здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ при гінекологічній патології.

Г.А. НІКІТІНА, ГЦПСіР, м. Томськ
При проведеному нами анкетуванні (опитуванні) менструюють дівчат і жінок до 50-70% з них зазначають збої менструального циклу і до 30-50% - постійні порушення, в тому числі хворобливість менструацій і передменструальний синдром. Причиною порушень менструального циклу є гормональний дисбаланс, причому збої можуть статися на будь-якому рівні регуляції циклічної вироблення статевих гормонів, в будь-якому віці. Для періоду становлення менструальної функції протягом 6-12 місяців після менархе в нормі характерна нестійкість гормонального гомеостазу. Обстеження школярок, студенток і більш старших жінок виявляє ту ж нестійкість системи жіночих статевих органів. Все більше пацієнток у підліткових гінекологів. У структурі патологічної ураженості дівчаток-підлітків переважають порушення менструальної функції (до 34-42%), відхилення (затримка) в статевому дозріванні (15-21%). Характерно, що всередині групи порушення менструального циклу, ювенільні кровотечі поступилися першим місцем гіпоменструальному синдрому і аменореї. Ця обставина свідчить про серйозніше, ніж у попередні роки, функціональному відхилення в репродуктивній системі.
Для багатьох сучасних дівчат характерні гіпоестрогенії і функціональна надниркова гиперандрогения, що виявляється у вигляді стертих форм вирильного синдрому. Всі дівчата зі стійкою ановуляцією входять до групи відносної форми безпліддя в майбутньому, що часто підтверджується на практиці. Функціональні порушення в репродуктивній системі нерідко виникають через вплив гонадотоксичних факторів, зокрема екологічних. Необхідно пам'ятати, що багато факторів, такі як куріння, алкоголь, наркотики, токсини, зловживання фармпрепаратами, необережність з побутовою хімією, гіповітаміноз відносяться до групи «усунених». Це важливо враховувати в плані як профілактики, так і лікування порушень гормонального гомеостазу. Вітамінотерапія застосовується тривало - 3-4, а по деяких рекомендацій, до 6 місяців. Застосування біологічно активних добавок до їжі (БАД) в поєднанні з мікронутрієнтів доцільно тривало при лікуванні і тим більше для профілактики.
При затримці статевого розвитку, що виникла внаслідок дефіциту маси тіла, терапія гормонами протипоказана. Лікування повинне починатися з застосування судинних біопрепаратів фірми Артлайф (НЕЙРОСТРОНГ по 1 таблетці вранці, після їди, протягом 30 днів), симптоматичної та вітамінотерапії (загальної та по циклу), ферментних препаратів (КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС по 1 таблетці 2-3 рази на день , за 20 хвилин до їди, курсом 30 днів), дієти.
Для лікування порушень менструального циклу при юнацькому діенцефальних синдромі багато фармпрепарати протипоказані, тому що є небажані побічні дії (гіперпролактинемія у резерпіну, порушення ліполізу у бетаадреноблокатори, потужні седатікі збільшують дисфункцію задніх відділів гіпоталамуса). У цьому випадку неоціниму роль грають фітокомплекси (біодобавки). Для регуляції активності підкіркових структур застосовують ДУС ЗНАЙТИ по 1 капсулі за 30 хвилин до сну, протягом 30 днів, НЕЙРОСТРОНГ по 1 таблетці вранці, після їжі, для відновлення мозкового кровообігу, харчування головного мозку, дегідратації.
Застосування гормонів при порушенні менструальної функції центрального генезу невиправдано, тому що причина криється в порушенні церебральної функції, а дисфункція яєчників вторинна. Для нормалізації роботи гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи негормональними методами кращий терапевтичний і профілактичний ефект дає призначення в першу фазу полівітамінних комплексів: ДІСКАВЕРІ Чарівність, ламінарін, ГРІН СТАР, у другу фазу - ФОРМУЛА ЖІНКИ за 10-15 днів до менструації, по 2 таблетки вранці після їжі протягом 3-4-6 місяців. Від 70 до 100% пацієнток відзначають стабільний ритм і безболісні менструації через 3-6 місяців після застосування даних препаратів.

← Результати застосування... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2454

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен