Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в лікуванні аденоми передміхурової залози.

І. ЛАПІНА, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, м. Тверь
Відомо, що у віці 50-60 років чоловіки страждають аденомою простати, і до 60 років це захворювання виявляється у 80-90% чоловічого населення. Враховуючи вік хворих, супутню патологію, наслідки оперативних втручань операцію пропонують хворим практично за абсолютними показаннями. На сьогодні урологи своєму розпорядженні безліч лікарських препаратів, але практично всі вони мають масу протипоказань, все охочіше і частіше застосовують біодобавки.
Нами проведено аналіз лікування 21 хворого з аденомою простати (неускладнених форм) у віці від 60 до 80 років. Всім хворим були проведені клініко-лабораторні ультразвукові дослідження до і після проведеного курсу лікування. Курс включав тільки біологічно активні добавки

(БАД АРТ ЛАЙФ).
До лікування у 80% цієї групи хворих відзначалася ніктурія від 6 до 20 разів, дизуричні порушення днем, больові відчуття, порушення потенції. У 20% спостерігалися явища нетримання сечі. У першій групі хворих у всіх спостерігалося збільшення розмірів залози, наявність залишкової сечі від 70 до 200 мл.
Базисна терапія включала ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ (по 1 таблетці 2 рази на день у першій половині дня); котячий кіготь (500 мг) по 1 капсулі 1 раз на день в обід; ДУС ЗНАЙТИ (по 1 капсулі на ніч), ХЕПАР ФОРМУЛА (по 1 таблетці 2 рази на день) протягом 1 місяця.
Позитивна динаміка наступала в ході лікування вже на 7-14 день у вигляді зменшення больових відчуттів, ніктурії, поліпшення акта сечовипускання, нормалізації сну, збільшення потенції.
До кінця першого місяця лікування:
-У 12,5% наступило клініко-лабораторне поліпшення;
-У 35% помірно спостерігалося виражене поліпшення;
-У 37,5% - незначне поліпшення.
До кінця 2-3 місяці процентне співвідношення змінювалося в сторону стійкого поліпшення. Після третього місяця стало можливим відмовитися або зменшити дозування ФОРМУЛА ЧОЛОВІКА і БАД Котячий Кіготь.
Другій групі хворих до базисної терапії додавалися ДІСКАВЕРІ СИЛА і ГРІН СТАР. Таким чином, застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ дозволяє уникнути застосування хімічних препаратів при лікуванні даної патології. Вважаю, що курс лікування 3-5 місяців є більш доцільним, тому що дає стійке поліпшення стану хворих, а в ряді випадків - можливість відмовитися від традиційного лікування.

Коментарі

ВВЕРХ