здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

До питання про лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Н.І. Рязанцев, В.А. Богатько, І.О. ЩЕБРАК, А.В. КОЛОСЬЯН, А.А. ТРЕТЬЯКОВ, С.А. Домаш рр.. Єсентуки, Залізноводська, Кисловодськ, П'ятигорськ Асоціація урологів Північного Кавказу
Згідно з дослідженнями останніх років, більш ніж 40 відсоткам хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози (ДГТТЖ) 1-П стадії призначається консервативна терапія з застосуванням фітопрепаратів (Л. М. Горіловскій, 1994 р.; А. С. Переверзєв, В. В. Рассохін, 1995 р.; О. Б. Лоран, 1996 р.; О. Л. Тиктинский, С. Н. Калініна, 1997 р.).
Під нашим спостереженням знаходилося 106 чоловіків з доброякісною гіперплазією передміхурової залози у віці від 55 до 75 років, яким призначалася терапія біологічно активною добавкою ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа компанії Артлайф в дозі 1 таблетка 2 рази на день протягом місяця. Основоположними компонентами цього препарату є пальма повзуча (вееролістная) (перміксон, 100 мг) і екстракт сливи африканської (тріанол, 50 мг), а також листя петрушки (50 мг) і масло гарбузового насіння (40 мг). Препарати перміксон і тріанол в аптеки країни надходять з-за кордону за цінами, недоступним багатьом літнім людям.
Ціна БАД ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа набагато нижче, і вона доступна багатьом пацієнтам.
Гомеопатичні лікувальні свічки з Тамбуканское бруду є гомеопатичні супозиторії, що містять масло-какао, екстракт прополісу, мед гречаний, емульгатор, женьшень, елеутерокок, насичені каротиноїдами. Оригінальна гомеопатичне співвідношення компонентів забезпечує розчинність і активне всмоктування слизовою оболонкою біологічно активних речовин. Препарат має антибактеріальну, протизапальну, биостимулирующим діями. Свічки вводять щоденно перед сном. Призначаючи вищевказане поєднане лікування, ми мали на меті викликати регресію ДГТТЖ або зняти ускладнюють це захворювання чинники, в першу чергу запалення, венозну гіперемію, набряк.
Ефективність проведеного лікування ми оцінювали по самопочуттю хворих, результатам пальпаторно і ультразвукових досліджень. Зникнення дизурії, ніктурії, на нашу думку, пов'язано з протизапальну та протинабрякову дію препаратів. Відзначено, що виражене поліпшення настало у 40 пацієнтів (37,7%), поліпшення - у 50 хворих (47,2%), ефекту не спостерігалося у 16 ​​(15%). При УЗД-контролі розміри передміхурової залози зменшилися у 22 хворих.
На наш погляд, застосування біологічно активної добавки ФОРМУЛА ЧОЛОВІКА в поєднанні з гомеопатичними свічками з Тамбуканское бруду обгрунтовано для групи хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози I і П стадій, яким по ряду причин неможливо виконати радикальне оперативне посібник.

← Досвід застосування... Застосування БАД АРТ ЛАЙФ... 
Просмотров: 2549

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен