Застосування БАД КОМПАНІЇ АРТ ЛАЙФ У ПРАКТИЦІ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА

Б.С. Оксен, А.В. ЗУЄВ, СГМУ, м. Томськ
Біологічно активна добавка до їжі (БАД) Котячий Кіготь компанії Артлайф, що виготовляється з кори ліани, що виростає в Перу, відома як антибактеріальний, антивірусний і імуностимулюючу засіб. Виходячи з цих властивостей, ми призначали його при деяких дерматозах.
Червоний плоский лишай - захворювання імовірно вірусної природи, що виявляється множинними дрібними зудять папулами, що розташовуються як на шкірі, так і на слизовій оболонці. Залежно від клінічної форми та індивідуальних особливостей, тривалість його коливається в досить широких межах - від кількох місяців до багатьох років. Традиційні методи лікування червоного плоского лишаю далеко не завжди ефективні.
Амбулаторно ми призначали Котячий Кіготь 15 хворим з червоним плоским лишаєм по 2-3 капсули в день, всього 60 капсул на курс. Через 20-25 днів після початку прийому у всіх пацієнтів було відзначено поліпшення, причому у 80% - значне. Зменшився або зник свербіж, висипання стали більш плоскими і блідими. При подальшому спостереженні наступало, як правило, повне вилікування. Слід зазначити, що застосовувалася монотерапія, і тільки в одиничних випадках хворі з наполегливою течією процесу брали гипосенсибилизирующие кошти.
Призначався Котячий Кіготь хворим з інфекційними млявими або рецидивуючими процесами, такими як фурункульоз, многоморфная ексудативна еритема, простий і оперізуючий герпес. Судячи з того, що пацієнти більше не зверталися, можна припустити, що ефект був досягнутий.
Протягом місяця наступало повне лікування поширених гострих кондилом у пацієнта, який отримував крім зазначених вище доз Котячий Кіготь змазування 15% розчином азотнокислого срібла. Настільки ж успішним виявилося лікування БАД Котячий Кіготь в тих же дозах множинних лимфоцитом у дівчини, раніше безуспішно лікувалася протягом півроку іншими засобами. Вельми показовий ефект був досягнутий при лікуванні множинних фібром на вушних раковинах у чоловіка, які до того стійко зберігалися близько року: 20 днів прийому котячі кігті, у зазначених вище дозах, виявилися достатніми для повного їх розсмоктування. Деякі пацієнти, які отримували з різних приводів котячий кіготь, відзначали як супутнє дію прилив енергії і меншу стомлюваність.
Останні роки характеризуються зростанням кількості хворих хламідіозом. Одним з найбільш частих ускладнень останнього є уретропростатит. Лікування хворих, що страждають хронічним хламідійним уретропростатитів, являє собою складну задачу. Труднощі в лікуванні обумовлені неможливістю створення потрібної концентрації антибактеріальних препаратів в ураженому органі при парентеральному введенні; поганою переносимістю препаратів при прийомі всередину; наполегливому перебігу захворювання з частими рецидивами і стійкістю збудника запального процесу до широко застосовуваним медикаментам. Відомо, що передміхурова залоза - орган, захищений тканинами з розвиненими біологічними бар'єрами, і при пероральному та парентеральному введенні препаратів в неї проникає не більше 10-15% від концентрації в крові.
КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС постачає організм високоактивними природними ферментами, які покращують проникнення антибактеріальних препаратів у клітини-мішені, а також має протизапальну і протівоотечньгм дією. Комплекс містить більше 20 активних компонентів, що сприяють подоланню біологічних бар'єрів передміхурової залози. ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ - комплекс, що сприяє підтримці нормального гормонального балансу, хорошою потенції, перешкоджає розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози, покращує її трофіку.
Під спостереженням знаходилися 45 хворих на хронічний хламідійним уретропростатитів. З них 8 осіб (17,7%) страждали даним захворюванням протягом 6 місяців, 13 осіб (28,9%) - від 6 місяців до 1 року і 24 людини (53,4%) - більше 1 року. Пацієнти пред'являли скарги на виділення з уретри, болі в області мошонки, промежини, в низу живота, в області заднього проходу, відчуття дискомфорту в уретрі, різі при сечовипусканні, біль при еякуляції, зниження потенції. З першого дня терапії хворим проводили один раз на день масаж передміхурової залози ректально; використовували магнітофорез з простатіленом; прогрівання уретри, до 41-45 градусів; електрофорез 20% розчином офлоксацину на лобкову область, таривид всередину по 200 мг на добу - 10 днів. Як БАД всім пацієнтам призначалися; КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС - по 1 таблетці 3 рази на день, курс 10 днів; ФОРМУЛА ЧОЛОВІКИ - по 1 таблетці 2 рази на день у першій половині дня, курсом 15 днів.
Вже після 2-3 дня терапії 30% пацієнтів відзначили зникнення болів в мошонці, промежині. Після закінчення лікування почуття дискомфорту в уретрі пройшло у 15% хворих. Болі при еякуляції зникли у 10% хворих. Через місяць після закінчення лікування підвищення потенції відзначали 15% пацієнтів. Перші контрольні дослідження проводилися через один місяць після закінчення лікування. При аналізі зіскрібка з уретри методом РІФ хламідії були знайдені тільки у 1 людини (5%). При ультразвуковому дослідженні передміхурової залози ехоструктури прийшла в норму у 45% пацієнтів.

Коментарі

ВВЕРХ