здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування біологічно активної добавки ГЛЮКОСІЛ фірми АРТ ЛАЙФ у хворих, що страждають на цукровий діабет.

Д.Г. Куклін, Т.Н. Трубицина, Вузлова лікарня ст. Томськ-2
I Мета і завдання дослідження:
1) Мета дослідження - оцінка ефективності біологічно активної добавки (БАД АРТ ЛАЙФ) ГЛЮКОСІЛ як засобу, що нормалізує рівень глюкози в крові.
2) Завдання дослідження - вивчення впливу БАД АРТ ЛАЙФ ГЛЮКОСІЛ на функцію підшлункової залози, рівень глюкози крові і на загальну резистентність організму.
II Матеріали і методи дослідження: Для дослідження було взято десять хворих у віці від 45 до 64 років, із них сім чоловіків і три жінки. З цієї групи двоє людей були з діагнозом «Порушення толерантності до глюкози» (НТГ або преддиабета). Рівень цукру крові натще у цих хворих складав до дослідження 5,5-6,3 ммоль / л. Лікування полягало тільки в дієтотерапії (стіл № 9). У семи чоловік був діагноз «Цукровий діабет II типу», середнього ступеня тяжкості в стадії субкомпенсації і декомпенсації. Рівень цукру натщесерце у цих хворих складав до дослідження 10,4-15,6 ммоль / л. Рівень цукру в сечі становив від 0,5 до 4%. Хворі приймали цукрознижувальні препарати манинил-5 в дозі від 2-х до 4-х таблеток на добу і діабетон (по 2 таблетки на добу) в поєднанні з Сіофор-500 (по 2 таблетки на добу). У одного хворого був діагноз «Цукровий діабет II типу», інсулінозалежний, середнього ступеня тяжкості, стадія субкомпенсації. Рівень цукру крові натще до дослідження становив 12,6 ммоль / л, в сечі цукор - 1,5%. Хворий перебував на інсулінотерапії в дозі 54 од. / добу.
III Результати дослідження: Біодобавка ГЛЮКОСІЛ приймався по 2-4 таблетки 1-3 рази на день. Курс прийому склав від I до 1,5 місяців. В результаті дослідження не спостерігалося ніяких побічних дій препарату (у тому числі алергічних реакцій). Після місячного курсу прийому практично всі хворі відзначали поліпшення загального самопочуття. У 8 хворих зникли характерні діабетичні скарги (сухість у роті, спрага до 2-3 літрів на добу, поліурія). У двох хворих, які мали найвищі показники рівня цукру натщесерце (15,6 і 12,6 ммоль / л) діабетичні скарги зменшилися, сухість у роті і спрага стали непостійними.
Рівень цукру крові у всіх хворих знизився. У хворих з діагнозом НТГ він склав 4,5-5,5 ммоль / л. У хворих з діагнозом «Цукровий діабет, II типу» він коливався від 5,3 до 12,5 ммоль / л. У хворих з діагнозом «Цукровий діабет II типу інсулінозалежний» рівень цукру знизився незначно, до 11,3 ммоль / л.
Рівень цукру в сечі нормалізувався у всіх хворих.
Висновки: Біологічно активну добавку до їжі фірми Артлайф ГЛЮКОСІЛ можна рекомендувати в наступних випадках:
1. Хворим з діагнозом «Порушення толерантності до глюкози (преддиабета)» в поєднанні з дієтою.
2. Як допоміжний засіб в комплексній терапії у хворих на цукровий діабет I і II типів різного ступеня тяжкості.
3. Для профілактики ускладнень при цукровому діабеті (особливо у хворих з невеликим стажем захворювання).

← Клінічна апробація БАД... Застосування БАД фірми АРТ... 
Просмотров: 2759

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен