Формула чоловіка

Формула чоловіка

Більшість факторів, що підривають здоров'я організму і провокують виникнення ряду важких хронічних захворювань, є загальними для всіх і не залежать від статевої ознаки. Неповноцінне харчування, дефіцит основних мікроелементів, схильність адитивним звичкам, таким, як куріння і зловживання алкоголем, гіподинамія є однаково шкідливими, як для чоловіків, так і для жінок. Профілактика негативного впливу перерахованих факторів, які підвищують ризик розвитку патологічних процесів, не має особливостей, визначених статевої приналежністю.

Разом з тим, є ряд причин говорити про необхідність специфічної підтримки здоров'я чоловіків. У нашій країні проблема збереження і поліпшення чоловічого здоров'я стоїть досить гостро. Досить згадати той факт, що на 100 народжених дівчаток припадає 106 хлопчиків. Після досягнення ними 50 річного віку кількість зміщується в бік перевищення числа жінок: на 100 жінок вже припадає 82 чоловіки. У цього феномена безліч причин, але не останньою є знижений рівень турботи про чоловічу здоров'я.

Часто поняття «чоловіче здоров'я» асоціюється зі статевою функцією, причому часто без зв'язку з репродукцією або отриманням задоволення. Дійсно, порушення еректильної функції здатне привести до глибоких зрушень в емоційній сфері, аж до депресії, спровокувати загострення наявних хронічних захворювань на цьому тлі.

Порушення ерекції у більшості випадків пов'язані з функцією передміхурової залози (простати), яка бере участь у регулюванні гормонального балансу в організмі чоловіка, відповідає за якість сперми.

Вікові зміни, пов'язані зі зниженням в організмі чоловіка вироблення статевих стероїдів, призводять до розвитку порушень функціонування передміхурової залози. Порушується кровотік в її тканинах, збільшується її обсяг. Застійні явища, зниження імунітету і несприятливий бактеріальний фон організму можуть призвести до запалення передміхурової залози.

Стрімко «молодшає» категорія чоловіків, що пред'являють скарги на зниження статевої функції, на відчуття неповного сечовипускання і збільшення частоти позивів до нього (а це типові симптоми запалення простати - простатиту), можна зробити висновок, що не тільки вікове зменшення рівня тестостерону призводить до дисфункції передміхурової залози.

Дійсно, часто причиною виникнення запалення передміхурової залози є її поразка інфекцією, причому найчастіше неспецифічної, тобто тими мікробними агентами, які викликають запальну реакцію і в інших органах, або ж умовно патогенними мікроорганізмами.

Ці збудники присутні в організмі людини, але викликають запальний відповідь на свою присутність тільки за певних умов - зниження опірності, часті алкогольні сп'яніння, робота на виробництві зі шкідливими умовами праці. Додатковим чинником, що підвищує ризик розвитку запалення простати, є застій крові і порушення мікроциркуляції в органах малого тазу, особливо внаслідок зниженою фізичної активності. Негативно позначаються на здоров'ї передміхурової залози і і перенесені чоловіком операції, в ході яких проводилася катетеризація сечового міхура.

Запалення передміхурової залози може на перших порах протікати безсимптомно, проте цей процес призводить до збільшення її обсягу, який позначається на сечовипусканні. Тяжко хворий чоловік може відчувати потребу в сечовипусканні до декількох десятків разів за ніч! Гіперплазія (збільшення об'єму тканини) простати може бути як доброякісної, так і злоякісної, тоді, як правило, рекомендують оперативне лікування. Дані статистики останніх років невтішно повідомляють, що рак простати є другою за частотою причиною смертності чоловіків у світі.

Беручи до уваги, що сучасні чоловіки страждають від гіподинамії, частіше, ніж жінки зловживають нікотином і алкоголем, однак менше, ніж жінки стійкі до дії шкідливих екзогенних факторів, у тому числі і соціально-психологічного характеру, фахівці компанії Артлайф розробили комплекс, призначений безпосередньо для профілактики порушення функції передміхурової залози та покращення синтезу тестостерону, а також для зміцнення фізіологічного гормонального балансу в організмі чоловіка.

Біологічно активний комплекс «Формула Чоловіка» включає в себе натуральні компоненти, необхідні для підтримки фізіологічних функцій чоловічого організму. Він являє собою комплекс цинку і лікарських рослин, має м'яку загальнозміцнюючу дію, покращує живлення тканин ендокринних залоз чоловіка.

Таблиця 1. Склад комплексу «Формула чоловіка»

Інгредієнти    

Біологічна дія

Пальма сереноа (екстракт)

Має виражену протизапальну дію, Блокує фермент 5-1 редуктазу, що перетворює тестестерона (норма) в оксітестестерон (патологія). Перешкоджає гіперплазії простати, стимулює функції чоловічих статевих залоз.

Петрушка (лист)

Має сечогінну, дезінфікуючу, протизапальну дію. Містить вітамін С, В1, В2, К, РР, фолієву кислоту, каротин, мікроелементи (магній, калій, залізо). 

Піджеум (екстракт), Цинк

Покращує синтез і баланс чоловічих статевих гормонів, має м'яку протизапальну дію, запобігає розвитку і прогресування аденоми передміхурової залози, служить для відновлення клітинних структур залізистих тканин, покращує потенцію, підвищує імунітет і загальну працездатність. Цинк є складовою частиною чоловічого статевого гормону дігідроксітестостерона.

Гарбуз (насіння)

Сприяє виділенню з організму хлористих солей, позитивно впливає на діяльність сечостатевої системи, нормалізує обмін речовин.

Біоактивні комплекс «Формула чоловіки» показав здатність покращувати стан чоловіків, які перенесли операцію на черевній порожнині і піддавалися катетеризації. Участь у випробуваннях було отримано від 20 чоловіків, які перенесли оперативне втручання на органах черевної порожнини.

Після операцій на органах черевної порожнини виникає затримка сечі. Схема відновлення традиційно включає а) інфузійну підтримку (вливання поживних розчинів) і б) прийом спазмолітиків, які можуть надавати сечогінний ефект.

Включення в базисну схему післяопераційної реабілітації комплексу «Формула чоловіка» дозволила поліпшити стан прооперованих чоловіків, що виражалося в зменшенні частоти післяопераційної затримки сечі на фоні його прийому (рис. 1).

Формула чоловіка

Малюнок 1. Частота післяопераційної затримки сечі в групах обстежених пацієнтів

Було відзначено збільшення середньої кількості сечовипускань на одного обстеженого (рис. 2).

 Формула чоловіка

Рисунок 2. Середня кількість сечовипускань у групах обстежених пацієнтів.

Крім того, при використанні біоактивного комплексу «Формула чоловіка» показники наповнення і випорожнення сечового міхура, а також величина, що характеризує роботу його сфінктера, досягали норми достовірно раніше, ніж у пацієнтів, які не брали його в післяопераційному періоді. Це свідчить про зменшення набряку передміхурової залози, оскільки післяопераційна гостра затримка сечі є саме його наслідком.

Факт поліпшення сечовипускання і ефективне відновлення функцій сечового міхура і сфінктерів після операції на органах черевної порожнини під впливом комплексу «Формула чоловіка» дозволяє рекомендувати його для цілях профілактики захворювань цієї залози та їх ускладнень.

Серед різноманіття проблем в урології, що впливають на якість життя, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) займає особливе місце: до 80 років 80% чоловіків страждають на цю недугу. Основу цієї патології становить збільшення обсягу простати, розростання її такни. Як будь-який процес росту, він може бути спочатку доброякісним, а потім під впливом ряду несприятливих факторів перетворитися на злоякісний. Комплекс «Формула чоловіка» не тільки успішно здійснює профілактику дисфункції передміхурової залози, але і як показують багаторічні спостереження М.Г. Алеканкіной (м. Благовєщенськ), застосування цього комплексу у пацієнтів з доброякісної гіперплазії передміхурової залози приводить до поліпшення самопочуття пацієнтів.

Під наглядом лікаря перебували 40 чоловіків у віці 66,5 ± 13,5 років, у кожного з яких були виявлені симптоми ДГПЗ (ослаблення струменя сечі, її уривчастість, відчуття неповного випорожнення сечового міхура, нічне почастішання сечовипускання до 10 разів). В якості критеріїв ефективності були використані, крім збору анамнезу, обчислення сумарного балу за міжнародною системою сумарної оцінки симптомів при захворюваннях простати. Це 35-бальна шкала (IPSS), яка дозволяє судити про вираженість симптомів захворювання, а також проводилося уродинамічне дослідження (дослідження якості сечовипускання) до і після призначення комплексу «Формули чоловіка». Остання призначалася по 2 таблетки один раз на добу

Виразність симптомів захворювання передміхурової залози, яка становила на момент початку дослідження зменшилася вже в перший тиждень застосування комплексу, а до кінця 4 достовірно знизилася (рис. 1). Спочатку курсу вираженість симптомів захворювання склала 15,4 бала, а до кінця місяця прийому комплексу знизилася в 2,5 рази (рис. 3).

Дані інструментального обстеження показали збільшення об'єму сечового міхура з 151,6 мл в середньому до среднегрупповой показника 220,5 мл також зростала і максимальна швидкість сечовипускання: з 12,0 мл / сек на момент початку прийому комплексу до 17,0 мл / сек на момент закінчення прийому (наведені середні дані за результатами добровольців).

Разом з тим, слід зазначити, що достовірне поліпшення показників інструментальних відзначалося лише після тривалого прийому комплексу «Формула чоловіка» - не менше 6 місяців. Таким чином, аналіз стану пацієнтів з доброякісною гіперплазією передміхурової залози на тлі курсового прийому біоактивного комплексу «Формула чоловіка» показав його ефективність відносно захворювання, що дозволяє рекомендувати цей продукт для комплексної терапії та профілактики захворювань простати.

Кому рекомендовано прийом біоактивного комплексу «Формула чоловіка»? Тим, у кого:
зниження рівня чоловічих гормонів
простатити, уретрити
гіперплазія / аденома передміхурової залози
еректильна дисфункція
зниження загальної працездатності та імунітету

Таким чином, біоактивні комплекс «Формула чоловіка» компанії Артлайф можна з упевненістю назвати рецептом збереження економічної стабільності, високої продуктивності праці, міцної сім'ї, демографічного потенціалу, а також здорового генофонду. І це - не перебільшення, адже в основі всього названого лежить здоров'я наших чоловіків і їхню впевненість у власних силах.

Коментарі

ВВЕРХ