здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування біологічно активних добавок фірми АРТ ЛАЙФ в практиці лікаря-фтізіатора.

М.В. ЗАБАРОВА, м. Кострома
Мій досвід щодо використання продукції компанії АРТ ЛАЙФ невеликий, але, тим не менше, хочу поділитися позитивними результатами. Найчастіше у своїй практиці використовую такі біологічно активні добавки до їжі (БАД), як ГРІН СТАР, ДІСКАВЕРІ Чарівність, ДІСКАВЕРІ СИЛА, ДІСКАВЕРІ Відмінник, ПУЛЬМОКЛІНЗ. Застосування ГРІН СТАР дітям з віражами туберкулінових проб дозволяє відновити імунний статус організму.
Наведу кілька прикладів:
Дівчинка, Ч.А., 10 дет, була направлена ​​до дитячого відділення ОПТД з приводу віражу туберкулінових проб. Взято на облік в діагностичну групу на 4 місяці. ГРІН СТАР брала коротким курсом: по 1 капсулі 1 раз на день вранці за 20 хвилин до сніданку протягом 14 днів. При повторенні реакції Манту віраж не підтверджено. Дівчинка, П.Ю., 10 років, була спрямована до дитячого відділення ОПТД з приводу віражу туберкулінових проб (розмір 6 мм). При повторній постановці проби в спеціалізованій установі проба підтвердилася (папула 12 мм.), Було призначено специфічне лікування. Лікування біологічно активними добавками (БАД) розпочато на 2 місяці пізніше. Брала ГРІН СТАР коротким курсом 14 днів по 1 капсулі 1 раз день. Через 2 місяці пробу повторили, вона стала сумнівною (ореол 11 мм). Специфічного лікування не отримує. Дівчинка, Л.І., 7 років, була спрямована до дитячого відділення ОПТД з приводу віражу туберкулінових проб (розмір 8 мм). Пробу повторили у відділенні, вона підтвердила попередню (папула 10 мм). Дівчинка була взята під спостереження в діагностичну групу на 6 місяців. За цей період було проведено переривчастий курс ГРІН СТАР по 1 / 2 капсули 1 раз на день за 20 хвилин до їжі вранці протягом 10 днів, потім перерва на 15 днів, і ще повторили прийом препарату протягом 10 днів. Через 6 місяців, при повторній постановці туберкулінової проби вона стала сумнівною (папула 4 мм). Специфічне лікування не проводилося.
Дівчинка, С.В., 13 років, прямувала до дитячого відділення ОПТД з приводу інфікування мікобактеріями туберкульозу (проби Манту: розмір 15 мм). Призначалося специфічне лікування 3 місяці, а на його тлі, у жовтні 1999 року, отримала курс ДІСКАВЕРІ Чарівність по 1 таблетці 1 раз на день вранці через день протягом 1 місяця; а навесні 2000 року - курс ДІСКАВЕРІ Чарівність по 1 таблетці 1 раз на день протягом 15 днів. При знятті дитини з обліку туберкулінова проба «згасла» (розмір 5 мм). Зі слів мами, дівчинка стала рідше хворіти (1998-99 р.-ГРЗ 6-8 разів на рік, 1999-2000 р. - 2 рази на рік), виросла на 7 см, додала у вазі на 3 кг; в загальному аналізі крові гемоглобін збільшився на 10 г / л. При анеміях у дітей різного віку після застосування ГРІН СТАР, ДІСКАВЕРІ Чарівність гемоглобін зростав на 10-20 г / л. При застосуванні ПУЛЬМОКЛІНЗА у тривало кашляють дітей (кашель турбував протягом 1-3 місяців) поліпшення наступало на першому тижні прийому препарату у віковому дозуванні, а на другому тижні кашель зникав зовсім. Вважаю, що використання біологічно активних добавок до їжі в дитячій фтизіатрії цілком виправдано.

← Клінічна оцінка... Біологічно активна добавка... 
Просмотров: 2498

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен