здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Комплексне лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Е.Н. БОРИСОВА, гастроентеролог, м. Ярославль

Проблема виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки - одна з центральних у сучасній гастроентерології, т.к. дане захворювання відноситься до числа широко розповсюджених, вражаючих молодих людей найбільш працездатного віку.
Незважаючи на наявність великої кількості медикаментозних засобів і постійний пошук нових, захворюваність виразковою хворобою має тенденцію до збільшення, терміни загоєння виразок залишаються тривалими, перебіг хвороби набуває хронічного характеру з частими рецидивами (3-4 рази на рік).
Нестача вітамінів, мікроелементів, пектинів, амінокислот в їжі призводить не тільки до порушення травлення, але і до зниження імунітету, особливо при сформованому мед і ко-соціальному неблагополуччя.
Обов'язкове призначення етіотропної антибактеріальної терапії з метою ерадикації Нelicobacter Pylory (НР) має побічні ефекти - погану переносимість; поява диспепсичних розладів, розвиток дисбактеріозу, алергічні, токсичні реакції. У цих випадках велике значення набуває використання біологічно активних добавок до їжі (БАД) як патогенетичного та відновного лікування.
Використовувалися такі препарати фірми АРТ ЛАЙФ:
ГАСТРОКАЛМ - протизапальний комплекс, який має репаративні, адсорбуючі та ферментативними властивостями;
Бета-каротин - антиоксидант, мембраностабілізатор, що грає вирішальну роль в синтезі слизової оболонки шлунка;
ГРІН СТАР - комплексний вітамінно-мінеральний препарат, ентеросорбент, репарант, що сприяє підвищенню імунітету, корекції дисбактеріозу.
БАД призначалися після проведення короткого (однотижневого) курсу трикомпонентної і антибактеріальної терапії, на тлі лікування природними (фізичними) чинниками. Динамічне спостереження виявило:
- Швидке клінічне поліпшення (3-5 день);
- Скорочення термінів рубцювання;
- Відсоток рубцювання виразок склав 97%;
- Ендоскопічна картина вказує на поліпшення стану слизової оболонки, загоєння ерозій, виразок без освіти грубого рубця, значне зменшення активності запального процесу;
- Подовження термінів ремісії більше 10-12 місяців.
Найкращі результати отримані при використанні БАД АРТ ЛАЙФ як відновного протирецидивного лікування, курсами по 2 рази на рік. Виражений позитивний ефект відзначений при застосуванні зазначених препаратів в лікуванні симптоматичних (медикаментозних) ерозивно-виразкових уражень гастродуоденальної зони. Перевагою препаратів компанії Артлайф, безсумнівно, є їх якість, продуманий комплексний склад і доступність для хворих.

← Лікування дисбактеріозу... Гострі кишкові інфекції та... 
Просмотров: 3155

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен