Профілактика захворювань серцево-судинної системи з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

І.В. ЩЕРБАКОВА, Т.М. ПОБЕРЕЖНЮК, Н.Є. Найдьонова, Медичний центр ЗАТ «Сібінтегра», м. Томськ
Серцево-судинні захворювання займають перше місце в структурі захворюваності і служать найчастішою причиною інвалідизації та смертності населення. Важливою складовою частиною профілактики різних патологічних станів, у тому числі патології серцево-судинної системи, є корекція харчування. Наші співвітчизники дуже болісно ставляться до корекції харчування, найчастіше внаслідок того, що сьогодні ми живемо в умовах соціального стресу, і для багатьох їжа є свого роду антидепресантом. Внаслідок цього, на сьогоднішній день одним з найефективніших засобів, який дозволяє отримати організму всі необхідні нутрієнти харчування, підтримати імунітет на оптимальному рівні і поліпшити роботу різних органів і систем, є вживання біологічно активних добавок до їжі (БАД),
Для корекції функціонального стану серцево-судинної системи ми маємо унікальну можливість використовувати препарати рослинного походження російської компанії Артлайф, яка вже більше п'яти років активно працює на ринку біологічно активних добавок до їжі і на сьогоднішній день є лідером в Росії з розробки, впровадження та виробництва БАД, а також продуктів харчування, збагачених БАД.
Хотілося б відзначити, що БАД компанії АРТ ЛАЙФ максимально адаптовані до місцевих умов, виробляються з високоякісної сировини на високотехнологічному обладнанні, практично не мають протипоказань і дають позитивні результати при застосуванні.
Для підтримки роботи серцево-судинної системи розроблений фітокомплекс під назвою БІ ПІ ФОРМУЛА, до складу якої входять такі інгредієнти, як плоди глоду, солі калію і магнію, хром, екстракт часнику, вітаміни С і Е, ведмежі вушка і т.д.
Цей препарат активізує метаболічні процеси міокарда і покращує живлення серцевого м'яза, має антиоксидантні властивості, виявляє м'яку судинорозширювальну, гіпотензивну і антиаритмічну дії, благотворно діє на водно-сольовий, вуглеводний і ліпідний обміни, має виражений сечогінний ефект.
Наступним препаратом для підтримки роботи серцево-судинної системи є БАД ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ. Поліненасичені жирні кислоти - найважливіші складові раціону харчування людини. Однією з основних їх функцій є участь у синтезі особливих речовин організму-простагландинів, які зменшують в'язкість крові, знімають больовий синдром, сприяють зменшенню запальних реакцій в організмі, знижують тонус судин. Дефіцит есенціальних жирних кислот є однією з найважливіших причин порушення обміну холестерину та розвитку атеросклерозу.
У патогенезі аритмій певну роль відіграють порушення провідної системи серця, а також внесердечной нейрогуморальної системи (певні ділянки кори головного мозку, гіпоталамус і т.д.). Для корекції нечастих екстрасистолій, коли при призначенні протиаритмічне препарату ми боїмося його рітмогенного дії, рекомендуємо ДУС Найт, який володіє хорошим седативний ефект, нормалізує сон, не порушуючи його фізіології. До складу цього препарату входять добре зарекомендували себе в медичній практиці рослини: пасифлора, ромашка, шоломниця, валеріана і т.д. Одним з найцікавіших інгредієнтів є мелатонін. Дія мелатоніну на організм людини активно вивчається в лабораторії Хрономедицина і клінічних проблем гастроентерології (під керівництвом акад. РАМН Ф. І. Комарова) та кафедрою пропедевтики внутрішніх хвороб ММА ім. Сеченова (під керівництвом акад. РАМН В. Т. Ивашкина). При вивченні впливу мелатоніну на серцево-судинну систему отримані дані про його нормализующем дії на артеріальний тиск, на виражене кардіопротекторну дію. Мелатонін здатний нормалізувати ритм серця, знизити агрегацію тромбоцитів і процес окислення ліпідів, зменшуючи таким чином ризик розвитку атеросклерозу. Також відомо, що мелатонін регулює тонус судин головного мозку, зменшуючи ризик розвитку ішемічного інсульту. Беручи участь в гормональної регуляції артеріального тиску, мелатонін інгібує викид адренокортикотропного гормону, змінюючи таким чином синтез кортизолу надпочечниками, знижує продукцію норадреналіну, вазопресину, реніну. Таким чином, мелатонін багатофункціональний, він впливає на різні ланки патогенезу гіпертонічної хвороби. Профілактика серцево-судинних захворювань, зокрема вроджених вад серця і судин, починається не в ранньому дитячому віці і навіть не в утробі матері, вона починається значно раніше, вже тоді, коли ще не запланована вагітність. Наші співвітчизники, у яких в більшості своїй, відсутня мотивація на здоровий спосіб життя, повинні, нарешті, за допомогою медиків дорости в своїй свідомості до того, що вагітність - це серйозний процес, потрібно готувати свій організм до якісної, безпроблемно виношування дитини, а це можливо тільки при корекції наявної екстрагенітальної патології і профілактики виникнення вірусних захворювань.
У першому триместрі вагітності, коли йде закладка найважливіших органів людини, у тому числі серцево-судинної системи, імунітет вагітної жінки повинен працювати максимально ефективно для попередження розвитку вірусних захворювань, які можуть спровокувати розвиток вродженої патології серцево-судинної системи. Потрібно також підготувати систему травлення і виділення, щоб попередити розвиток гестозів першої половини вагітності.
Фітокомплекс АРТ ЛАЙФ ДІСКАВЕРІ Чарівність, АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА ЧИ ДІСКАВЕРІ Відмінник, до складу яких входять комплекс вітамінів, макро-і мікроелементів, основні незамінні амінокислоти, травні ферменти, культура еубіотіческіх бактерій, лікарські рослини, рекомендується приймати жінкам протягом одного місяця перед планованою вагітністю. Цей препарат також показаний перед оперативними втручаннями, для профілактики стрептококової і стафілококової інфекцій, особам, які дотримуються тривалий постільний режим через загострення серцевої патології, позбавлені перебування на свіжому повітрі і в яких часто спостерігається анемічний синдром. Для підтримки роботи кишечника у вагітних жінок та осіб, що знаходяться на тривалому постільному режимі через ревматологічної патології, ми рекомендуємо звернути увагу на БАД АРТ ЛАЙФ Токсфайтер-високоефективний ентеросорбент на основі харчових волокон з ферментами і трав'яним комплексом, який вирішує проблеми надходження в організм харчових волокон в достатній кількості і тим самим регулює моторику шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Сорбуючі компоненти препарату утворюють потужне молекулярне сито, на якому адсорбуються отрути, токсини, холестерин, білірубін, гістамін, сечовина, солі важких металів і т.д.
При підготовці та під час вагітності ми пропонуємо жінкам використовувати ЛЕЦИТИН, який володіє хорошим ліпотропні дією, є необхідним субстратом для побудови клітинних мембран більшості тканин організму, нормалізує співвідношення ліпопротеїдів високої і низької щільності із збільшенням частки ліпопротеїдів високої щільності, і сприяє підтримці нормального рівня холестерину в плазмі крові. При дефіциті лецитину в м'язовій тканині розвиваються дистрофічні процеси, небезпечні для серцевого м'яза.
Особам з легким ступенем серцевої недостатності і набряклим синдромом може бути показаний фітокомплекс РЕНСЕПТ, що підтримує роботу нирок. Препарат має м'який сечогінним ефектом, антибактеріальну активність, спазмолітичну і протизапальну діями, регулює водно-електролітний баланс організму, покращує функцію імунної системи Крім цього, компанією АРТ ЛАЙФ випускається високоефективна формула вітаміну Е в чистому вигляді, яка є важливим харчовим компонентом. Вітамін Е нормалізує процеси згортання крові, зменшує утворення рубцевої тканини, покращує кровообіг, сприяє розвитку колатералей, незамінний для нормального перебігу відновних процесів в тканинах, сприяє зниженню високого артеріального тиску. При його дефіциті в дієті людини виявляються дегенеративні зміни в кістякових м'язах і в м'язі серця, підвищення проникності і ламкості капілярів. Встановлено взаємозв'язок підвищення частоти розвитку захворювань серця і дефіциту вітаміну Е, обумовленого надмірним вживанням технологічно обробленої їжі. Ми зупинилися лише на деяких, далеко не всіх біологічно активні добавки компанії АРТ ЛАЙФ, які можна використовувати для профілактики та корекції серцево-судинних захворювань. І вже якщо всі розвинені країни, включаючи США і країни Європи, не знайшли кращого виходу, ніж використання БАД з їжею для поліпшення здоров'я своїх співгромадян, то очевидно, що і в Росії ця продукція скоро займе гідне місце.

Коментарі

ВВЕРХ