Амбулаторне лікування проктологічних больнихс використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ

Г.Д. МУХОПАДОВА, лікар-проктолог, м. Воронеж

Біологічно активні добавки в різних областях хірургії з профілактичною і лікувальною метою, а також для реабілітації в післяопераційному періоді, після хіміо-і променевої терапії в онкології стали застосовуватися порівняно недавно, але вже довели свою незаперечну перевагу в порівнянні з багатьма медичними препаратами.
З серпня 1999 по серпень 2000 року в обласній поліклініці м. Воронежа прийнято 3067 хворих. У всіх випадках застосовувалися біодобавки до їжі (БАД) компанії АРТ ЛАЙФ. Для лікування загострення геморою застосовувалася АБІТЕЛЬ в поєднанні зі свічками з прополісом або сидячими ваннами з сіллю Есобел заспокійливої.
У програмі протизапального лікування хворих з гнійними ранами в післяопераційному періоді з приводу онкологічних захворювань застосовувалося промивання гнійної порожнини розчином АРГОЛАЙФ в поєднанні з прийомом ДІСКАВЕРІ Чарівність, АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА, ГРІН СТАР, СУПЕР Шілд. Хворим, що страждають запорами, призначався Токсфайтер в поєднанні з КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС або ГАСТРОКАЛМ.
У разі захворювань неспецифічним виразковим колітом, хворобою Крона, ерозивні проктосигмоидита до основного лікування додавався прийом: БЕТА-каротин, вітамін «Е», ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, АЦІДОБАК, БІФІДОБАК. Ці біодобавки сприяли швидкої епітелізації слизової, відновленню кишкової флори.
Якщо в післяопераційному періоді після геморроїдектомії розвивалося рубцеве звуження ануса, то успішно застосовувався СУПЕРШІЛД спільно з бужуванням, що дозволяло уникнути повторної операції, іноді більш травматичною, ніж попередня.
Застосування БАД АРТ ЛАЙФ в даний час актуально ще й тому, що зменшує кількість хворих, які потребують стаціонарного лікування, скорочує час непрацездатності на 10-20%, сприяє розвантаженню ліжкового фонду.

Коментарі

ВВЕРХ