здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання БАД РУДВІТОЛ у хворих на вірусні захворювання переднього відрізка очей.

І.Г. ІВАНОВА, поліклініка № 5, м. Кемерово
Одна з найбільш поширених патологій в офтальмології - вірусні захворювання очей. Вони характеризуються хвилеподібним перебігом. Їх пік нерідко збігається з піком ГРВІ. Від вірусних захворювань не застрахований ніхто. Хворіють люди будь-якої статі і віку, тривалість захворювань коливається в середньому від 2 тижнів до 1 місяця. Як допоміжний засіб у хворих з вірусними захворюваннями переднього відрізка очей ми використовували біологічно активну добавку до їжі (БАД) РУДВІТОЛ виробництва компанії АРТ ЛАЙФ.
Головна складова частина препарату - ехінацея пурпурова, що виростає на території Північної Америки. З метою посилення імуномодулюючих і протизапальних властивостей в РУДВІТОЛ введені екстракти кореня солодки, вітамін С, рутин, цинк, селен.
Препарат має широкий спектр дії:
- Противірусним (стимулює вироблення інтерферону Р-2 та інтерлейкіну-1);
- Протизапальну;
- Антиалергічну;
- Антиоксидантну;
- Естрогеноподібним;
- Радіозахисним.
РУДВІТОЛ показаний:
- Для профілактики і лікування грипу та ГРВІ;
- При імунодефіцитних станах, гострих і хронічних запальних захворюваннях різної локалізації;
-При анемії, лейкопенії;
- При станах після антибіотикотерапії, цитостатичної та променевої терапії.
Протипоказанням є індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
Метою дослідження було оцінити вплив препарату на хворих з вірусними захворюваннями очей.
Використано наступні методи досліджень:
- Клінічне спостереження за пацієнтами;
- Біомікроскопія переднього відрізка ока;
- Контроль загального аналізу крові.
Дослідження проводилося у амбулаторних хворих. Брали участь дві групи: у першій (досліджуваної) було 15 осіб, з них 6 пацієнтів з вірусним кон'юнктивітом (40%) і 9 (60%) - з вірусним епітеліальний кератокон'юнктивітом. У другій (контрольній) групі - 14 осіб, з яких 4 (28,6%) - з вірусним кон'юнктивітом і 10 (71,4%) - з кератокон'юнктивітом. Вірусний кон'юнктивіт є більш легкою формою захворювання, при якій вражається переважно кон'юнктива очного яблука. На відміну від нього, при вірусному кератокон'юнктивіт в процес втягується роговиця, на якій з'являються запальні інфільтрати, набряк, знижується гострота зору. Відповідно, і терміни одужання при цьому більше.
Усі хворі звернулися на прийом зі скаргами на почервоніння очей, сльозотеча. Загальний стан не страждала. З боку крові будь-яких змін не було.
Пацієнтам досліджуваної групи було призначено БАД РУДВІТОЛ з першого дня захворювання. Доза препарату - 3 капсули на день (по 1 капсулі 3 рази на день), курс лікування - 20 днів. Пацієнти обох груп отримували базисну противірусну та протизапальну терапію в інсталяціях, парабульбарно і субкон'юнктівальньгх ін'єкціях. Хворі оглядалися щодня. Переносимість БАД АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ була гарною. На фоні прийому препарату та застосування базисної терапії поліпшення наступило у пацієнтів з вірусним кон'юнктивітом на 6 день у пацієнтів досліджуваної групи і на 9 - у пацієнтів контрольної групи. У хворих з вірусним кератокон'юнктивітом - на 12 і 14 день соответствнно.
Повне одужання у пацієнтів з кон'юнктивітом першої групи наступило на 10-12 день, другої групи - на 14 день. У хворих з кератокон'юнктивітом - на 20-22 і на 25-27 дні відповідно. Картина крові до моменту одужання у всіх пацієнтів відповідала нормі.
Висновок
Проведене клінічне дослідження біологічно активної добавки до їжі РУДВІТОЛ фірми АРТ ЛАЙФ у хворих на вірусні захворювання переднього відрізка очей показало його хорошу переносимість та відсутність побічних ефектів, швидку регресію клінічних симптомів, що дозволяє скоротити терміни непрацездатності пацієнтів. На тлі прийому РУДВІТОЛ не спостерігалося жодного випадку хвилеподібного перебігу вірусного епітеліального кератокон'юнктивіту.

← Застосування біодобавок... Результати застосування... 
Просмотров: 2503

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен