здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ в патогенетичному лікуванні дітей, хворих на туберкульоз.

І.М. ФЛЕТЧЕР, лікар вищої категорії, завідувачка дитячим диспансерним відділенням Міського протитуберкульозного диспансеру.
Всі діти, хворі на туберкульоз, отримують лікування в умовах стаціонару або санаторію протягом тривалого часу - від 6 місяців до 1.5 років, залежно від форми туберкульозу.
Антибактеріальна терапія є основним методом лікування таких хворих. Основні препарати при лікуванні туберкульозу: ізоніазид, стрептоміцин, піразинамід, ри-фампіцін, етамбутол, етіонаміду та інші. А в зв'язку з тим, що лікування повинно бути комплексним, призначаються відразу 3-5 препаратів. Тому часто ми стикаємося з побічною дією туберкулостатичних препаратів, найчастіше це такі реакції:
1.Токсіко-алергічні реакції, викликані стрептоміцином або канаміцином. У трьох випадках за наявності таких реакцій були призначені біологічно активні добавки (БАД) компанії Артлайф СКІН ЛАЙН (по 1 таблетці на добу) і КАЛЬЦІМАКС (по 1-2 капсули, залежно від віку, 2 рази на день, перед сном).
Алергічні реакції купировались за 5 днів, застосування БАД було залишено на період до 2-3 місяців.
2.Большінство побічних дій ізоніазиду зазвичай усувається застосуванням вітаміну В6. Для профілактики побічної дії ізоніазиду, а також як джерело вітамінів, був призначений препарат ДІСКАВЕРІ відмінник (по 1 таблетці вранці, до їди) курсом на 1 месяц.Затем після 3-місячної перерви курс ДІСКАВЕРІ ВІДМІННИКОМ повторювався (можна замінити препаратом ГРІН СТАР по 1 капсулі вранці).
Побічної дії протівотуберкулінових препаратів при призначенні вищевказаних вітамінних комплексів не спостерігалося.
3.При лікуванні піразинамідом найбільш частим побічним дією у дітей є шлунково-кишкові розлади і порушення функції печінки. Для профілактики цих явищ ми призначали ДІСКАВЕРІ Відмінник, до складу якого входять 40 мкг вітаміну В12, 65 мкг фолієвої кислоти (по 1 таблетці вранці, до їди).
Призначався також препарат ХОЛЕГОН за звичайною схемою:
- Дітям 3-5 років по 1 таблетці 2-3 рази на день протягом 5-6 днів;
- Дітям 6-10 років по 1 таблетці 3-4 рази на день на 7-8 днів;
- 11 -14 років по 2 таблетки 3 рази на день на 7-8 днів.
Практично всім хворим у лікуванні туберкульозу як патогенетичне засіб необхідно, на нашу думку, призначення ВІТАМІНУ «Е». Дітям можливо призначення 1 гелю (400 МО) на добу протягом 3-х місяців, з перервами в 7 днів кожен місяць.

← Використання БАД АРТ ЛАЙФ... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2198

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен