До питання про лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Н.І. Рязанцев, В.А. Богатько, І.О. ЩЕБРАК, А.В. КОЛОСЬЯН, А.А. ТРЕТЬЯКОВ, С.А. Домаш рр.. Єсентуки, Залізноводська, Кисловодськ, П'ятигорськ Асоціація урологів Північного Кавказу
Згідно з дослідженнями останніх років, більш ніж 40 відсоткам хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози (ДГТТЖ) 1-П стадії призначається консервативна терапія з застосуванням фітопрепаратів (Л. М. Горіловскій, 1994 р.; А. С. Переверзєв, В. В. Рассохін, 1995 р.; О. Б. Лоран, 1996 р.; О. Л. Тиктинский, С. Н. Калініна, 1997 р.).
Під нашим спостереженням знаходилося 106 чоловіків з доброякісною гіперплазією передміхурової залози у віці від 55 до 75 років, яким призначалася терапія біологічно активною добавкою ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа компанії Артлайф в дозі 1 таблетка 2 рази на день протягом місяця. Основоположними компонентами цього препарату є пальма повзуча (вееролістная) (перміксон, 100 мг) і екстракт сливи африканської (тріанол, 50 мг), а також листя петрушки (50 мг) і масло гарбузового насіння (40 мг). Препарати перміксон і тріанол в аптеки країни надходять з-за кордону за цінами, недоступним багатьом літнім людям.
Ціна БАД ФОРМУЛА ЧОЛОВІКа набагато нижче, і вона доступна багатьом пацієнтам.
Гомеопатичні лікувальні свічки з Тамбуканское бруду є гомеопатичні супозиторії, що містять масло-какао, екстракт прополісу, мед гречаний, емульгатор, женьшень, елеутерокок, насичені каротиноїдами. Оригінальна гомеопатичне співвідношення компонентів забезпечує розчинність і активне всмоктування слизовою оболонкою біологічно активних речовин. Препарат має антибактеріальну, протизапальну, биостимулирующим діями. Свічки вводять щоденно перед сном. Призначаючи вищевказане поєднане лікування, ми мали на меті викликати регресію ДГТТЖ або зняти ускладнюють це захворювання чинники, в першу чергу запалення, венозну гіперемію, набряк.
Ефективність проведеного лікування ми оцінювали по самопочуттю хворих, результатам пальпаторно і ультразвукових досліджень. Зникнення дизурії, ніктурії, на нашу думку, пов'язано з протизапальну та протинабрякову дію препаратів. Відзначено, що виражене поліпшення настало у 40 пацієнтів (37,7%), поліпшення - у 50 хворих (47,2%), ефекту не спостерігалося у 16 ​​(15%). При УЗД-контролі розміри передміхурової залози зменшилися у 22 хворих.
На наш погляд, застосування біологічно активної добавки ФОРМУЛА ЧОЛОВІКА в поєднанні з гомеопатичними свічками з Тамбуканское бруду обгрунтовано для групи хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози I і П стадій, яким по ряду причин неможливо виконати радикальне оперативне посібник.

Коментарі

ВВЕРХ