здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Андрологічні проблеми безплідного шлюбу та шляхи їх вирішення з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

А.Є. Маринин, обласний Центр планування сім'ї та репродукції, м. Тюмень
Андрологічні проблеми безплідного шлюбу викликають занепокоєння. Середній вік чоловіків, які звернулися з приводу безпліддя в 1988 році - 32 роки, а в 1998 році -26 років. На перше місце в чоловічому безплідді виходить моносіндром, коли уражаються кілька ланок ланцюжка сперматогенезу деструкція клітин Сертолі, як наслідок підвищення рівня ФСГ, зниження рівня тестостерону і порушення прохідності семявинося-щих проток. Це призводить до важковиліковним формам чоловічого безпліддя. Якщо в 1988 році на диспансерному обліку стояло 290 пацієнтів, то вже в 1998 група виросла до 375 пацієнтів.
Основними формами порушення репродукції у чоловіків є секреторное, екскреторної і поєднане безпліддя.
З метою відновлення фертильності у чоловіків і в схемах лікування безпліддя мною були досліджені такі біологічно активні добавки

(БАД Артлайф), як ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа, ВІТАМІН «Е», РЕНСЕПТ, масло чайного дерева.
Великий інтерес представляє застосування в схемах лікування АРТ ЛАЙФ ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа. Завдяки інгредіентному складу препарат володіє потужним протизапальним ефектом. Його з успіхом можна застосовувати при екскреторних формах безпліддя за рахунок зменшення запальних явищ в сечостатевій системі, при простатитах, уретритах, везикулітах, епідімітах, орхіт та ін Ці захворювання викликають обтурацію насіння-виносять проток і, як наслідок, зворотне всмоктування білкових молекул еякуляту, викликають вироблення антитіл до власної спермі і зниження якісних показників еякуляту.
У всіх 40 пацієнтів, що спостерігалися в мене з цим діагнозом з 2000 по 2001 рр.. і використовували у лікуванні БАД ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа, спостерігався виражений протизапальний ефект на тлі прийому препарату.
Крім того, під час прийому БАД змінюються кількісні та якісні показники еякуляту. У 90% пацієнтів збільшується кількість повноцінних рухливих сперміїв. Всі пацієнти, які використовували у лікуванні біологічно активні добавки компанії АРТ ЛАЙФ, відзначали посилення потягу, підвищення потенції і велику емоційну забарвленість контактів.

← Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... Методичні рекомендації... 
Просмотров: 2283

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен