здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування БАД КОМПАНІЇ АРТ ЛАЙФ У ПРАКТИЦІ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА

Б.С. Оксен, А.В. ЗУЄВ, СГМУ, м. Томськ
Біологічно активна добавка до їжі (БАД) Котячий Кіготь компанії Артлайф, що виготовляється з кори ліани, що виростає в Перу, відома як антибактеріальний, антивірусний і імуностимулюючу засіб. Виходячи з цих властивостей, ми призначали його при деяких дерматозах.
Червоний плоский лишай - захворювання імовірно вірусної природи, що виявляється множинними дрібними зудять папулами, що розташовуються як на шкірі, так і на слизовій оболонці. Залежно від клінічної форми та індивідуальних особливостей, тривалість його коливається в досить широких межах - від кількох місяців до багатьох років. Традиційні методи лікування червоного плоского лишаю далеко не завжди ефективні.
Амбулаторно ми призначали Котячий Кіготь 15 хворим з червоним плоским лишаєм по 2-3 капсули в день, всього 60 капсул на курс. Через 20-25 днів після початку прийому у всіх пацієнтів було відзначено поліпшення, причому у 80% - значне. Зменшився або зник свербіж, висипання стали більш плоскими і блідими. При подальшому спостереженні наступало, як правило, повне вилікування. Слід зазначити, що застосовувалася монотерапія, і тільки в одиничних випадках хворі з наполегливою течією процесу брали гипосенсибилизирующие кошти.
Призначався Котячий Кіготь хворим з інфекційними млявими або рецидивуючими процесами, такими як фурункульоз, многоморфная ексудативна еритема, простий і оперізуючий герпес. Судячи з того, що пацієнти більше не зверталися, можна припустити, що ефект був досягнутий.
Протягом місяця наступало повне лікування поширених гострих кондилом у пацієнта, який отримував крім зазначених вище доз Котячий Кіготь змазування 15% розчином азотнокислого срібла. Настільки ж успішним виявилося лікування БАД Котячий Кіготь в тих же дозах множинних лимфоцитом у дівчини, раніше безуспішно лікувалася протягом півроку іншими засобами. Вельми показовий ефект був досягнутий при лікуванні множинних фібром на вушних раковинах у чоловіка, які до того стійко зберігалися близько року: 20 днів прийому котячі кігті, у зазначених вище дозах, виявилися достатніми для повного їх розсмоктування. Деякі пацієнти, які отримували з різних приводів котячий кіготь, відзначали як супутнє дію прилив енергії і меншу стомлюваність.
Останні роки характеризуються зростанням кількості хворих хламідіозом. Одним з найбільш частих ускладнень останнього є уретропростатит. Лікування хворих, що страждають хронічним хламідійним уретропростатитів, являє собою складну задачу. Труднощі в лікуванні обумовлені неможливістю створення потрібної концентрації антибактеріальних препаратів в ураженому органі при парентеральному введенні; поганою переносимістю препаратів при прийомі всередину; наполегливому перебігу захворювання з частими рецидивами і стійкістю збудника запального процесу до широко застосовуваним медикаментам. Відомо, що передміхурова залоза - орган, захищений тканинами з розвиненими біологічними бар'єрами, і при пероральному та парентеральному введенні препаратів в неї проникає не більше 10-15% від концентрації в крові.
КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС постачає організм високоактивними природними ферментами, які покращують проникнення антибактеріальних препаратів у клітини-мішені, а також має протизапальну і протівоотечньгм дією. Комплекс містить більше 20 активних компонентів, що сприяють подоланню біологічних бар'єрів передміхурової залози. ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ - комплекс, що сприяє підтримці нормального гормонального балансу, хорошою потенції, перешкоджає розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози, покращує її трофіку.
Під спостереженням знаходилися 45 хворих на хронічний хламідійним уретропростатитів. З них 8 осіб (17,7%) страждали даним захворюванням протягом 6 місяців, 13 осіб (28,9%) - від 6 місяців до 1 року і 24 людини (53,4%) - більше 1 року. Пацієнти пред'являли скарги на виділення з уретри, болі в області мошонки, промежини, в низу живота, в області заднього проходу, відчуття дискомфорту в уретрі, різі при сечовипусканні, біль при еякуляції, зниження потенції. З першого дня терапії хворим проводили один раз на день масаж передміхурової залози ректально; використовували магнітофорез з простатіленом; прогрівання уретри, до 41-45 градусів; електрофорез 20% розчином офлоксацину на лобкову область, таривид всередину по 200 мг на добу - 10 днів. Як БАД всім пацієнтам призначалися; КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день, курс 10 днів; ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ - по 1 таблетці 2 рази на день у першій половині дня, курсом 15 днів.
Вже після 2-3 дня терапії 30% пацієнтів відзначили зникнення болів в мошонці, промежині. Після закінчення лікування почуття дискомфорту в уретрі пройшло у 15% хворих. Болі при еякуляції зникли у 10% хворих. Через місяць після закінчення лікування підвищення потенції відзначали 15% пацієнтів. Перші контрольні дослідження проводилися через один місяць після закінчення лікування. При аналізі зіскрібка з уретри методом РІФ хламідії були знайдені тільки у 1 людини (5%). При ультразвуковому дослідженні передміхурової залози ехоструктури прийшла в норму у 45% пацієнтів.

← Гнійничкові захворювання... Дерматит... 
Просмотров: 2580

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен