здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в хірургічній практиці.

У.В. Постриганем, лікар-хірург.
Завдяки різноманітності та багатому асортименту біологічно активні добавки (БАД) компанії АРТ ЛАЙФ широко застосовуються нами в хірургічній практиці. Майже дворічний досвід тісної співпраці дозволяє систематизувати наші знання щодо застосування препаратів з профілактичною та лікувальною метою у хворих хірургічного профілю.
Препарати компанії Артлайф застосовувалися при лікуванні захворювань у гострій фазі, в стадії реконвалесценції, самостійно і в складі комплексної терапії. Спосіб застосування - рег оs, місцево, у вигляді пов'язок. Найчастіше в якості доповнення до традиційних методів лікування.
Основні групи захворювань, при яких використовувалися дані препарати:
1.Дегенератівние і запальні захворювання суглобів, наслідки травм суглобів і зв'язкового апарату (артрози, артрити, розтягнення зв'язок, забиття, переломи в стадії консолідації, остеопороз).
2.Заболеванія серцево-судинної системи (облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, варикозна хвороба вен, посттромбофлебітична хвороба, трофічні виразки).
3.Інфекціі шкіри та підшкірної клітковини; інфіковані опіки, рани.
4.Дісгормональние дисплазії молочних залоз.
5.Состоянія після оперативних втручань з приводу жовчнокам'яної хвороби, хронічного холециститу (холецистектомії), виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки (резекції шлунка).
6.Прочіе (захворювання кишечника: хронічний коліт, хронічні функціональні порушення пасажу по кишечнику; травми грудної клітини; сезонні імунодефіцити; післяопераційний період).
Ми пропонуємо наступні схеми застосування біологічно активних добавок при лікуванні різних захворювань:

Хвороби суглобів, травми, остеопороз:
1.1.БАД Джойнт ФЛЕКС - по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі, курсом два рази на рік по 3-4 місяці.
1.2.БАД ЛЕЦИТИН - по 1 ст. ложці на добу з їжею, курсом по 2 місяці 2-3 рази на рік.
1.3.БАД КАЛЬЦІМАКС - по 1 капсулі 2-3 рази на день в гострий період, по 1 капсулі 1 раз на день постійно при остеопорозі.

Захворювання серцево-судинної системи (облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, хвороби вен, посттромбофлебіческій синдром (ПТФС)):
2.1.БАД ЛЕЦИТИН - по 1 ст. ложці на добу з їжею, курсами по 1 місяця в перервах між традиційним лікуванням.
2.2.БАД ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ - по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до їжі при варикозних хворобах з ознаками хронічної венозної недостатності, ПТФС, трофічних виразках.
2.3.БАД БІ ПІ ФОРМУЛА - по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі при синдромі Рейно, облітеруючому атеросклерозі, курсами по 1 місяця в перервах між традиційним лікуванням або в складі комплексної терапії.
2.4.БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день на весь період лікування при ПТФС, трофічних виразках, лімфостаз. Цей препарат застосовувався і місцево для лікування трофічних виразок у вигляді присипки для очищення від фібрину, некрозу. Інфекції шкіри, опіки, рани:
3.1.БАД Токсфайтер - по 2 капсули на день у складі комплексної терапії.
3.2.БАД ГРІН СТАР - по 1 капсулі 2 рази на день на весь курс лікування.
3.3.БАД ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО БАД ДІСКАВЕРІ СИЛА - по 1 капсулі 2 рази на день, курсом 1 місяць (всього 2-3 рази на рік).
3.4.БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день перорально і місцево (у вигляді присипки).
3.5.БАД Олія чайного дерева - для перев'язок. Застосовується на чисту рану.

Захворювання молочних залоз (фіброаденоматоз, мастопатія):
Лікування захворювань молочних залоз з використанням фітокомплексів здійснюється обов'язково після отримання результатів мамографії, консультації фахівців ендокринолога та гінеколога. Підхід до лікування строго індивідуальний, з урахуванням супутньої патології, при цьому використовується поєднання наступних препаратів:
4.1.БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день до їди, курсом 1 місяць, всього 3 курсу.
4.2.БАД ДІСКАВЕРІ Чарівність - по 1 таблетці 2 разів на день, курсом на 1 місяць, всього 3 курсу.
4.3.БАД ГРІН СТАР - по 1 капсулі 2 рази на день, курсом на 1 місяць, всього 1-2 курси.
4.4.БАД Котячий Кіготь - по 1 капсулі 3 рази на день після їжі, курсом на 1 місяць, всього 3 курсу.
4.5.БАД СУПЕР Шілд - по 1 капсулі 1 раз на день, курсом на 1 місяць, всього 2-3 курси.
4.6.БАД ламінарін - по 1 таблетці 1 раз на день курсом на 1 місяць, всього 1-2 курси.
Первинно рекомендується 3 курсу по 1 місяця з перервами між курсами в 1 місяць, з подальшим повторним оглядом і УЗД-контролем.

Захворювання жовчного міхура, шлунка, печінки, післяопераційні стани:
5.1. БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день до їжі, на 1-1,5 місяці.
5.2.БАД ХЕПАР ФОРМУЛА - по 1 таблетці 2 рази на день до їжі на 1-1,5 місяці.
5.3.БАД ГРІН СТАР - по 1 капсулі 1-2 рази на день на 1 місяць.
5.4.БАД БІФІДОБАК, І АЦІДОБАК - по 1 капсулі 3 рази на день до їди, курсом на 1-1,5 місяці.
5.5.БАД ГАСТРОКАЛМ - по 1 таблетці 2 рази на день до їди, курсом на 1 місяць, в гострому періоді. Для профілактики загострення рекомендуються курси по 1 місяцю 2 рази на рік, навесні та восени.
5.6.БАД ДІСКАВЕРІ АБО БАД ДІСКАВЕРІ СИЛА - по 1 таблетці 1-2 рази на день курсом на 1 місяць.

Інші стани:
6.1.Заболеванія кишечника:
БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день до їди.
БАД БІФІДОБАК, І АЦІДОБАК - рег оs у вигляді капсул, рег гесtum - у вигляді мікроклізм.
БАД ламінарін - по 1 таблетці 1-2 рази на день.
БАД ГРІН СТАР - по 1 капсулі 1-2 рази на день на 1 місяць.
БАД Токсфайтер - по 1 капсулі 2 рази на день.
Ми застосовували ці препарати, дотримуючись послідовність прийомів. Застосування запропонованих схем можливо як самостійне лікування, так і в складі комплексної традиційної терапії.

6.2.Травми грудної клітини:
БАД ПУЛЬМОКЛІНЗ - по 1 таблетці 1-2 рази на день на весь період лікування.
БАД КАЛЬЦІМАКС - по 1 капсулі 1-2 рази на день.
6.3.Послеопераціонний період:
ГРІН СТАР - по 1 капсулі 2 рази на день на період лікування.
БАД ДІСКАВЕРІ АБО БАД ДІСКАВЕРІ СИЛА-по 1 таблетці 1-2 рази на день на період лікування.
Найбільш широкий спектр показань до застосування в хірургічній практиці має препарат БАД КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС, що містить набір протеолітичних ферментів (ензимів), які, впливаючи на ключові фізіологічні і патофізіологічні процеси в організмі, володіють ефективним протизапальну, протинабрякову, фібринолітичних, тромболітичним, імуномодулюючою і вторинною анальгетическим властивостями.
Фібринолітичний і тромболітичної ефект.
Застосування комбінованих ензимних препаратів (КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС) запускає фібриноліз допомогою активізації плазміногену, який сприяє зміні якості фібрину і розчинення мікротромбів. Ензими також впливають на клітини крові, знижуючи агрегаційну здатність тромбоцитів і підвищуючи еластичність еритроцитів. Всі ці фактори призводять до зниження в'язкості крові та покращення її реологічних властивостей. Згідно з літературними даними, ензимний препарати прискорюють розчинення тромбів і розсмоктування гематом.
Протинабряковий ефект
Ензимні препарати здатні прискорювати розсмоктування вже існуючого набряку, а при профілактичному застосуванні суттєво зменшують його інтенсивність.
Протеїнази розщеплюють екстравазальний виділений фібрин та інші протеїни і пептиди, знижують їх осмотичний ефект і підвищена онкотичноготиск в ураженої тканини.
Розщеплення тромбів покращує мікроциркуляцію, що в свою чергу прискорює видалення з кров'яного русла продуктів розпаду. Міститься в препараті рутин стабілізує ендотелій судин і перешкоджає екстравазації.
Аналгетичний ефект
Первинний аналгетичний ефект обумовлений розщепленням медіаторів запалення протеїназами. Вторинний аналгетичний ефект пояснюється зниженням онкотичного тиску і напруги тканин, зменшенням набряку, а також поліпшенням мікроциркуляції і, як наслідок, поліпшенням оксигенації.
Протизапальний ефект
Ензими оптимізують як кількісно, ​​так і якісно протягом запальної реакції. Спрощено можна сказати, що ензими вкорочують катаболическую фазу запалення і прискорюють його анаболическую (репараційну) фазу.
В ході запалення всі вищезазначені фармакологічні ефекти діють синергічно, доповнюючи і підсилюючи дію один одного. Відбувається прискорення розпаду медіаторів запалення, екстравазальний виділеного фібрину, поліпшення мікроциркуляції в ураженій тканині, обмеження ексудації і прискорення розсмоктування набряків.
Імуномодулюючий ефект Відомо, що ензими впливають на різні компоненти імунної системи на клітинному і молекулярному рівні. Протеиназа здатна модулювати функції деяких імуноцитів (моноцитів, гранулоцитів, Т-лімфоцитів), наприклад, підвищувати їх фагоцитарну і цитотоксичну активність. Вона також здатна до виведення патогенних імунних комплексів, які у підвищених концентраціях блокують функції фагоцитів.
Таким чином, можна сказати, що ензими надають іммунонормалізующее дію.

← Комплексна терапія... Звіт про клінічні... 
Просмотров: 2909

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен