Метаболічний синдром та його корекція з використанням біодобавок АРТ ЛАЙФ.

Е.В. СЕРЕБРЯКОВА, терапевт-нутриціолог, м. Ростов-на-Дону
Дієтологія - наука про клініко-фізіологічних та клініко-біологічних основах харчування, на сьогоднішній день практично не охоплює зростаючі потреби людини. Крім цього загальновідомо, що в основі будь-якої функції організму лежить процес, що відбувається як на клітинному, так і на субклітинному рівнях.
Грунтуючись на цих даних, американський учений Мооrе в 1956 році вперше ввів у медичну практику термін «догляд за метаболізмом», що послужило підставою для твердження, що для успішного медикаментозного лікування в першу чергу необхідна корекція відбулися метаболічних зрушень. Дуже часто після такої корекції відпадає сама потреба у медикаментозної терапії. Крім того, доведено, що багато лікарських речовин надають свою дію через утворення тимчасових зв'язків з білками, електролітами та вітамінами крові. Дефіцит або надлишок одного з цих компонентів може призвести до неповного або збоченого дії лікарських засобів. Почасти це доводиться неоднаковим діагнозом і клінічним перебігом захворювання.
Так з'явився фундамент для створення нової науки - нутриціології - похідною від дієтології та фармакології. Нутриціології займається розробкою, впровадженням та правилами доцільного прийому біологічно активних добавок до їжі (БАД). Особливо велике значення БАД набувають для лікування і профілактики хворих, що страждають хронічними неінфекційними захворюваннями (ХНІЗ), зокрема атеросклерозом. Атеросклероз являє собою клінічне захворювання, що з'являється в другій половині життя і має такі різні прояви, що багатьма дослідниками ставиться питання про об'єднання їх в єдиний комплекс, що отримав назву метаболічного синдрому «X».
Досвід спілкування з великою групою хворих геронтологічного віку переконливо доводить, що на сьогоднішній день недостатньо лікувати діабет, артеріальну гіпертонію, надмірна вага і гіпірлепідемію або судинні порушення (ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда, інсульт або) без урахування основного захворювання цього віку. Оздоровчі, профілактичні та лікувальні заходи при цьому повинні бути спрямовані на наступне:
- Нормалізацію обміну речовин: підвищення інтенсивності окисно-відновних процесів, біосинтезу енергії, виведення з організму продуктів катаболізму, недоокислених продуктів, токсинів і виведення з судинного русла і з організму в цілому надлишку холестерину Токсфайтер, ФІТОСОРБОВІТ, ГРІН СТАР, ДІСКАВЕРІ Чарівність АБО ДІСКАВЕРІ СИЛА АБО ДІСКАВЕРІ відмінник;
- Придушення надмірної активності вільнорадикальних процесів шляхом введення в раціон системних продуктів здоров'я, що володіють властивостями «пасток» вільних радикалів НЕЙРОСТРОНГ, БІ ПІ ФОРМУЛА, меморі РАЙС;
- Відновлення, нормалізацію структури та функціонування мембран клітин шляхом застосування природних структурних компонентів цих мембран і органел клітин: фосфоліпіди, поліненасичені жирні кислоти, амінокислоти та ін ЛЕЦИТИН, ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ.
Біологічно активні добавки до їжі компанії АРТ ЛАЙФ використовувалися в разі незначних проявів захворювання в якості монотерапії, як допоміжний засіб при проведенні медикаментозного лікування і для закріплення результатів останнього. Використання системних продуктів здоров'я дозволило досягти позитивного ефекту, іноді без застосування фармакотерапії, або разом з нею, посилюючи дію лікарських засобів. Це має велику перевагу, оскільки відсутній механізм скріплення і виведення кон'югованих метаболітів через вже, як правило, пошкоджену систему «печінка - жовчний міхур». Результати проведених клініко-лабораторних досліджень переконливо доводять, що у хворих після курсу оздоровлення та комплексного лікування нормалізуються обмінні процеси в організмі: знижується вміст загального холестерину і концентрація сечової кислоти в сироватці крові, поліпшується активність ферментів, що характеризують функціональний стан печінки. Все це лежить в основі поліпшення самопочуття, зменшення числа ангіозних больових нападів, збільшення фізичної працездатності.

Коментарі

ВВЕРХ