здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

БАД АРТ ЛАЙФ в комплексному лікуванні деструктивних захворювань опорно-рухового апарату

В.С. Лапінський, д.м.н., професор, академік МАІ, А.А. Лакан, д.м.н., академік МАІ, головний лікар Інституту відновлювальної медицини (ортопедична клініка); Красноярська державна медична академія, Інститут відновлювальної медицини, м. Красноярськ Тези
Збільшення тривалості життя населення є однією з причин зростання числа пацієнтів з дегенеративно-дистрофічними захворюваннями опорно-рухового апарату. Ведучими в названій патології є великі опорні суглоби. Досить зупинитися тільки на тазостегновому суглобі, щоб оцінити всю серйозність проблеми. Зростання числа хворих з деструктивними ураженнями кульшового суглоба знаходиться в прямій залежності від віку пацієнта і складає від 0,6 на 10000 чоловік населення у віці 30-39 років до 4,3 на 10000 у віці старше 60 років.
Серйозну проблему в лікувальному і профілактичному плані являє поширене в наш час системне захворювання - остеопороз. За даними ВООЗ, воно займає четверте місце серед неінфекційних захворювань (після хвороб серцево-судинної системи, онкологічних захворювань і діабету). Протягом найближчих років очікуваний приріст числа хворих з остеопорозом збільшить витрати на лікування його ускладнень, а саме: переломів шийки стегна, кісток передпліччя і сенільних переломів хребта - в 2 рази. Нечітка клініка при остеопорозі в початковій його стадії, подібність її з остеохондрозом ускладнює діагностику і тому, за висловом Griffin J. And Robinson R. (1990), багато практикуючих лікарів «ніколи не зустрічали остеопорозу, як захворювання».
До цих пір нерідкі випадки ігнорування зв'язку переломів у літніх, нестабільності імплантатів на тлі остеопорозу з самим захворюванням. Причина тому, безсумнівно, криється у слабкій інформованості, як медичних працівників, так і населення. З віком збільшується і число осіб, які страждають остеопорозом.
За даними ЦИТО ім. М.М. Пріорова, у 47% хворих на остеоартроз одночасно діагностується і остеопороз. І це незважаючи на те, що сучасна ортопедія своєму розпорядженні широкий спектр засобів профілактичного, консервативного лікування як остеоартрозу, так і остеопорозу.
Ера ендопротезування одночасно з благом породила нову проблему в ортопедії, названу «стресовим ремоделюванням», що відображає реакцію кісткової тканини на імплантат (ендопротез). Суть цієї реакції полягає в посиленні інтенсивності резорбції кісткової тканини в ранньому післяопераційному періоді і являє собою одну зі сторін процесу адаптації кістки до нових функціональних умов. На жаль, саме тривалий період резорбції кістки стає причиною подальшої нестабільності ендопротеза та Обмеження терміну функціональної життя імплантату і суглоба в цілому.
Як тільки виконано ендопротезування, запускається механізм конфлікту імплантат-кістка. Завдання фахівця-ортопеда полягає в тому, щоб послабити цей механізм, «пом'якшити» процес резорбції, прискорити і активізувати функцію костеобразующих клітин і, таким чином, забезпечити стабільність імплантату в кістки. При будь названої клінічної ситуації травматолог-ортопед стикається з необхідністю відновлення та збереження електролітного балансу в кістково-суглобової системи, як основи підтримання і активації процесів кісткоутворення і функціональних можливостей опорних тканин. В даний час це можливо за допомогою адресного, своєчасного, правильно підібраного і клінічно обгрунтованого поєднання біологічно активних добавок.
Наприклад, надзвичайно важливо витримати збалансованість між фосфором і кальцієм, між кальцієм і магнієм, зберегти необхідне співвідношення кальцію до бору і кремнію, що забезпечить нормальний процес мінералізації формується кісткової мозолі.
Вирішити це завдання допомагає біологічно активна добавка до їжі (БАД) КАЛЬЦbМАКС.
Деструктивний процес у хрящових покриттях суглобових кінців вдається стримати і тим самим продовжити анатомічну і функціональну життя суглобів, використовуючи хондропротектори.
І в цьому випадку увагу привертає така біологічно активна добавка, як Джойнт ФЛЕКС, що представляє собою комплекс мукополісахаридів.
Дія цієї БАД не тільки хондропротекторну, а й протизапальну, антиоксидантну, іммунокорректорное, не кажучи вже про вміст у ній гідроксиапатиту, як найближчого «родича» кісткової тканини. Було б некоректним займатися описом характеристики всієї продукції компанії АРТ ЛАЙФ і таким чином, вторгатися в інше коло питань.
Протягом останніх п'яти років в традиційну схему лікування хворих із захворюваннями та пошкодженнями опорно-рухового апарату ми стали включати біологічно активні добавки остеопротекторного і хондропротекторної планів.
Проводячи аналіз інгредіентного складу, якості, ціни, ефективності впливу препаратів аналогічної плану, пропонованих на ринку БАД і фармпрепаратів, ми віддали перевагу продукції компанії Артлайф. Всім хворим, які перенесли ендопротезування, в постопераційному періоді призначаються обидва препарати (Джойнт ФЛЕКС і КАЛЬЦbМАКС).
Результати останніх двох років свідчать про те, що з більш ніж 200 хворих, що перенесли ендопротезування, лише в 2,7% випадків відзначалася більш тривала фаза резорбції кістки при стресовому ремоделюванні і поява нестабільності ендопротеза.
Метою даної роботи є необхідність, в першу чергу, акцентувати увагу практикуючих лікарів на конкретних проблемах в травматології та ортопедії, які потребують комплексного підходу до лікування та профілактики ортопедичних захворювань і наслідків травм, адресувати фахівців травматологів-ортопедів до інформаційної БАД АРТ ЛАЙФ, з якої можна отримати вичерпні відповіді на конкретні питання, аж до примірних схем призначення БАД. Примірним вони є тому, що нерідко конкретна клінічна ситуація може диктувати необхідність корекції пропонованої схеми, і цю корекцію робить безпосередньо сам фахівець.
Серед лікарів-практиків до цих пір існує далеко не однозначне ставлення до БАД; від безконтрольного призначення до абсолютного неприйняття. Слід зазначити, що і те, і інше неприйнятно. Давно настав час піти від упередження до БАД і більш широко і грамотно використовувати їх у повсякденній практиці.

← Вплив БАД КАЛЬЦиМАКС на... Вивчення клінічної... 
Просмотров: 2659

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен