БАДи компанії АРТ ЛАЙФ при захворюваннях сечовидільної системи

Л.В. Ходов, м. Владивосток
1. Біодобавка до їжі (БАД) РЕНСЕПТ призначалася пацієнтам з діагнозом хронічний пієлонефрит (стадія загострення), гострий пієлонефрит.
Протягом шести місяців БАД отримували 60 хворих. Ефективність від застосування біодобавки наголошується на 3-5 день: зникає лейкоцитурия, купируется больовий синдром, наголошується хороший діуретичний ефект. В середньому на 5-7 днів знижується тимчасова непрацездатність хворих. РЕНСЕПТ призначався хворим і як литолитическое фітопрепарат з метою розчинення сечокислих конкрементів. 12 хворих застосовували БАД РЕНСЕПТ з діагнозом сечокам'яна хвороба (МКБ) дрібні конкременти середньої третини сечоводу, МКБ дрібні конкременти миски.
Прийом БАД тривав 2-3 місяці в дозі по 1 таблетці 3 рази на день. Литолитическое ефект відзначався на УЗД в динамічному обстеженні, мікроліти відходили з мікроелементами сечі.
2. Біологічно активна добавка до їжі ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ призначалася хворим з діагнозом хронічний простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) I, II стадій. Місячний курс прийому БАД пройшли 40 хворих.
Симптоми загострення процесу купірувався на 4-6 день прийому препарату. Поліпшилася струмінь сечі, зменшилися позиви до сечовипускання, купірувався болі в промежині, в ділянці нирок. Кількість залишкової сечі зменшилася практично в 2 рази при контрольному обстеженні на УЗД передміхурової залози.
Курс лікування призначався протягом 30 днів по 1 таблетці 2 рази на день, в поєднанні з біодобавками ВІТАМІН «Е» і бета-каротин.
Висновок
Таким чином, біологічно активні добавки до їжі РЕНСЕПТ і ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ (виробництва компанії Артлайф) можуть бути широко рекомендовані в урологічній практиці як ефективний засіб первинної та вторинної профілактики поширених урологічних захворювань, а також як засіб комплексної терапії цих захворювань.

Коментарі

ВВЕРХ