Фітосорбовіт, Токсфайтер люкс

Використання ентеросорбентів, ймовірно, один з найдавніших методів лікування, що відносяться до еферентної терапії. Ентеросорбція своїм корінням сягає глибоко в історію людства. І зараз вже неможливо визначити, коли вперше були застосовані такі сорбенти, як зола або деревне вугілля. За свідченням істориків, більше трьох тисяч років тому в Стародавньому Єгипті застосовували деревне вугілля для зовнішньої обробки ран і для лікування отруєнь. Лікарі Стародавньої Греції, включаючи Гіппократа, у своїх роботах зазначали лікувальні властивості сорбентів. У Росії ентеросорбцію можна віднести до одного з методів народної медицини. За часів війн зі шведами та німцями в період з 1200 до 1400 років для очищення ран широко використовувався збройовий порох. З цією ж метою застосовували березовий вугілля. За легендами, саме застосування березового вугілля продовжило життя Олександру Невському. Пізніше лікарі, а потім земські лікарі призначали протертий угль хворим з діареєю. Застосування вугілля було ефективним при лікуванні хвороб внутрішніх органів та гострих отруєнь. За часів другої світової війни ентеросорбенти на основі лігніну широко використовувалися для лікування розладів шлунково-кишкового тракту у солдатів. Останнім часом арсенал сорбційних засобів значно розширився, з'явилася велика кількість речовин з іон-обмінними властивостями, на основі яких виготовляються лікарські речовини, призначені для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Прийом ентеросорбентів покращує самопочуття при всіх захворюваннях, що супроводжуються слабкістю, лихоманкою, нудотою, діареєю, загальним нездужанням. Причина цього криється у тому, що одним з провідних синдромів багатьох захворювань є синдром загальної інтоксикації. Він може бути викликаний як внутрішніми чинниками (проміжні продукти неправильного обміну речовин), так і зовнішніми (патогенні організми і продукти їх життєдіяльності, а також наслідки забруднення навколишнього середовища).

Інтоксикація - це основна причина слабкості, головного болю, болі в суглобах, стомлюваності, підвищеної температури. Інтоксикацією може виникнути через порушення звичного способу харчування, різних погрішностей в дієті у вигляді зловживання жирної або солодкою їжею. Усунення інтоксикації супроводжується поліпшенням самопочуття і прискоренням одужання при наявності захворювання.

Сьогодні ентеросорбція та її роль в медицині - це окремий напрямок медичної науки. Застосування ентеросорбентів як метод лікування заснований на здатності деяких з'єднань зв'язувати і виводити з організму різні токсичні речовини, складні молекули і надмолекулярних структури, і навіть мікробні клітини.

Разом з тим, ентеросорбенти можуть прийматися і здоровими людьми як елемент дієтичного харчування, а також з метою підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту. Більше того, навіть здорові люди періодично мають проводити курс очищення організму. Рішення скористатися ентеросорбентом може виникнути внаслідок багатьох причин. Умовно їх можна поділити на 3 групи. Перша - наявність вираженої інтоксикації, яка виникла внаслідок інфекційного захворювання, отруєння або грубої похибки в дієті. Друга - зневага правильним режимом харчування, яке призвело до дисфункції органів травлення і накопичення в організмі токсичних продуктів обміну речовин. Третя - бажання підтримувати оптимальний стан внутрішнього середовища організму і тонус органів травлення.

Існує велика кількість препаратів, призначених для виведення токсикантів з організму. Зокрема, найбільший російський виробник біоактивних комплексів компанія

Артлайф пропонує споживачеві наступні варіанти ентеросорбентів:
· Токсфайтер люкс - активна детоксикація організму
· Фітосорбовіт - м'яка детоксикація організму
· Фітосорбовіт плюс - комплексна детоксикація організму з спазмолітичним ефектом

 Токсфайтер

Токсфайтер люкс - це високоефективний комплексний ентеросорбент на основі рослинних компонентів, що володіють здатністю міцно зв'язувати і виводити з організму токсичні речовини будь-якого походження. Вхідні в його склад пшеничні висівки, лист подорожника, сублімована буряк і яблучний пектин міцно зв'язують і виводять з організму радіонукліди, іони важких металів та токсичні метаболіти. Рослинні екстракти, що володіють протизапальною, жовчогінною і спазмолітичною дією, сприяють поліпшенню травлення на тлі детоксикації організму. Ферменти папаїн і бромелайн здійснюють розщеплення харчової грудки, а також стимулюють активність місцевого імунітету, руйнуючи клітини патогенних мікроорганізмів. Лактобактерії, що входять до біокомплекс «Токсфайтер люкс», дбайливо зберігають природну мікрофлору кишечника на тлі виведення токсинів.

Показання до застосування біокомплекса Токсфайтер Люкс: 
• дисфункції та інфекційні захворювання шлунково-кишкового тракту
• гострі та хронічні інфекції
• інфекційні та неінфекційні шкірні захворювання
• алергічні реакції
інтоксикація внаслідок харчових отруєнь
• лікарська інтоксикація, у тому числі після прийому анаболічних засобів
• робота в умовах шкідливого виробництва або несприятливої ​​екологічної ситуації

Використання комплексу «Токсфайтер Люкс» ефективно в разі високої інтоксикації, або застарілих дисфункціональних порушеннях органів травлення. Цей комплекс добре підійде для досягнення ефекту швидкої детоксикації. 

Фітосорбовіт

Фітосорбовіт - це натуральний комплекс, який може бути застосований з метою м'якого, але ефективного очищення організму, а також для відновлення функціональної активності органів травлення після порушень харчування, стресів та алкогольної інтоксикації.

Полісорбовіт і мікрокристалічна целюлоза, що входять в цей ентнросорбент, мають натуральне рослинне походження і служать джерелами харчових волокон. Вони зв'язують і виводять з організму екзогенні і ендогенні токсини, солі важких металів, радіонукліди. Крім того, харчові волокна і сублімована буряк тонізують стінку кишечника, сприяють поліпшенню перистальтики кишечника і нормалізують його функцію. Протизапальну і жовчогінну дію пижма, шипшини і листків сени, які входять до складу комплексу, забезпечують м'яку корекцію порушень травлення і всмоктування їжі на всьому протязі шлунково-кишкового тракту. Вона підтримується наявністю представників нормальної кишкової мікрофлори - лактобактерій - у складі комплексу «Фітосорбовіт».

Показання до застосування біокомплексу «Фітосорбовіт»: 
• режим дієтичного харчування
• алкогольна інтоксикація
• порушення природної мікробної екології кишечнику
• токсико-алергічні реакції
• дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози
• отруєння важкими металами і робота в умовах професійних шкідливостей

Біокомплекс «Фітосорбовіт» підходить для тих, хто приділяє увагу правильному і раціональному харчуванню. Також цей комплекс - ідеальний засіб для усунення алкогольної і лікарської інтоксикації. Крім тог, він хороший для профілактики порушень кишкової перистальтики.

Фітосорбовіт плюс

Біоактивний комплекс Фітосорбовіт плюс - це ефективний ентеросорбент у формі порошку, який перед вживанням необхідно розчинити у воді. Виключно ефективна здатність зв'язувати токсини, радінукліди і солі важких металів, притаманна полісорбовіту, микрокристаллической целюлозі і сублімованої буряку, посилена введенням до складу комплексу «Фітосорбовіт плюс» висівок дієтичних. Вони сприяють відновленню слизової оболонки кишечника і стимулюють його перистальтику. Посилення складу комплексу рослинними компонентами з протизапальну, спазмолітичну, судинорозширювальну, сокогонним і жовчогінною дією (звіробій, володушка, конюшина, шипшина) робить очищення організму системним і комплексним. Наявність у складі біоактивної фітокомпозицій лабазніка збільшує ефективність детоксикації організму. Комірник підвищує активність клітин печінки і сприяє їхній регенерації, прискорюючи тим самим зв'язування та нейтралізацію токсинів будь-якого походження. Наявність у складі комплексу лактобактерій дозволяє зберегти природну мікробну екологію в кишечнику. 

Показання до застосування біокомплексу «Фітосорбовіт плюс»:
• режим контролю над масою тіла
• раціональна дієтотерапія
• алкогольна або лікарська інтоксикація
• токсико-алергічні реакції
• дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози
• робота на шкідливому виробництві
• профілактика дисбіозу

Активний комплекс «Фітосорбовіт плюс» компанії Артлайф - це ідеальна детоксикационная програма для людей похилого віку. Виражений спазмолітичний компонент цієї фітокомпозицій робить його хорошим засобом для усунення негативних наслідків харчових токсикоінфекцій, що призводять до порушення перистальтики кишечника.

Таким, чином, ентеросорбція - це не тільки виведення шкідливих токсинів, які зустрічаються при важких захворюваннях. Вона важлива і для людей, які вважають себе здоровими, тому що дозволяє зменшити рівень холестерину крові, зменшує навантаження на нирки і печінку, перешкоджає проникненню в організм важких металів і інших отрут, що містяться у вихлопних газах автомобілів, промислових викидах, зменшує дію алергенів, покращує процеси обміну речовин в печінці. При цьому ентеросорбенти є абсолютно безпечними і не завдають шкоди людському організму.

При написанні статті автором були використані матеріали наступних публікацій:
1. Ю. С. Хотімченко, А.В, Кропотов "Ентеросорбенти для хворих і здорових", Медікофармацевтіческій вісник Примор'я, 1998, № 4, с. 99-107
2. Ентеросорбція, під. ред. Н. А. Белякова, Ленінград, 1991
3. Ю. С. Хотімченко, А. В. Кропотов "Застосування ентеросорбентів в медицині", Тихоокеанський медичний журнал, 1999, № 2, с. 84-89
* Ю.С. Хотімченко - один з провідних російських фахівців у галузі розробки ентнросорбентов.

Коментарі

ВВЕРХ