здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Використання БАД АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ у дітей із захворюваннями органів дихання.

Н.В. Худякова, лікар вищої категорії, доцент кафедри госпітальної педіатрії СГМУ, м. Томськ
Біологічно активні добавки до їжі (БАД) займають все більш значне місце в профілактиці і допоміжної терапії багатьох захворювань. Широко застосовуються в останні роки БАД, що містять біологічно активні речовини рослинного, тваринного, бактеріального або синтетичного походження, регулюючі і стимулюючі функції окремих органів і систем організму, підтримують їх у фізіологічних межах функціональної активності.
Більшість БАД АРТ ЛАЙФ мають полікомпонентних склад і мають низку переваг перед монокомпонентними і синтетичними лікарськими засобами. При їх використанні людина отримує цілий комплекс природних сполук, властивих даному рослині, і вплив на організм виявляється більш м'яким і тривалим. Вони нетоксичні і, як показує медична практика, рідше викликають ускладнення і алергічні реакції. БАД, що містять фітокомплекси, можуть надавати патогенетичне і симптоматичне вплив на організм.
Хвороби органів дихання займають перше місце в загальній структурі захворюваності населення. Майже кожна людина, а особливо діти, переносять бронхолегочную патологію щорічно. Дана проблема ускладнюється зниженням імунітету, розвитком хронічного імунодефіциту і погіршенням екологічної ситуації навколишнього середовища.
У той же час часте застосування хіміотерапії небажано, особливо для дітей і літніх людей. Тому вивчення ефективності дії нової біологічно активної добавки до їжі РУДВІТОЛ (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) є важливим і своєчасним.
Завданнями лікування при даній патології є протизапальну, загальнозміцнюючий, імуностимулюючу і адаптогенну впливу на організм людини. Склад препарату підібраний з урахуванням саме цих завдань. У нього входять екстракти ехінацеї та солодки, аскорбінова кислота, оксид цинку, рутин.
Біологічно активна добавка до їжі РУДВІТОЛ - це комплексний рослинний препарат, основним компонентом якого є ехінацея. Лікувальні властивості ехінацеї були давно відомі стародавнім індійським племенам Америки. Вона стала об'єктом вивчення і клінічного використання як фармакологічного кошти в США з 1895 року. Тільки за останнє десятиліття цій рослині було присвячено понад 350 спеціальних фармакологічних і клінічних досліджень. В даний час препарати ехінацеї, показавши свою високу ефективність, отримали широку поширеність у світовій лікарській практиці.
Поряд з наявними лікарськими препаратами імпортного та вітчизняного виробництва (ехінацін, естіфан тощо), розробляються також ефективні біологічно активні добавки. Створення БАД за оригінальною технологією та рецептурою не тільки доповнило арсенал імуномодулюючих засобів, а й розширило можливості їх застосування, як у клініці, так і для профілактики поширених захворювань.
Поява і розвиток нових технологій дозволило створити принципово нову форму препарату у вигляді пелет, упакованих в желатинову капсулу. Зі звичайних таблеток активні речовини виділяються, як правило, практично одночасно, при цьому можуть викликати подразнення слизової оболонки кишечника, і тому не повністю засвоюватися. Деякі з компонентів таблетованого препарату можуть вступати між собою в конкурентні відносини за всмоктування в кишечнику, бути несумісними між собою і вступати в реакцію один з одним, що викликає складнощі при складанні та обробленні рецептур, а також обмежує ефективність і терапевтичний спектр препарату.
Нова форма являє собою крихітні гранули правильної форми, де активні компоненти нанесені шарами в певному порядку на носій, і кожен шар захищений спеціальною плівкою, що дозволяє регулювати швидкість вивільнення речовин і їх послідовність.
Ехінацея має антибактеріальну, протигрибкову, антиоксидантну мембраностімулірующім властивостями. Її препарати підвищують активність неспецифічних факторів захисту і, в першу чергу, стимулюють фагоцитарну активність гранулоцитів і макрофагів. У зв'язку з цим БАД РУДВІТОЛ ефективний як профілактичний засіб, особливо в період епідемій грипу та інших ГРЗ як противірусний засіб. При цьому ехінацея викликає пригнічення активності гіалуронідази - ферменту, що сприяє підвищенню проникності мембран клітин для вірусів і мікробів. Тим самим ехінацея перешкоджає поширенню інфекційних агентів в тканинах організму.
Препарат активізує всі ланки імунної відповіді: стимулює фагоцитарну активність, потенціює продукцію інтерлейкіну-1 макрофагами, індукує трансформацію В-лімфоцитів у плазматичні клітини. Посилює антитілоутворення, кооперацію В-і Т-лімфоцитів, Т-хелперну активність, має виражену протизапальну дію подібно захисній дії важливого гормону - кортизону, який дозволяє організму справлятися з важковиліковні запальними та імунними захворюваннями. Міститься в ехінацеї бетаїн має високу активність і є засобом біохімічної корекції вікових порушень ліпідного обміну для профілактики і лікування атеросклерозу, а також як гепатопротектора. Сапоніни володіють віруснейтралізуючою активністю.
З метою посилення імуномодулюючих і протизапальних властивостей в РУДВІТОЛ введений екстракт кореня солодки, добавлена ​​аскорбінова кислота - вітамін С. Найважливіші мікроелементи, необхідні для нормального функціонування імунної системи, - цинк, селен, рутин.
Препарати ехінацеї мають виражений адаптогенними дією, що було доведено експериментально. При цьому спостерігали підвищення працездатності і витривалості при виконанні великої фізичної роботи.
Мета дослідження: вивчити ефективність застосування БАД АРТ ЛАЙФ РУДВІТОЛ при лікуванні захворювань органів дихання у дітей в гострий період, період затухаючого загострення і для профілактики розвитку бронхолегеневої патології; оцінити переносимість препарату дітьми різного віку та наявність побічних ефектів; уточнити лікувальні та профілактичні дози для дітей різного віку.
Матеріали та методи досліджень:
Дослідження проводилися на 20 хворих різного віку та статі, 10 з них перебували на стаціонарному та 10 - на амбулаторному лікуванні. За віком в стаціонарі діти розподілилися наступним чином: 3-7 років - 8 дітей; старше 7 років - 2 дитини. Амбулаторно лікування проводилося в наступних вікових групах: 1-3 роки-2; 3-7 років-2; 7-14 років-6 дітей.
З 20 спостережуваних хворих 18 ставилися до групи часто хворіючих дітей, 9 мали ГРЗ, 3 - хворі бронхітом, 4 - хворі в стадії розпалу пневмонії, 4 - з залишковими явищами після перенесених захворювань бронхолегеневої системи. Контрольну групу склали 20 дітей з подібною патологією такого ж віку.
Для підтвердження діагнозу досліджувалися дані як загальноклінічного (аналізи крові і сечі), так і рентгенологічного обстежень хворих. Досвід спостереження за дітьми з групи частохворіючих показує, що вони, як правило, хворіють не тільки частіше, але і важче і довше, ніж діти з необтяженим анамнезом.
План лікування:
Всім дітям досліджуваної групи РУДВІТОЛ призначався одночасно з іншими медикаментозними засобами та фізіопроцедурами, традиційно використовуваними при цій патології.
Негативних побічних ефектів не виявлено. Препарат переносився дітьми добре. Ефективність ставала явною вже на 3-4 день від початку застосування. У всіх дітей відзначені нормалізація самопочуття і позитивна динаміка в прояві клінічних ознак хвороб: зменшилися катаральні явища з боку носоглотки, рідше і продуктивніше ставав кашель, зникли хрипи в легенях.
Діти контрольної групи отримували традиційне лікування. При цьому було зазначено, що позитивний ефект у дітей, пролікованих препаратом РУДВІТОЛ, був більш вираженим і більш раннім, ніж у дітей на стандартному лікуванні, особливо помітним було більш раннє зникнення ознак астенії. Діти, які одержували РУДВІТОЛ, раніше поверталися до звичайного життя, що дозволяє рекомендувати його в лікуванні гострих і хронічних захворювань органів дихання, а також для профілактики патології будь-якої локалізації.
Рекомендовані дози застосування: лікувальна для дітей до 3 років - 1 / 2 капсули 2 рази на день, 3-7 років - 1 капсула 2 рази на день, старше 7 років і дорослим - 1 капсула 3 рази на день.
Профілактична доза становить 1 / 2 частину від лікувальної, термін лікування 10-14 днів.
Таким чином, проведене клінічне дослідження ефективності біологічно активної добавки до їжі РУДВІТОЛ у дітей з патологією органів дихання показало його хорошу переносимість, відсутність побічних ефектів, швидку динаміку клінічних симптомів хвороби.
Випробуваний препарат сприяв підвищенню ефективності медикаментозної терапії, надаючи м'яку протизапальну, антиоксидантну, адаптогенну і іммуномодулірующ її дії.
Результати проведеного дослідження свідчать про доцільність включення БАД РУДВІТОЛ в комплексну терапію дітей із захворюваннями органів дихання, а також використання для профілактики захворювань у ослаблених дітей.

← Біологічно активна добавка... Досвід застосування БАД... 
Просмотров: 2579

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен