здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ при захворюваннях щитовидної залози.

Р. Р. Галімов, лікар-ендокринолог, м. Казань З біологічно активними добавками до їжі (БАД) працюю більше 5 років. З лютого 2000 року працюю тільки з продукцією компанії АРТ ЛАЙФ.
Вдається досягти унікальних результатів у пацієнтів з різною патологією. Хворим складаються індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням наявних або перенесених раніше захворювань. При складанні програм використовується практично весь асортимент біологічно активних добавок компанії.
Програми поетапного оздоровлення розраховані не менш ніж на 3-6 місяців з використанням щомісячно двох-трьох і більше різних добавок. При складанні програм ставляться три завдання:
- Очищення організму (клітини, кишечник, судини, печінка, лімфосістема);
- Ліквідація дефіциту мікроелементів, вітамінів, ферментів, амінокислот в організмі шляхом їх заповнення;
- Відновлення функцій ураженого органу або системи органів.
При включенні БАД в комплекс лікування традиційними препаратами, так само як при застосуванні одних тільки БАД, спостерігається висока ефективність лікування. Є безліч прикладів відновлення здоров'я хворих із запущеними формами дисбактеріозу, хвороб печінки та органів травлення, ураження судин і т.д., але до мене як до практикуючого ендокринолога частіше звертаються пацієнти із захворюваннями щитовидної залози та іншої ендокринною патологією.
Зупинюся на програмі оздоровлення хворих із захворюванням зоба. Всім пацієнтам до і після прийому БАД через 3 місяці з метою контролю проводяться дослідження зоба: УЗД щитовидної залози, гормональний фон - Т4, ТТГ, антитіла до тиреоглобуліну, комп'ютерна тіреосцінтіграфія. За хворими проводиться динамічне спостереження з явкою на огляд кожного місяця. Пацієнтам рекомендується наступна схема лікування: Бета-каротин - по 1 гелю вранці, протягом 3-х місяців; КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ «С» - по 1 таблетці вдень, протягом 3-х місяців; ВІТАМІН Е - по 1 гелю ввечері, в Протягом 3-х місяців.
На тлі вітамінотерапії через 14 днів (2 тижні) підключається імуномодулятор СУПЕР Шилд по 1 капсулі 2 рази на день, 30 днів. Після нього КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС по 1 таблетці 2 рази на день, за 1 годину до їди.
При наявності супутньої патології, крім захворювань щитовидної залози, в схему включаються інші БАД. Дана схема ефективна при різних захворюваннях зобу: гіпотиреоз, підгострий струму, аутоімунний тіреодіт (АІТ), ЛІТ в різних проявах: вузлова форма, багатовузловий форма (змішаний зоб) з різним ступенем гіперплазії (II, III і навіть IV). Ця ж схема пропонується хворим з дифузним токсичним зобом (ДТЗ), з тиреотоксикозом в комплексі з лікуванням тиреостатиками (мерказоліл, Тирозол) без ламінарін.
З лютого 2000 року дану схему з моєї рекомендації приймали 63 пацієнта-жінки різних вікових груп, від 14 до 83 років, з різною давністю захворювань: від 2-х місяців до 24 років і різними клінічними проявами в стані гіпер-, гіпоеутіреоідной функції. З них за нозологією лабораторно доведені: дифузний токсичний зоб - 4 особи, гіпотиреоз - 8 осіб, підгострий Струм - 3 особи, аутоімунний тиреоїдит у різних проявах - 37 осіб та 11 осіб - вузловий зоб Ш-1У ступеня неясної етіології в еутиреоїдного стану. Серед АІТ всі хворі з вузловою, многоузловой і змішаною формою зоба. Пальпаторно по щільності - дервяністая щільність тканин щитовидної залози - всім пацієнтам хірурги-онкологи настійно рекомендували оперативне лікування.
Після проведення оздоровчої програми біологічно активними добавками за даною схемою через 2-3 місяці у 59 чоловік досягнутий хороший клінічний ефект:
- Зменшився розмір щитовидної залози на 2 / 3;
- Зменшилися або зникли вузли;
- Практично всі відзначали суб'єктивне поліпшення самопочуття:
- Зменшилися або зникли скарги на набряковий синдром, відчуття тиску і «грудки» в горлі, випадання волосся, сухість шкіри, сонливість, підвищилися бадьорість і активність;
- Згідно з лабораторними даними, нормалізувався рівень гормонів в крові, зменшився титр антитіл до тиреоглобуліну:
- Стабілізувався холестерин;
- Нормалізувалася температура тіла;
- За результатами УЗД відмічено зменшення розмірів зоба і зникнення вузлів;
- Майже у всіх випадках пальпаторно дервяністая щільність тканини щитовидної залози через 1-2 місяці від початку прийому БАД розм'якшилася і стала тугоеластічной або тестоватой консистенції.
Чотири людини в результаті відсутності ефекту були прооперовані, У всіх випадках гістологічно підтверджений фолікулярний рак щитовидної залози в товстостінній капсулі без проростання і метастазування. Всі прооперовані хворі відзначають швидке загоєння післяопераційної рани без спайок і рубців і суб'єктивно добре самопочуття.
Вважаю, що дана програма оздоровлення може бути прийнята на озброєння і рекомендована практично всім хворим із захворюваннями щитовидної залози різного генезу.

← Застосування БАД фірми АРТ... Звіт про застосування... 
Просмотров: 3190

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен