Хепар формула

Роль печінки в життєзабезпеченні життєдіяльності неможливо переоцінити. Вони бере участь у вуглеводному, жировому, білковому, водно-мінеральному, пігментному, вітамінному, гормональному обмінах речовин. Це означає, що всі названі речовини проходять через печінку в ході перетворень у нашому організмі.

Крім того, печінка називають найбільшою травної залозою. Печінка виділяє жовч, яка хоч і не містить травних ферментів, але абсолютно необхідна для переварювання жирів. Жовч з печінки не безпосередньо вкидається в кишечник, а накопичується в жовчному міхурі - органі, розташованому нижче печінки. У міру травної необхідності жовчний міхур скорочується і подає накопичену жовч у кишечник.

Одна з найважливіших функцій печінки, антитоксична, полягає у виведенні з організму шкідливих і отруйних речовин екзогенного походження, а також шкідливих метаболітів власного організму. У зв'язку тим, що більшість людей живуть у містах з їх несприятливою екологічною обстановкою, що має тенденцію до погіршення, навантаження на печінку сучасної людини постійно зростає.

Це навантаження зростає внаслідок тимчасового або постійного прийому лікарських препаратів, наявності шкідливих звичок, таких як куріння і зловживання алкоголем або надмірне споживання гострої і жирної їжі. Токсини будь-якого походження, вражають тканину печінки, вона стає нездатною повноцінно виконувати функцію детоксикації.

Схожим чином змінюють активність печінки гострі та хронічні інфекційні захворювання - гепатити. Вірус гепатиту руйнує саму структуру тканини печінки. За даними статистики, щороку кількість людей, що зіткнулися з наслідками гепатиту, збільшується на 100 тисяч осіб.

Для своєчасної підтримки тканини печінки, захисту печінки від ушкоджень або нормалізації її діяльності після інфекційних або токсичних поразки призначені гепатопротектори. Це різні біологічно активні речовини, які захищають мембрани клітин печінки (гепатоцитів), нормалізують або підсилюють їх функціональну активність, це призводить до поліпшення метаболізму клітин печінки і організму в цілому.

 Хепар формула

Комплекс Хепар формула від Компанії Артлайф на основі найсильніших гепатопротекторів рослинного походження розторопші плямистої і солянки холмової підвищують стійкість печінки до токсичного впливу і сприяють відновленню її функцій.

До складу «Хепар Формули» крім рослинних субстанцій, входять есенціальні фосфоліпіди. Поєднання дії цих активних речовин надає комплексне гепатопротекторну дію. Далі - за таблицею.

Найменування компонентів

Дія

Інозітол

Зміцнення мембран клітин печінки,

попередження їх жирової інфільтрації,

перешкода розвитку цирозу

 

Холіна бітартрат

Лецитин

L-метіонін

Антиоксидантну, детоксикуючу, нормалізація обміну жирів

Артишок (корень)

Активація синтезу жовчі і полегшення її відтоку

терен кучерявий

Куркума

Екстракт розторопші (силімарин 80%)

Захист та відновлення клітин печінки

Екстракт солянки холмової

Вітамін В6

Регуляція жирового, вуглеводного і білкового обміну

Ефективність комплексу «Хепар формула» доведена клінічно. В апробації комплексу брали участь, з їх добровільної згоди 20 осіб з верифікованим хронічними гепатитами В і С в стадії інтеграції процесу, які були розділені випадковим чином на основну та контрольну групи. Пацієнти основної групи приймали комплексну терапію, яка, крім базової, включала прийом «Хепар формули» протягом 24 днів. Контрольна група одержувала тільки базову терапію захворювання (дієта, щадний режим, вітаміни, антиоксиданти).

Курсовий прийом комплекс «Хепар формула» показав, що слабкість, характерна для будь-якій стадії хронічного гепатиту і пов'язана з неповноцінним функціонуванням клітин печінки, а також відповідає наявності інтоксикації, піддається корекції, тоді як прийом вітамінів і антіоксіданов такий ефект не забезпечують.

 Хепар формула

Рис. Динаміка слабкості у пацієнтів з хронічним гепатитом

Втома також більш ефективно купировалась прийомом комплексу «Хепар формула» на тлі базової терапії, ніж при використанні тільки стандартних підходів до терапії.

Хепар формула

Рис. Динаміка стомлюваності у пацієнтів з хронічним гепатитом

Захворювання печінки супроводжуються зміною смакових відчуттів, пацієнти скаржаться на гіркота і сухість у роті. Призначення хворим з хронічним гепатитом в стадії інтеграції процесу комплексу «Хепар формула» дозволяє знизити вираженість цих симптомів з більшою ефективність, ніж стандартна базова терапія.

Хепар формула

Рис. Динамика ощущения горечи и сухости во рту у пациентов с хроническим гепатитом

Нормалізує, інгредієнтів комплексу «Хепар формула» компанії Артлайф проявилося в тенденції до зменшення гепатомегалії - так називається збільшення розмірів печінки. Збільшення часу прийому комплексу допомагає закріпити цей позитивний ефект, оскільки відновлення тканини печінки - процес тривалий.

Хепар формула

Рис. Динаміка гепатомегалії у пацієнтів з хронічним гепатитом 

Комплекс Хепар формула підтримує відновні процеси в клітинах печінки, прискорює регенерацію тканини печінки після запальних захворювань (гепатити), захищає печінку від несприятливого впливу навколишнього середовища і при контакті з шкідливими або отруйними речовинами. 

Показаннями до застосування комплексу «Хепар формула» служить наявність таких станів:
· Токсичні ураження печінки (професійні, лікарські, алкогольні)
· Жировий гепатоз
· Гострі та хронічні запальні захворювання печінки, цироз печінки
· Хронічні захворювання жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів
· Опісторхоз
· Панкреатити

Коментарі

ВВЕРХ