здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Біологічно активна добавка ПУЛЬМОКЛІНЗ фірми АРТ ЛАЙФ при гострих пневмоніях у дітей.

К.Ю, БЕЗРУКОВ, Державна медична академія, м. Чита
Проблема терапії гострої пневмонії у дітей належать до найбільш актуальних у сучасній педіатрії.
В даній роботі проводилося вивчення клінічного впливу біологічно активної добавки до їжі (БАД) ПУЛЬМОКЛІНЗ (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) при гострій пневмонії у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Діагноз встановлений на підставі клінічного, лабораторного та інструментального обстеження з обов'язковим рентгенологічним підтвердженням. Всього під спостереженням складалося 78 хворих дітей, з яких 32 додатково до загальноприйнятої терапії (антибактеріальна, симптоматична, фізіолікування) отримувала ПУЛЬМОКЛІНЗ по 1 таблетці 3 рази на день протягом 10 днів. Контрольну групу склали 46 дітей, які отримували тільки загальноприйняту терапію. Хворі порівнюваних груп не мали достовірних відмінностей за статтю, віком, ступеня тяжкості захворювання. Як показали клінічні дослідження, при гострій пневмонії у хворих, які отримували додатково в терапію ПУЛЬМОКЛІНЗ, швидше нормалізувалася гарячкова реакція, зникали симптоми інтоксикації, місцеві зміни у вигляді хрипів в легенях, відбувалася ліквідація вогнищ при рентгенологічному обстеженні. Але найбільш значний вплив препарату було відзначено на характер кашлю, який з перших днів ставав м'якшим і краще відкашлювався; і на больовий синдром в легенях, ліквідували на першу-другу добу використання БАД. Причому, поліпшення відзначено як при неускладнених, так і ускладнених формах захворювання.
Раніше було доведено, що при гострій пневмонії у дітей значно змінюються процеси антиоксидантного захисту та перекисного окислення ліпідів у лімфоцитах, що сприяє ушкодженню клітинних мембран. Порушення мембранних взаємодій провокує не тільки зниження неспецифічних факторів захисту, а й неспроможність імунної відповіді. Використання в комплексній терапії БАД ПУЛЬМОКЛІНЗ призводило до активації ферментативної антиоксидантного захисту. Після курсу лікування даним продуктом активність основного ферменту антиоксидантного захисту - супероксиддисмутази - значно зростала, досягаючи практично рівня здорових дітей.
Застосування БАД АРТ ЛАЙФ ПУЛЬМОКЛІНЗ також призводило до підвищення функціональної активності лімфоцитів крові за НСТ-тесту.
Застосування БАД дозволяє скоротити курс лікування антибактеріальними засобами, призводить до зниження термінів госпіталізації хворих.

← Застосування біологічно... Біологічно активні добавки... 
Просмотров: 2270

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен