Андрологічні проблеми безплідного шлюбу та шляхи їх вирішення з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

А.Є. Маринин, обласний Центр планування сім'ї та репродукції, м. Тюмень
Андрологічні проблеми безплідного шлюбу викликають занепокоєння. Середній вік чоловіків, які звернулися з приводу безпліддя в 1988 році - 32 роки, а в 1998 році -26 років. На перше місце в чоловічому безплідді виходить моносіндром, коли уражаються кілька ланок ланцюжка сперматогенезу деструкція клітин Сертолі, як наслідок підвищення рівня ФСГ, зниження рівня тестостерону і порушення прохідності семявинося-щих проток. Це призводить до важковиліковним формам чоловічого безпліддя. Якщо в 1988 році на диспансерному обліку стояло 290 пацієнтів, то вже в 1998 група виросла до 375 пацієнтів.
Основними формами порушення репродукції у чоловіків є секреторное, екскреторної і поєднане безпліддя.
З метою відновлення фертильності у чоловіків і в схемах лікування безпліддя мною були досліджені такі біологічно активні добавки

(БАД Артлайф), як ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа, ВІТАМІН «Е», РЕНСЕПТ, масло чайного дерева.
Великий інтерес представляє застосування в схемах лікування АРТ ЛАЙФ ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа. Завдяки інгредіентному складу препарат володіє потужним протизапальним ефектом. Його з успіхом можна застосовувати при екскреторних формах безпліддя за рахунок зменшення запальних явищ в сечостатевій системі, при простатитах, уретритах, везикулітах, епідімітах, орхіт та ін Ці захворювання викликають обтурацію насіння-виносять проток і, як наслідок, зворотне всмоктування білкових молекул еякуляту, викликають вироблення антитіл до власної спермі і зниження якісних показників еякуляту.
У всіх 40 пацієнтів, що спостерігалися в мене з цим діагнозом з 2000 по 2001 рр.. і використовували у лікуванні БАД ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа, спостерігався виражений протизапальний ефект на тлі прийому препарату.
Крім того, під час прийому БАД змінюються кількісні та якісні показники еякуляту. У 90% пацієнтів збільшується кількість повноцінних рухливих сперміїв. Всі пацієнти, які використовували у лікуванні біологічно активні добавки компанії АРТ ЛАЙФ, відзначали посилення потягу, підвищення потенції і велику емоційну забарвленість контактів.

Коментарі

ВВЕРХ