Застосування біологічно активних добавок до їжі фірми АРТ ЛАЙФ при хронічному пієлонефриті та хронічній нирковій недостатності.

Н.П. Дьяконова, поліклініка № 4, м. Новосибірськ
Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (МВП) займають друге місце по частоті захворювань після інфекцій дихальної системи. Статистичні дані свідчать про те, що в останні роки відзначається тенденція до зростання захворюваності на інфекції МВП. Серед причин, що призводять до розвитку захворювань, можна назвати гіповітаміноз, імунодефіциту, різні інфекційні хвороби, хвороби обміну речовин (цукровий діабет), наявність хронічних запальних вогнищ (хронічний тонзиліт), сечокам'яну хворобу (МКБ).
В даний час відомо, що найбільшу питому вагу серед захворювань нирок має хронічний пієлонефрит. Всім відома давня істина, що хворобу краще попередити, ніж лікувати. І якщо лікарські засоби ми використовуємо тоді, коли має місце вже розвинулася хвороба, і не використовуємо їх для профілактики розвитку захворювань, то біодобавки (БАД) - це не тільки средствo профілактики, а й ефективні препарати для лікування системних і хронічних захворювань.
З метою профілактики загострень пієлонефриту нами застосовувався високоефективний рослинний антисептик фірми Артлайф РЕНСЕПТ, який має діуретичну, протизапальну та антимікробну діями.
Щоквартальний прийом РЕНСЕПТ в дозі по 2 таблетки на добу протягом 1 місяця з наступною перервою у 2 місяці дозволяє перебувати хронічного пієлонефриту в неактивній фазі, тобто у стані стійкої ремісії.
Дуже гарні результати були отримані від поєднаного застосування РЕНСЕПТ і СУПЕРШІЛД на стадії затухаючого загострення хронічного пієлонефриту (після лікування антибіотиками).
У традиційній медицині лікарями зазвичай використовується схема Тікстінского: 10 днів антибіотикотерапія, потім 20 днів - трави. Протягом півтора року нами було проведено спостереження, після якого можна зробити висновок, що чергування СУПЕР Шілд по 1 капсулі 2 рази на день протягом 10 днів з РЕНСЕПТ по I таблетці 1-2 рази на день по 20 днів протягом 3 місяців повністю може замінити схему Тікстінского, що підтверджується клінічними та лабораторними показниками.
У період загострення хронічного пієлонефриту РЕНСЕПТ добре поєднується з медикаментозними засобами і може бути включений в лікування поряд з антибіотиками.
Отже, біодобавка РЕНСЕПТ може бути використаний на всіх стадіях перебігу пієлонефриту.
Відомо, що результатом більшості захворювань нирок є хронічна ниркова недостатність (ХНН). Нирки мають більші компенсаторні можливості Загибель навіть 50% загальної кількості нефронів може не супроводжуватися клінічними проявами. При зниженні функції нирок розвиваються затримка в організмі сечовини, креатиніну та інших продуктів азотистого обміну та підвищення їх рівня в сироватці крові.
Накопичуючись в організмі, дані речовини викликають такі прояви, як слабкість, добу купировался больовий синдром, нормалізувалася температура, зникли симптоми інтоксикації.
Дизуричні явища, позитивний симптом поколачивания зберігалися до п'ятого дня, у 90% хворих пастозність особи зникла до 10 дня лікування, АТ нормалізувався в усіх хворих на 5-6 добу без застосування гіпотензивних препаратів, блідість шкірних покривів зберігалася у всіх пацієнтів з гіпохромною анемією до кінця лікування.
В цілому можна говорити про швидке клінічне поліпшення. Усі хворі відзначили хорошу переносимість РЕНСЕПТ, побічних дій та алергічних реакцій не виявлено.
В динаміці у всіх нормалізувалися показники гемограми, крім гемоглобіну (Середня гемоглобін склав 112 г / л). В аналізах сечі зникли лейкоцитурія, бактеріурія, протеїнурія, не виявлені у 70% в осаді солі сечової і щавлевої кислот. Нормалізувався кількість лейкоцитів і еритроцитів в сечі по Нечипоренко. Сечовина крові зменшилася до 5,43 ммоль / л, що становить норму. Креатинін, електроліти крові в динаміці залишалися в межах норми. При контрольному УЗД через 20 днів на 33% зменшилася кількість хворих з наявністю ехопозітівних включень в чашково-мискової системи.
З 15 обстежених у 5 не виявили піску.
Хворі без ознак загострення хронічного пієлонефриту, що брали РЕНСЕПТ з профілактичною метою, також відзначили хорошу переносимість БАД АРТ ЛАЙФ, відсутність побічних ефектів, алергічних реакцій. У процесі лікування 40% відзначили суб'єктивно помірне збільшення діурезу, зникнення ранкової пастозности століття, періодично зміна кольору сечі, поліпшення загального самопочуття. З них у 30% на контрольному УЗД відмічено зникнення піску. Лабораторні дані у цих пацієнтів були без динаміки.
Висновок
Таким чином, проведене клінічне дослідження ефективності БАД АРТ ЛАЙФ РЕНСЕПТ у хворих з патологією нирок і сечовивідних шляхів показало його хорошу переносимість, відсутність побічних ефектів, швидку регресію клінічних синдромів (больового, сечового, запального, інтоксикаційного).
Випробуваний препарат сприяв підвищенню ефективності медикаментозної терапії, надаючи м'яке діуретичну, протизапальну, спазмолітичну, бактерицидну дію. Комплекс біологічно активних речовин, що містяться в рослинних компонентах БАД, калій і вітамін С поліпшили регуляцію водно-сольового балансу, екскреторну функцію нирок, сприяли підвищенню імунітету, виведенню шлаків, токсинів, можливо, запобіганню уролитиаза, розчинення каменів.
Результати проведеного дослідження свідчать про доцільність включення біологічно активної добавки РЕНСЕПТ компанії Артлайф в комплексну терапію хворих з хронічними захворюваннями сечовивідних шляхів і сечового міхура-хронічний пієлонефрит, пієлітах, циститах, простатитами, сечокислий діатез, сечокам'яною хворобою, а також для профілактики рецидивів та запобігання утворення каменів .
Враховуючи особливості впливу рослинних компонентів продукту, щоб уникнути подразнення паренхіми нирок не рекомендується застосовувати дану БАД при гломерулонефритах.

Коментарі

ВВЕРХ