здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Терапія захворювань серцево-судинної системи з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Т.А. ТИХОНОВА, лікар вищої категорії, ПКДЦ
З пацієнтів, що спостерігаються в мене, близько 70% становлять хворі із захворюваннями серцево-судинної системи (ІХС і гіпертонічна хвороба), тому зрозумілий інтерес до препаратів, корегують ліпідний обмін. З ефективних гіполіпідемічних медикаментозних засобів виділяють три групи: статини, фібрати, препарати нікотинової кислоти. Лікування цими препаратами тривалий, в ідеалі довічне, що пов'язане з небезпекою розвитку побічних ефектів.
ЛЕЦИТИН ВИСОКОГО ЯКОСТІ рекомендований як біологічно активна добавка (БАД) для лікування атеросклерозу. Він призначався по 1 столовій ложці 1 раз на день в їжу.
Спостерігалися дві групи хворих: перша група отримувала лікування статинами і лецитин (рівень холестерину до початку лікування був вище 7,0 ммоль / л) - 2-3 місяці приймалися статини, потім 2-3 місяці ЛЕЦИТИН і т.д. Друга група одержувала лікування тільки Лецитин (вихідний рівень холестерину 5,6-6,9 ммоль / л) - 2-3 місяці ЛЕЦИТИН, 1 -2 місяці перерва, потім знову ЛЕЦИТИН і т.д.
Показники ліпідограми (холестерин і бета-ліпопротеїди) контролювалися до лікування, через 2-3 місяці прийому препаратів і через 5-7 місяців від початку лікування. Попередні дані такі: при призначенні статинів в комплексі з лецитином рівень холестерину знижувався на 25-20%, при призначенні тільки ЛЕЦИТИН рівень холестерину знижувався на 10-15% (що є дуже ефективним для БАД). Повні дані показників ліпідного обміну будуть отримані через 7-8 місяців.
Переваги ЛЕЦИТИН як біологічно активної добавки, в порівнянні з хіміопрепаратами, наступні:
- Відсутність побічної дії. Так, статини можуть викликати диспепсичні розлади, підвищення більш ніж у три рази активності трансаміназ, міалгії, збільшення ШОЕ, тромбоцитопенія, еозинофілію, лихоманку.
- Можливість застосування БАД ЛЕЦИТИН без контролю печінкових проб, сечової кислоти.
- Позитивний вплив БАД ЛЕЦИТИН на нервову систему (в організмі з лецитину продукуються речовини, що поліпшують протягом мозкових процесів, пов'язаних із запам'ятовуванням, яке погіршується в літньому віці).
- Відносна грошова економія у хворих при його покупці, у порівнянні з придбанням хіміопрепаратів.
У лікуванні хворих на гіпертонічну хворобу використовувалися біологічно активні добавки БІ ПІ ФОРМУЛА І ГУД НАЙТ.
Відомо, що в лікуванні цієї хвороби важливе значення мають нормалізація режиму праці та відпочинку, сон. Для нормалізації сну застосовувався препарат ДУС Найт, по 1-2 капсули за 30 хвилин до сну. Хворими препарат переносився добре, викликав повноцінний сон, вранці були відсутні будь-які неприємні відчуття, пов'язані з прийомом снодійних засобів. Переваги ГУД НАЙТ в порівнянні з деякими седативними і снодійними препаратами: відсутність побічної дії; зручність застосування.
Для нормалізації артеріального тиску (АТ) хворим на гіпертонічну хворобу I стадії призначався препарат БІ ПІ ФОРМУЛА, по 1 таблетці 2 рази на день під час їди.
Використання даного препарату у вказаних випадках зумовлено вмістом у ньому глоду, калію, магнію, ліпоєвої кислоти, екстракту часнику, коферменту Q10, ведмежих вушок, вітамінів С, Е. На тлі прийому цієї добавки поліпшувався загальний стан хворих, нормалізувався АТ.
Препарат БІ ПІ ФОРМУЛА компанії Артлайф не має побічних ефектів і надає м'яку судинорозширювальну дію - не спостерігається різких перепадів тиску.

← Гіпертонічна хвороба і... Комплексна терапія... 
Просмотров: 3455

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен