здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Метаболічний синдром та його корекція з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Е.В. СЕРЕБРЯКОВА, терапевт-нутриціолог, м. Ростов-на-Дону
Дієтологія - наука про клініко-фізіологічних та клініко-біологічних основах харчування, на сьогоднішній день практично не охоплює зростаючі потреби людини. Крім цього загальновідомо, що в основі будь-якої функції організму лежить процес, що відбувається як на клітинному, так і на субклітинному рівнях.
Грунтуючись на цих даних, американський учений Мооrе в 1956 році вперше ввів у медичну практику термін «догляд за метаболізмом», що послужило підставою для твердження, що для успішного медикаментозного лікування в першу чергу необхідна корекція відбулися метаболічних зрушень. Дуже часто після такої корекції відпадає сама потреба у медикаментозної терапії. Крім того, доведено, що багато лікарських речовин надають свою дію через утворення тимчасових зв'язків з білками, електролітами та вітамінами крові. Дефіцит або надлишок одного з цих компонентів може призвести до неповного або збоченого дії лікарських засобів. Почасти це доводиться неоднаковим діагнозом і клінічним перебігом захворювання.
Так з'явився фундамент для створення нової науки - нутриціології - похідною від дієтології та фармакології. Нутриціології займається розробкою, впровадженням та правилами доцільного прийому біологічно активних добавок до їжі (БАД). Особливо велике значення БАД набувають для лікування і профілактики хворих, що страждають хронічними неінфекційними захворюваннями (ХНІЗ), зокрема атеросклерозом. Атеросклероз являє собою клінічне захворювання, що з'являється в другій половині життя і має такі різні прояви, що багатьма дослідниками ставиться питання про об'єднання їх в єдиний комплекс, що отримав назву метаболічного синдрому «X».
Досвід спілкування з великою групою хворих геронтологічного віку переконливо доводить, що на сьогоднішній день недостатньо лікувати діабет, артеріальну гіпертонію, надмірна вага і гіпірлепідемію або судинні порушення (ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда, інсульт або) без урахування основного захворювання цього віку. Оздоровчі, профілактичні та лікувальні заходи при цьому повинні бути спрямовані на наступне:
- Нормалізацію обміну речовин: підвищення інтенсивності окисно-відновних процесів, біосинтезу енергії, виведення з організму продуктів катаболізму, недоокислених продуктів, токсинів і виведення з судинного русла і з організму в цілому надлишку холестерину Токсфайтер, ФІТОСОРБОВІТ, ГРІН СТАР, ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА АБО ДІСКАВЕРІ відмінник;
- Придушення надмірної активності вільнорадикальних процесів шляхом введення в раціон системних продуктів здоров'я, що володіють властивостями «пасток» вільних радикалів НЕЙРОСТРОНГ, БІ ПІ ФОРМУЛА, меморі РАЙС;
- Відновлення, нормалізацію структури та функціонування мембран клітин шляхом застосування природних структурних компонентів цих мембран і органел клітин: фосфоліпіди, поліненасичені жирні кислоти, амінокислоти та ін ЛЕЦИТИН, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ.
Біологічно активні добавки до їжі компанії АРТ ЛАЙФ використовувалися в разі незначних проявів захворювання в якості монотерапії, як допоміжний засіб при проведенні медикаментозного лікування і для закріплення результатів останнього. Використання системних продуктів здоров'я дозволило досягти позитивного ефекту, іноді без застосування фармакотерапії, або разом з нею, посилюючи дію лікарських засобів. Це має велику перевагу, оскільки відсутній механізм скріплення і виведення кон'югованих метаболітів через вже, як правило, пошкоджену систему «печінка - жовчний міхур». Результати проведених клініко-лабораторних досліджень переконливо доводять, що у хворих після курсу оздоровлення та комплексного лікування нормалізуються обмінні процеси в організмі: знижується вміст загального холестерину і концентрація сечової кислоти в сироватці крові, поліпшується активність ферментів, що характеризують функціональний стан печінки. Все це лежить в основі поліпшення самопочуття, зменшення числа ангіозних больових нападів, збільшення фізичної працездатності.

← Звіт про застосування... Досвід застосування... 
Просмотров: 2794

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен