здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Сучасний підхід до вирішення проблем опорно-рухового апарату.

Т.Н. Поткін, поліклініка № 5, м. Кемерово
Скелет дорослої людини складається з 260 кісток, які з'єднані між собою суглобами. З тих пір як людина навчилася стояти на двох ногах і з раннього дитинства, він повторює весь процес еволюції - повзає, ходить, бігає, все життя він повинен стежити за поставою, щоб уникнути болю в спині.
У нашому цивілізованому суспільстві більшість людей ведуть сидячий спосіб життя і харчуються не живий, а переробленої їжею. На жаль, наш спосіб життя призводить до проблем. В системі опорно-рухового апарату це проявляється болем, запальними явищами, а головне, - порушенням рухливості суглобів.
Найпоширенішим захворюванням хребта є остеохондроз; в області з'єднання кісток (суглобах) - артроз, втрата кальцію кістковою тканиною викликає порушення будови кістки, що призводить до підвищеної крихкості і переломів.
Для того щоб кістки і хрящі були здоровими, необхідно щодня забезпечувати їх їжею, що містить органічний кальцій, фосфор, магній, марганець, цинк. Кісткова тканина містить 95% наявного в організмі кальцію. Фортеця і гнучкість опорно-рухового апарату залежать від матеріалу, з якого він створений, але не можна забувати про фізичні навантаження, якою він піддається протягом всього життя. Фізичні вправи забезпечують харчування кісткової і хрящової тканин за рахунок поліпшення припливу крові, прискорення обмінних процесів. Найнадійнішим джерелом збереження хорошого здоров'я є натуральна їжа. Наскільки погіршилося харчування за останні 30 років, видно по нашим дітям, які представляють собою часто сумне видовище: мляві, сутулі, з в'ялим жиром. А дорослі, в безнадійних спробах отримати хоч трохи енергії, вдаються до ліків. Людський організм - це самоісцеляться і самовідновлюється, але при цьому він повинен отримувати природні мінеральні речовини з рослинних і тварин джерел. Тільки рослини можуть засвоювати неорганічні мінерали і перетворювати їх в органічну форму.
Первісні люди і тварини інтуїтивно користувалися цілим набором рослин і трав для підтримання сил і здоров'я. Старовинна медицина широко використовує трави при захворюваннях хребта і суглобів. Певні рослини мають здатність нормалізувалася обмінні процеси в організмі і, тим самим надавати протизапальну та знеболювальну дію. Томська компанія АРТ ЛАЙФ реально може допомогти в оздоровленні і пропонує натуральні продукти, фітокомплекси для вирішення вже наявних або для профілактики ще не виниклих проблем рухової системи.
Для поповнення дефіциту кальцію в організмі необхідно дотримуватися важливі умови при виборі кальцийсодержащих препаратів - кальцій повинен бути збалансованим по фосфору та магнію і біоусвояемим.
Біодобавка до їжі (БАД) КАЛЬЦиМАКС відповідає цим вимогам.
В даний час дещо змінилася тактика лікування пацієнтів із захворюваннями хребта і суглобів. Виправдано і ефективно починати лікування з використанням хондропротекторів - препаратів, що забезпечують харчування, відновлення хрящової тканини, а також вироблення синовіальної рідини в суглобах.
Комплексними засобами для суглобів з протизапальною, імуномодулюючою, знеболюючою дією є біологічно активні добавки до їжі Джойнт ФЛЕКС і БУРДОК С. Особливості вищеназваних фітокомплексів:
- Таблетована або капсульованих форма, зручна у застосуванні;
- Збалансований склад;
- Дія на весь організм і на всі суглоби.
При тривалому застосуванні препаратів спостерігаються стабілізація стану і стійка ремісія.
Опорно-руховий апарат людини, як будь-яка система, вимагає дбайливого й уважного ставлення, і найнадійнішим джерелом гарного здоров'я є натуральна їжа і біологічно активні добавки на основі природних мінеральних речовин рослинного, тваринного походження і фізичне навантаження.

← Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... Звіт по апробації БАД АРТ... 
Просмотров: 3375

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен