здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в лікуванні аденоми передміхурової залози.

І. ЛАПІНА, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, м. Тверь
Відомо, що у віці 50-60 років чоловіки страждають аденомою простати, і до 60 років це захворювання виявляється у 80-90% чоловічого населення. Враховуючи вік хворих, супутню патологію, наслідки оперативних втручань операцію пропонують хворим практично за абсолютними показаннями. На сьогодні урологи своєму розпорядженні безліч лікарських препаратів, але практично всі вони мають масу протипоказань, все охочіше і частіше застосовують біодобавки.
Нами проведено аналіз лікування 21 хворого з аденомою простати (неускладнених форм) у віці від 60 до 80 років. Всім хворим були проведені клініко-лабораторні ультразвукові дослідження до і після проведеного курсу лікування. Курс включав тільки біологічно активні добавки

(БАД АРТ ЛАЙФ).
До лікування у 80% цієї групи хворих відзначалася ніктурія від 6 до 20 разів, дизуричні порушення днем, больові відчуття, порушення потенції. У 20% спостерігалися явища нетримання сечі. У першій групі хворих у всіх спостерігалося збільшення розмірів залози, наявність залишкової сечі від 70 до 200 мл.
Базисна терапія включала ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ (по 1 таблетці 2 рази на день у першій половині дня); котячий кіготь (500 мг) по 1 капсулі 1 раз на день в обід; ДУС ЗНАЙТИ (по 1 капсулі на ніч), ХЕПАР ФОРМУЛА (по 1 таблетці 2 рази на день) протягом 1 місяця.
Позитивна динаміка наступала в ході лікування вже на 7-14 день у вигляді зменшення больових відчуттів, ніктурії, поліпшення акта сечовипускання, нормалізації сну, збільшення потенції.
До кінця першого місяця лікування:
-У 12,5% наступило клініко-лабораторне поліпшення;
-У 35% помірно спостерігалося виражене поліпшення;
-У 37,5% - незначне поліпшення.
До кінця 2-3 місяці процентне співвідношення змінювалося в сторону стійкого поліпшення. Після третього місяця стало можливим відмовитися або зменшити дозування ФОРМУЛА ЧОЛОВІКА і БАД Котячий Кіготь.
Другій групі хворих до базисної терапії додавалися ДІСКАВЕРІ СИЛА і ГРІН СТАР. Таким чином, застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ дозволяє уникнути застосування хімічних препаратів при лікуванні даної патології. Вважаю, що курс лікування 3-5 місяців є більш доцільним, тому що дає стійке поліпшення стану хворих, а в ряді випадків - можливість відмовитися від традиційного лікування.

← Методичні рекомендації... Лікування простатиту БАД... 
Просмотров: 2013

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен