Сучасний підхід до вирішення проблем опорно-рухового апарату.

Т.Н. Поткін, поліклініка № 5, м. Кемерово
Скелет дорослої людини складається з 260 кісток, які з'єднані між собою суглобами. З тих пір як людина навчилася стояти на двох ногах і з раннього дитинства, він повторює весь процес еволюції - повзає, ходить, бігає, все життя він повинен стежити за поставою, щоб уникнути болю в спині.
У нашому цивілізованому суспільстві більшість людей ведуть сидячий спосіб життя і харчуються не живий, а переробленої їжею. На жаль, наш спосіб життя призводить до проблем. В системі опорно-рухового апарату це проявляється болем, запальними явищами, а головне, - порушенням рухливості суглобів.
Найпоширенішим захворюванням хребта є остеохондроз; в області з'єднання кісток (суглобах) - артроз, втрата кальцію кістковою тканиною викликає порушення будови кістки, що призводить до підвищеної крихкості і переломів.
Для того щоб кістки і хрящі були здоровими, необхідно щодня забезпечувати їх їжею, що містить органічний кальцій, фосфор, магній, марганець, цинк. Кісткова тканина містить 95% наявного в організмі кальцію. Фортеця і гнучкість опорно-рухового апарату залежать від матеріалу, з якого він створений, але не можна забувати про фізичні навантаження, якою він піддається протягом всього життя. Фізичні вправи забезпечують харчування кісткової і хрящової тканин за рахунок поліпшення припливу крові, прискорення обмінних процесів. Найнадійнішим джерелом збереження хорошого здоров'я є натуральна їжа. Наскільки погіршилося харчування за останні 30 років, видно по нашим дітям, які представляють собою часто сумне видовище: мляві, сутулі, з в'ялим жиром. А дорослі, в безнадійних спробах отримати хоч трохи енергії, вдаються до ліків. Людський організм - це самоісцеляться і самовідновлюється, але при цьому він повинен отримувати природні мінеральні речовини з рослинних і тварин джерел. Тільки рослини можуть засвоювати неорганічні мінерали і перетворювати їх в органічну форму.
Первісні люди і тварини інтуїтивно користувалися цілим набором рослин і трав для підтримання сил і здоров'я. Старовинна медицина широко використовує трави при захворюваннях хребта і суглобів. Певні рослини мають здатність нормалізувалася обмінні процеси в організмі і, тим самим надавати протизапальну та знеболювальну дію. Томська компанія АРТ ЛАЙФ реально може допомогти в оздоровленні і пропонує натуральні продукти, фітокомплекси для вирішення вже наявних або для профілактики ще не виниклих проблем рухової системи.
Для поповнення дефіциту кальцію в організмі необхідно дотримуватися важливі умови при виборі кальцийсодержащих препаратів - кальцій повинен бути збалансованим по фосфору та магнію і біоусвояемим.
Біодобавка до їжі (БАД) КАЛЬЦиМАКС відповідає цим вимогам.
В даний час дещо змінилася тактика лікування пацієнтів із захворюваннями хребта і суглобів. Виправдано і ефективно починати лікування з використанням хондропротекторів - препаратів, що забезпечують харчування, відновлення хрящової тканини, а також вироблення синовіальної рідини в суглобах.
Комплексними засобами для суглобів з протизапальною, імуномодулюючою, знеболюючою дією є біологічно активні добавки до їжі Джойнт ФЛЕКС і БУРДОК С. Особливості вищеназваних фітокомплексів:
- Таблетована або капсульованих форма, зручна у застосуванні;
- Збалансований склад;
- Дія на весь організм і на всі суглоби.
При тривалому застосуванні препаратів спостерігаються стабілізація стану і стійка ремісія.
Опорно-руховий апарат людини, як будь-яка система, вимагає дбайливого й уважного ставлення, і найнадійнішим джерелом гарного здоров'я є натуральна їжа і біологічно активні добавки на основі природних мінеральних речовин рослинного, тваринного походження і фізичне навантаження.

Коментарі

ВВЕРХ