здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Досвід застосування БАД АРТ ЛАЙФ СУПЕР Шілд в практиці лікаря - фтизіатра.

І.М. ФЛЕТЧЕР, лікар вищої категорії, завідувачка дитячим диспансерним відділенням Міського протитуберкульозного диспансеру.
Концепція про туберкульоз як зникаючої хвороби виявилася глибоко помилковою не тільки для Росії, але й для багатьох країн світу. Останнім благополучним роком по захворюваності туберкульозом серед дітей у м. Владивостоці був 1991: 11,0 випадків на 100 тисяч дитячого населення, в наступні роки захворюваність у дітей поступово наростала і в 2001 році склала вже 27,8 на 100 тисяч населення.
Раннє виявлення туберкульозу у дітей грунтується в першу чергу на проведенні масової туберкулінодіагностики. Своєчасне виявлення туберкульозної інфекції без локальних проявів та проведення профілактичного лікування перешкоджає в подальшому розвитку у них туберкульозу.
При проведенні превентивного лікування використовуються протитуберкульозні препарати: ізоніазид, фтивазид, піразинамід та інші. І, незважаючи на те, що ці препарати призначаються не в лікувальних, а профілактичних дозах, в ряді випадків мають місце побічні реакції.
Метою даної роботи стало дослідження призначення біологічно активних добавок (БАД АРТ ЛАЙФ) в дитячій фтизіатрії.
Виходячи з патогенезу туберкульозу, була зроблена спроба призначення препарату СУПЕР Шилд в зв'язку з використанням його імуномодулюючих і протизапальних властивостей. Препарат призначався дітям з наступними діагнозами:
1 гр. - Віраж туберкулінових проб - 15 осіб.
2гр. - Тубінфікування з помірною туберкулінової чутливістю - 11 осіб.
3гр. - Тубінфікування з гіперергіческім чутливістю до туберкульозу - 12 чоловік. При лікуванні віражів і тубінфікування був призначений СУПЕР Шилд як альтернативний препарат, тому що на застосування ізоніазиду були отримані побічні ефекти.
При призначенні лікування тубінфікованих дітей з високою алергією СУПЕР Шилд був призначений в якості другого препарату, з ізоніазидом.
Дозування СУПЕР Шилд склала: дітям 3-7 років по 1 / 2 капсули 2 рази на день; дітям 7-15 років за схемою: 1 капсула вранці і 1 / 2 капсули в обід, з їжею. Курс лікування: прийом 1 місяць, потім 1 місяць перерва, потім прийом 1 місяць.
Після проведення контрольних туберкулінових проб (Манту з 2 ТО) і градуйованою шкірної проби у 19 дітей (68%) відбулося значне зниження туберкулінової чутливості, в їх числі всі 12 чоловік з гіперергіей. У решти 9 осіб туберкулінові проби знизилися менш значно, на 1-2 мм, але залишилися нормергіческімі, що також свідчить про досягнутий позитивний результат лікування.
Крім того, ми маємо досвід застосування СУПЕР Шилд в лікуванні хворих так званої «0» групи диспансерного обліку. Загальновідомо, що на механізм розвитку туберкулінової проби Манту з 2 ТО впливають різні фактори (супутня алергія у дітей, захворювання лор-органів, гельмінтози та ін) У зв'язку з цим для правильної інтерпретації туберкулінової чутливості необхідно позбутися від цієї так званої парааллергіі. 18 дітей у віці від 4 до 9 років, які перебувають на диспансерному обліку в «0» групі, отримували БАД СУПЕР Шилд в дозі по? -1 Капсулі на день протягом півмісяця. Туберкулінова проба проводилася слідом за його прийомом. У 17 дітей, де причиною позитивної проби явно простежувалася парааллергія, туберкулінові проби знизилися, і цим дітям був поставлений діагноз «поствакцінной алергія».
Таким чином, незважаючи на те, що застосування біодобавки СУПЕР Шилд вимагає подальшого вивчення для застосування в дитячій фтизіатрії, вже зараз можна рекомендувати його в якості превентивного лікування інфікованих дітей.

← Досвід застосування БАД... Звіт про застосування... 
Просмотров: 2416

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен