здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД АРТ ЛАЙФ при запальних захворюваннях репродуктивної системи.

М.І, Базін, С.А. Єгошин, Державна медична академія, м. Красноярськ
За останні роки кількість жінок з запальними захворюваннями матки і придатків неухильно зростає, що в свою чергу призводить до порушення оваріально-менструального циклу, ановуляторним кровотеч, виникнення безпліддя. У зв'язку з цим велика роль відводиться комплексної реабілітаційної терапії після перенесеного ендометрііта, аднекситу. Традиційно в реабілітаційну терапію входять загальнозміцнюючі засоби, біостимулятори в чергуванні з аутогемотерапія, вітаміни, фізіолікування, бальнео-і пеллоідотерапія. Але, проводячи це лікування, ми не можемо повною мірою впливати на оваріально-менструальний цикл, профілактувати ановуляторні кровотечі, гиперполименореи, вирішувати питання про надійної контрацепції. З цією метою ми включили в комплекс реабілітаційної терапії комбінований монофазний низькодозований оральний контрацептив марвелон в поєднанні з біологічно активними добавками (БАД АРТ ЛАЙФ) (ДІСКАВЕРІ Чарівність, ЛЕЦИТИН, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, узвар ГЕПАТОН 3). Дози і поєднання БАД підбиралися індивідуально, залежно від маси тіла пацієнтки і біохімічних показників крові.
До основної групи були включені 50 жінок репродуктивного віку, після перенесених гострих запальних процесів матки і придатків, яким поряд з традиційною терапією призначався реабілітаційної марвелон в поєднанні з БАД строком на 6 місяців.
Контрольну групу склали 25 жінок аналогічного віку, яким після гострого запалення геніталій проводилася традиційна реабілітаційна терапія.
У ході дослідження використовувалися наступні методи:
1.Суб 'ектівние: болі, білі, порушення менструального циклу, міжменструальні кровотечі, нудота, нагрубання молочних залоз, акне.
2.Об 'ектівние: бимануальной огляд, ультразвукове дослідження, показники крові, температура і маса тіла. Середній вік жінок склав 24 роки. Насторожує той факт, що чотири жінки з п'яти переривали першу вагітність. У 78% пацієнток відзначається несприятливий преморбідний фон (хронічні тонзиліти, хронічні запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, пієлонефрити). Проведені нами біохімічні та гематологічні дослідження показали, що значні і достовірні зміни показників відбувалися у хворих основної групи. Це стосувалося лейкоцитарного індексу інтоксикації і гематологічного показника інтоксикації, рівня альбуміну і показника альбумін-протеїнового (А / Г) коефіцієнта, а також білкових фракцій, які визначалися до і після лікування. У хворих основної групи до лікування відзначалася виражена диспротеїнемія, яка виражалася в достовірному зниженні кількості альбумінів, А / Г-коефіцієнта, в зміні рівня глобулінів. У процесі лікування А / Г-коефіцієнт достовірно збільшувався з 0,99 ± 0,03 до 1,31 ± 0,04 (р <0,05) і після лікування із застосуванням Марвелон і БАД наближався до показника здорових жінок (р> 0 , 05). Що стосується А / Г-коефіцієнта в контрольній групі, то до лікування він був істотно знижений (р> 0,01) і в результаті лікування не піддавався зміні (р> 0,05), так і не наблизившись до норми (р <0 , 05). Проведена клінічна оцінка ефективності лікування неспецифічних запальних захворювань матки і придатків. Зникнення больового синдрому в першій групі відзначалося в межах 15 діб у більшості хворих (63,0 ± 7,1%), а в другій групі до цього часу відзначалася стійка тенденція до купированию процесу і нормалізації стану менш ніж у половини хворих (49,0 ± 7,0%).
Незважаючи на проведену терапію, у 20,7% жінок другої групи за час спостереження виникли загострення запального процесу. У жінок першої групи загострення виникли лише в 7% випадків.
Таким чином, включення Марвелон і БАД в комплексну реабілітаційну терапію запальних захворювань матки і придатків дозволило знизити кількість жінок з порушеннями менструального циклу, зменшити число рецидивів запальних процесів геніталій в три рази.

← Досвід застосування БАД... Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 1978

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен