здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Клінічна апробація БАД ІВЛАКСІН в дитячій гастроентерологічної практиці.

А.П. Кидаючи, О.В. ЗАЗУЛІНА, Е.А. Усачова, Обласна дитяча клінічна лікарня, кафедра неонатології ВГМА ім. М.М. Бурденка, м. Воронеж Мета дослідження: оцінка ефективності біологічно активної добавки до їжі (БАД) ІВЛАКСІН (виробництво компанії АРТ ЛАЙФ) у хворих із гастроентерологічною патологією.
Завдання дослідження:
1. Вивчення впливу біологічно активної добавки ІВЛАКСІН на результати лікування захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки з помірним больовим синдромом.
2. Вивчення впливу БАД ІВЛАКСІН на результати лікування синдрому коліту.
Методика дослідження
Робота проводилася в гастроентерологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні з вересня по листопад 2000 року.
Батьки дітей, які взяли участь у дослідженні, отримали повну інформацію про його характер і дали згоду на участь у ньому. Всього до дослідження було залучено 15 пацієнтів.
Характеристика груп:
У першу групу увійшли вісім хворих з патологією верхніх відділів шлунково-кишкового тракту з помірним больовим синдромом. У чотирьох дітей цієї групи виявлено хронічний антральний гастрит, у двох дітей - гастродуоденіт, в однієї дитини - ерозивний гастродуоденіт з локалізацією ерозій в цибулині, у одного - виразкова хвороба дванадцятипалої кишки. Діти були у віці від 4 до 15 років, переважно дівчатка (7 осіб). Стаж захворювання становив від 3-4 місяців до 12 років. У всіх дітей відзначався больовий синдром, у 2 - нудота, у 2 - печія, у 1 - відрижка, у 4 - схильність до закрепів, у 4-метеоризм. Для підтвердження діагнозу використовувалися як загальноклінічні, так і спеціальні дослідження-ендоскопія, сонографія органів черевної порожнини, копрологія.
У другу групу увійшли сім дітей з патологією кишечника, що протікає з помірним больовим синдромом і запором від 2 до 4 днів. У 4 дітей цієї групи виявлені аномалії розвитку кишечника: доліхосігма, лівобічний доліхоколон. У 3 дітей запори чергувалися з розрідженням стільця і ​​супроводжувалися метеоризмом і гучним бурчанням по кишці. Стаж захворювання до моменту обстеження становив 1-3 роки, а у хворих з аномалією розвитку кишечника відповідав паспортному віку (від 3,5 до 14 років). До групи увійшли шість хлопчиків і одна дівчинка.
Для підтвердження діагнозу, поряд з перерахованими вище дослідженнями, аналізувався мікропейзаж кишечника, і підтверджувалося відсутність гельмінтів.
Схема лікування
Всім дітям ІВЛАКСІН призначався з іншими медикаментозними засобами, традиційно використовуються в стаціонарах. Його доза становила від 1 таблетки 2 рази на день (дітям до 7-8-річного віку) до 1 таблетки 3 рази на день (дітям старше 8 років). Препарат приймався за 15-20 хвилин до їжі, запивати теплою водою. Курс лікування у 6 дітей склав 10 днів, у 7-14 днів, у 2-20 днів.
Терапевтична ефективність Ніяких негативних побічних ефектів при застосуванні ІВЛАКСІНА не виявлено.
У дітей першої групи спонтанні болі в животі зникли на 5-6 день лікування, тільки в однієї дитини болю зберігалися близько 10 днів; пальпаторне болю зникли до 10-12 дня, нудота, відрижка, печія, метеоризм купировались до 7 дня від початку лікування.
У дітей другої групи спонтанні болі в животі зникли на 4-6 день від початку терапії, пальпаторно болючість по ходу кишечника зберігалася більш тривалий час - від 12 до 14 днів, явища метеоризму зникли через 7 днів, і в цей же час відзначалося зникнення запорів і нормалізація консистенції калових мас.
Таким чином, доведено ефективність біодобавки ІВЛАКСІН в лікуванні дітей із захворюваннями шлунка та кишечника. ІВЛАКСІН може бути використаний як у комплексному лікуванні загострень, так і для проведення курсів сезонної профілактики захворювань шлунка та кишечника у дітей.
Рекомендується приймати ІВЛАКСІН курсом від 2 до 3 тижнів, при кратності введення тричі на добу. Дітям молодшого віку доцільно зменшувати дозу до 1 / 2 таблетки при триразовому прийомі. ІВЛАКСІН може бути використаний не тільки в комплексній терапії, але і як монопрепарат для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються больовим і колітно синдромами.

← Застосування... Сучасні методи діагностики... 
Просмотров: 2312

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен