу біологічно активної добавки до їжі (БАД) ІВЛАКСІН на пацієнтів із запальними захворюваннями верхніх дихальних шляхів.
Клінічна оцінка БАД ІВЛАКСІН здійснювалася за наступними показниками: оцінка кольору шкірних покривів; функціонального стану органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, ваги, лабораторних даних: загального аналізу крові, загального аналізу сечі, біохімічного аналізу крові.
Матеріали та методи дослідження
Всього в динаміці обстежено 10 чоловік у віці від 23 до 50 років із захворюванням на ГРЗ - 4 випадки, пневмонії - 3 випадки, хронічного тонзиліту - 2 випадки, грипу - 3 випадки. Супутня патологія: астенічний синдром - 2 випадки, астматичний бронхіт-2 випадки. Контрольну групу склали 10 осіб з подібною патологією.
Результати дослідження
Аналіз показав, що в 10 спостереженнях негативних реакцій на прийом БАД не виявлено.
У хворих на ГРЗ та грип протягом 1-2 діб зменшувався набряк слизової носа без місцевого лікування; швидко проходили набряк слизової гортані, гіперемія; швидко відновлювався голос; до кінця другої доби зникав нежить. Симптоми інтоксикації зникали у хворих на грип та ГРЗ до кінця першої - початку другої доби. Результати аналізів крові нормалізувалися швидко.
У хворих пневмонією проводилося сумісне лікування. Відзначено зниження температури протягом перших і других діб. Симптоми інтоксикації зникали до кінця 2-3 доби. Кашель зникав до 4-5 діб. Мокрота відокремлювалася легко, без запаху і смаку. ШОЕ нормалізувався значно швидше: до 8-10 дня. Лейкоцитоз - відповідно до 6-7 дня. У двох випадках у пацієнтів, які страждають на бронхіт, віком 8 і 37 років, відзначено відсутність звичайного при ГРЗ загострення астматичного бронхіту.
Змін в загальних аналізах сечі не відзначено. Біохімічні аналізи крові показали: вміст загального білка було нормальним, за винятком двох випадків з незначним зниженням, які до кінця лікування відновилися. Вміст цукру, АСТ, АЛТ, білірубіну були в межах норми. Показники загального аналізу крові: лейкоцити до 10 * 109 / л - 6 осіб, більше 10 * 109 / л - 4 особи; ШОЕ більше 15 мм / год - 6 осіб, більше 30 мм / год - 2 людини. Побічних ефектів не відзначалося.
Органолептичні властивості препарату оцінювалися як задовільні. Смак і запах приємні. Неприємного, стороннього смаку не відзначалося.
У пацієнтів контрольної групи катаральні явища, симптоми інтоксикації, лабораторні показники нормалізувалися пізніше.
Висновок
Під час застосування БАД АРТ ЛАЙФ ІВЛАКСІН відзначалася його добра переносимість. Побічних явищ не спостерігалося.
Даний препарат слід рекомендувати як загальнозміцнюючий, профілактичного і допоміжного засобу при наступних станах: епідемія грипу, ГРЗ, пневмонія, синусит, риніт, астматичний бронхіт.

← Вплив біологічно активної... Досвід застосування... 
Просмотров: 2641

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен