здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Результати застосування БАД АРТ ЛАЙФ в гінекології.

М.В. НОЗДРЯКОВА, лікар дерматолог-венеролог, О.В. Носкова, лікар-терапевт, м. Н. Новгород

Хвора Т.В., 50 років
Протягом двох років страждала патологічним клімаксом.Жалоби: Відчуття припливів спека до 10-15 разів на добу; часті головні болі протягом дня, які купировались тільки прийомом анальгетиків; дратівливість, підвищена стомлюваність.
Особливо болісно переносила часто виникають припливи в нічний час, тому що це порушувало сон і позбавляло можливості відпочити.
Спостерігалися також порушення з боку опорно-рухового апарату: біль у ліктьових, колінних суглобах, слабкість в руках, неможливість підняти 1,5 кг, ниючі болі в гомілках.
Традиційні схеми лікування не надавали бажаного ефекту, а приносили лише короткочасне полегшення. Від прийому гормональних препаратів жінка категорично відмовлялася.
Рекомендовано: додати до лікування БАД АРТ ЛАЙФ ФОРМУЛА ЖІНКИ за схемою: перші 4 дні по 2 таблетки 2 рази на день, а потім по 1 таблетці 2 рази на день протягом 1 місяця.
На другому тижні прийому пацієнтка зазначила, що головні болі стали виникати рідше, скоротилася кратність прийому анальгетиків. Покращився настрій, зменшилася дратівливість. Прояви інших симптомів стали м'якшими. До кінця місяця лікування значно зменшилася інтенсивність і частота виникають нападів спека, нормалізувався сон, підвищилася працездатність. Пацієнтка не пред'являє скарг на болі в гомілках, інші суглобові болі зменшилися. Протягом наступних трьох місяців прийом БАД був припинений (матеріальні труднощі). У той же час, у зв'язку з хорошим самопочуттям за власною ініціативою перестала приймати всі інші лікарські засоби. Симптоми патологічного клімаксу не поновлювалися. Надалі була запропонована схема прийому профілактичних дозувань БАД ФОРМУЛА ЖІНКИ, по 10 днів на місяць. В даний час приймає БАД КАЛЬЦІМАКС, котячий кіготь. Почувається добре.
Хвора Л., 21 рік Протягом останніх трьох років турбували періодично виникають тупі невизначені болі в поперековій області справа, що посилюються при тривалій ходьбі, після підняття важких речей, переохолодження, субфебрилітет (37,2-37,4 ° С). До лікаря не зверталася, для зняття болю приймала но-шпу. За лікарською допомогою звернулася лише три місяці назад.Прі обстеженні виявлено: блідість шкіри і видимих ​​слизових оболонок, пастозність, болючість при поколачивании поперекової області з правого боку.
У загальному аналізі крові: НЬ 95 г / л, Ь - 12x109, ШОЕ 20 мм / ч.
В загальному аналізі сечі: лужна реакція, сеча каламутна, щільність знижена, сліди білка, Ер - 8 в полі зору, Ь - 20 в полі зору бактеріурія, кристали фосфатів. При УЗД нирок: чашково-лоханочная система правої нирки деформована, дифузна неоднорідність ниркової паренхіми, ознаки наявності піску в правій нирці.
Діагноз: хронічний правобічний рецидивуючий пієлонефрит, фаза загострення.
Рекомендовано: дієта, багата білками, аскорбінова кислота, 5-НОК, біологічно активна добавка до їжі РЕНСЕПТ.
Пацієнтка планувала вагітність і в зв'язку з цим відмовилася від прийому хіміопрепаратів. Дотримувалася дієти. Брала РЕНСЕПТ по 1 таблетці 2 рази на день. У перші два дні прийому хвора зазначила посилення болю в ділянці нирок, було рекомендовано розпочати прийом 5-НОК і знизити дозування РЕНСЕПТ, але жінка вирішила продовжити прийом. Болі поступово зменшилися, а до кінця другого тижня раптово поновилися, що супроводжувалося виходом піску з сечею (візуальний контроль). Після цього стан покращився, больові відчуття не повторювалися. Прийом РЕНСЕПТ продовжувала ще 1,5 місяця на тлі гарного самопочуття. В аналізах сечі і крові (повторювалися кожні 10 днів) - спостерігалася поступова нормалізація показників. Контрольні аналізи в кінці другого місяця прийому РЕНСЕПТ - без патології. Температура тіла нормальна. УЗД нирок - конкрементів не виявлено.

← Використання БАД РУДВІТОЛ... Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2497

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен