здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Комплексна терапія оклюзійних захворювань артерій нижніх кінцівок з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

О.А. ІВЧЕНКО, І.Є. Найдьонова, СГМУ, ОКБ, м. Томськ
Облітеруючі захворювання артерій, незважаючи на значні успіхи сучасної ангіохірург, займають провідне місце в структурі інвалідизації та летальності населення розвинених країн (Покровський А.В., 1980; Князєв М.Д., 1980). Причиною хронічних захворювань оклюзійних абдомінального відділу аорти та її гілок в 85-90% випадків є атеросклероз (Савельєв В.С., 1970; Гаврилов О.К., 1984). Триваючий атеросклеротичний процес утворює так звані «багатоповерхові» стенози та оклюзії, включаючи артерії серця, головного мозку, внутрішніх органів черевної порожнини (Якушин Г.А., 1990; Бєлов Ю.В., 1991). Атеросклеротичний процес, який прогресує в організмі хворих, часто зводить «нанівець» результати хірургічного лікування (Покровський А.В., 1998). У хворих облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок вже при другого ступеня ішемії відбувається активація як тромбоцитарного, так і коагуляційного гемостазу, що розвивається на тлі депресії антикоагуляційного і фібринолітичного потенціалів. У цих хворих виявлена ​​виразна депресія більшості показників антикоагуляційного ланки (Балуда В.П. та співавт., 1980). З прогресувала ішемії наростають щільність фібрінтромбоцітарной структури згустку і депресія фібринолітичної активності. Дослідження в режимі «функціональних проб» дозволили виявити більш ніж у половини хворих з критичною ступенем ішемії зниження резервних можливостей системи гемостазу у вигляді декомпенсованого типу реакції і ймовірність переходу хронічного ДВС-синдрому в підгостру форму, що може значно ускладнити перебіг основного процесу. З урахуванням отриманих результатів цим хворим показана коррегирующая терапія системи гемостазу, спрямована на поліпшення реологічних властивостей крові для лікування латентної фази гиперкоагуляционной ДВС-синдрому. Згідно з існуючими уявленнями, основним принципом антитромботичної терапії при тромбоопасних ситуаціях повинно бути комплексний вплив на патологічні зміни в усіх ланках системи гемостазу.
Наявність хворих, резистентних до медикаментозного лікування, незадоволеність результатами корекції тромбоопасності окклюзионного атеросклерозу, протиріччя в питаннях антитромботичної терапії дозволили запропонувати до впровадження комплексний метод терапії з застосуванням в ході лікування біологічно активних добавок (БАД). Проліковано 25 пацієнтів з різним ступенем ішемії (2-4) з оклюзійними захворюваннями артерій нижніх кінцівок. Ці хворі в залежності від використаних методик антитромботичної терапії були розбиті на дві групи. У першу (контрольну) групу увійшли 12 хворих, у другу (основну) увійшли 13 пацієнтів. Всім хворим контрольної групи вводили трентал, реополіглюкін, актовегін. У другій групі до перерахованого лікування призначали біологічно активні добавки до їжі фірми АРТ ЛАЙФ: ВІТАМІН «Е» по 1 капсулі 2 рази на день, КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС по 1 таблетці 3 рази на день, НЕЙРОСТРОНГ по 1 таблетці 3 рази на день. Курс лікування становив 18 днів. Після завершення лікування 8 хворих (66%) контрольної групи відзначили зникнення болю в стопі, потепління кінцівок, збільшення толерантності до фізичного навантаження, збільшення відстані та тривалості ходьби без переміжної кульгавості. Решта четверо помітного поліпшення не мали.
В основній групі, де в комплекс лікування додатково були включені БАД, 11 пацієнтів (84%) відзначили зникнення болю в стопі, потепління кінцівок, збільшення толерантності до фізичного навантаження, збільшення відстані та тривалості ходьби без переміжної кульгавості. Двоє хворих поліпшення не відзначили.
При дослідженні системи гемостазу у хворих з декомпенсованим типом реакції статистично значущих змін не отримали ні в одній з груп. Інші дані зафіксовані у хворих з компенсованим типом реакції. У контрольній групі 3 спостережуваних (25%), за даними коагулограми, мали статистично значущі зміни АЧТВ (зниження на 15-20%); в основній групі 9 пацієнтів (73%) за цим показником мали статистично значущі зміни. У цій же групі у 7 хворих (53%) відмічено достовірне зниження агрегаційної активності тромбоцитів на 60-65% і значна активація фібринолізу.
Висновки:
1.В залежності від ступеня ішемії, хворі з окклюзіонньтмі захворюваннями артерій нижніх кінцівок мають два типи реакції на «манжеточное пробу»: декомпеісірованную і компенсовану.
2.Прімененіе біологічно активних добавок, як самостійно, так і в комплексі показано хворим з оклюзійними захворюваннями артерій нижніх кінцівок, які мають компенсований тип реакції на «манжеточное пробу».
3.Предложенная методика комплексного застосування БАД АРТ ЛАЙФ є ефективною не тільки для корекції розладів системи гемостазу, а й для пролонгування ремісії клінічних симптомів.

← Терапія захворювань... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2922

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен