здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ Джойнт ФЛЕКС при порушенні опорно-рухових функцій.

С.А. ШЕТЕКАУРІ, А.А. Лакан, Державна медична академія,
Інститут відновлювальної медицини, м. Красноярськ.
Захворювання опорно-рухового апарату є бичем сучасного суспільства, розплатою людей за урбанізацію, порушення харчування, неадекватні фізичні навантаження, тривалі порушення поз і т.д.
Незважаючи на поліетіологічность, захворювання суглобів та хребта є, по суті, знос і руйнування хрящових поверхонь, що вистилають суглоби, і обмеження виділення синовіальної рідини, що забезпечує вільність і плавність рухів.
Оскільки ураження суглобів є хронічним, прогредієнтним процесом, вони вимагають частого і тривалого застосування протизапальних, болезаспокійливих, нестероїдних хімічних препаратів, які дають тимчасовий ефект, мають протипоказання і побічні дії.
В умовах тривалого застосування препаратів (профілактика, лікування, реабілітація) при суглобових захворюваннях увагу лікарів в даний час часто буває звернуто на біологічно активні добавки (БАД) - натуральні природні засоби, які є надійними, безпечними і високоефективними препаратами, виготовленими з родинних організму речовин. У своїй ортопедичної, травматологічної та неврологічній практиці амбулаторним хворим ми застосовували багатофункціональний за складом вітчизняний (Томськ) продукт компанії Артлайф Джойнт ФЛЕКС.
Це поживний, протизапальний комплекс для кістково-суглобової системи, ефективний при запальних процесах у суглобах, м'язах, зв'язках. В результаті восалітельних, а також дегенеративно-дистрофічних, травматичних або вікових процесів в організмі порушується живлення і кровообіг опорно-рухового апарату, формуються аутоімунні реакції, порушується синтез колагену і еластину, необхідних для відновлення хрящових поверхонь.
До складу БАД Джойнт ФЛЕКС входить комплекс мукополісахаридів гликозамин і хондроітінсульфат, які є складовими частинами здорових хрящів і суглобів, а також добре збалансована формула кальцію і рослинні компоненти.
Протягом 2000 року 168 хворих з артрозами суглобів, переважно нижніх кінцівок, після проведення основного протизапального курсу лікування (1-2 тижні) отримували Джойнт ФЛЕКС по 1 таблетці 2 рази на день під час їди протягом 2-3 місяців. Було відзначено, що у цієї групи хворих відновлення функцій суглобів, збільшення їх рухливості відбувалося в більш ранні терміни. Крім того, хворими відмічено значний болезаспокійливий ефект, який наступав в середньому на другому тижні від початку загострення.
У неврологічній практиці Джойнт ФЛЕКС застосовується хворими з різними проявами остеохондрозу. Хребет являє собою опору людського тіла, і він перший розплачується за прямоходіння. При постійно існуючих навантаженнях щоденна підтримка харчування суглобів хребта є життєвою необхідністю, оскільки з віком наростають дегенеративно-дистрофічні зміни хребта.
Джойнт ФЛЕКС застосовувався неврологічними хворими (78 осіб) з рефлекторними і корінцевим синдромами шийно-грудного та попереково-крижового рівнів, починаючи з гострого періоду.
Клінічно зменшення больового синдрому відбувається за рахунок зниження запальних процесів в тканинах і зняття набряку. Це спостерігається протягом першого тижня, повне купірування болю настає через 10-17 днів, хоча прийом БАД Джойнт ФЛЕКС повинен бути продовжений до 3 місяців.
Подальше динамічне спостереження за хворими показало, що за річний період загострення захворювання не спостерігається.
Це дає підставу використовувати даний препарат у комплексному лікуванні гострих проявів остеохондрозів, а також з метою профілактики загострень.
Слід сказати, що необхідний тривалий прийом джоінт ФЛЕКС (по 1 таблетці 2 рази на день не менше 3 місяців). Даний курс повторюється 2-3 рази на рік, можна в поєднанні з масажем. Протипоказань для прийому препарату не відзначено.

← Вивчення клінічної... Сучасний підхід до... 
Просмотров: 2543

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен