Гастрогель і Седагель

Кандидат медичних наук,
лікар вищої категорії,
натуропат,
провідний спеціаліст
центру здоров'я
і корекції харчування
Артлайф в Юрге
Тетяна ІВАНОВА

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки - це класичне кислотозалежних захворювань. Наріжним каменем його успішної терапії є активне антисекреторное медикаментозне лікування. Застосування великої кількості фармпрепаратів, які найчастіше незважаючи безпосереднього терапевтичної дії надають ряд побічних ефектів, змушує лікаря призначати додаткові кошти медикаментозної корекції.

В особистій практиці вже більше десяти років я активно використовую натуральні та безпечні комплекси Артлайф, які не тільки дозволяють зняти основні побічні ефекти фармпрепаратів, але і значно посилюють ефективність класичного лікування. Особливі результати дає поєднання комплексів
Гастрігель і Седагель із серії фітогелей (ТМ) Артлайф.

гастрігель седагель

Їх ефективність підтверджена спостереженням за 12 пацієнтами з вперше виявленої виразкової хворобою шлунка (ЯБЖ), 25 пацієнтами з ЯБЖ в стадії загострення, а також за 26 пацієнтами з хронічним гастритом і гастродуоденітом у стадії загострення. Загальний потік пацієнтів, яким в гострій стадії захворювання був призначений Гастрігель, склав 63 людини. У всіх без винятку випадках фітогелі сприяв рубцюванню виразкового процесу, купірування больового синдрому, нормалізації процесів травлення.

Особливої ​​уваги заслуговує група пацієнтів, у яких ЯЖБ була виявлена ​​вперше. Їх вік коливався від 18 до 54 років і в середньому по групі склав 36,3 року. Всі пацієнти пройшли діагностику за методом Фоля. Наявність ЯЖБ підтвердило і дослідження методом фиброгастродуоденоскопии: у всіх обстежених виявлено виразкові ураження слизової різної локалізації. Лабораторне обстеження включало дослідження показників загального аналізу крові, її біохімічних показників, а також копрологіческое дослідження фекалій. Крім того, всі пацієнти були обстежені на наявність Helicobacter pylori, специфічного збудника виразкової хвороби. Позитивний результат був виявлений лише у одного пацієнта.

Вивчення анамнезу показало наявність у всіх пацієнтів загальних скарг: біль, порушення стільця (як наявність рідкого стільця, так і схильності до запору), бурчання в животі, печія і ряд інших характерних ознак ураження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Пацієнтам було призначено десятиденний курс активних комплексів Гастрігель (по ½ чайної ложки за 10 хвилин до їжі) і Седагель (по 1 ч.л. на ніч).

Після закінчення курсу отримані наступні результати. У всіх без винятку пацієнтів куповані больовий синдром. Терміни купірування не перевищували чотирьох діб. Частина людей відзначали зникнення болів на 2-3 день прийому фітогелей. Прийом зазначеної комбінації гелів сприяли нормалізації процесів травлення: у пацієнтів після закінчення курсу зникли відрижка, печія, бурчання і підвищене газоутворення в животі. Нормалізувався апетит. При пальпації зазначалося відсутність болю в епігастрії та правому підребер'ї, зникнення патологічного білого нальоту на язиці.

В цілому позитивно змінився настрій пацієнтів, їх самопочуття, загальний тонус організму ...

Проведене після десятиденного прийому ендоскопічне обстеження показало рубцювання виразкового дефекту у всіх обстежених пацієнтів. Лабораторні дані дозволили відзначити підвищення рівня гемоглобіну. Якщо до початку лікування рівень гемоглобіну у обстежених в середньому склав 102-105 г / л (при нормальних значеннях 130 г / л, то після прийому фітогелей Артлайф середній рівень гемоглобіну у пацієнтів виріс до 116 г / л. Нормалізувалася швидкість осідання еритроцитів. Середнє значення цього показника зменшилося з 23-24 мм / год до 6-10 мм / год, що відповідає нормальним значенням. Крім того, у пацієнтів знизилася кількість лейкоцитів у крові з 9-10 млн / мл до 6-7, що також відповідає показникам регіональної норми. Поліпшенню функціонування шлунка відповідають показники повторних копрограма: у них відбулося зменшення вмісту неперетравлених волокон, знизилася кількість слизу.

Таким чином, призначення комплексів
Гастрігель і Седагель пацієнтам із вперше виявленої ЯЖБ зробило позитивний вплив на процес травлення, дозволивши купірувати прояви захворювання, а також поліпшити загальний стан здоров'я обстежених.

Коментує
науковий консультант
компанії Артлайф
к.м.н. Наталя Шилова

Отримані нашим давнім Партнером Тетяною Івановою дані про ефективність комбінації Гастрігеля і Седагеля показують можливість швидкої корекції порушених функцій організму за допомогою біологічно активних комплексів в гелевою формі.

Багато в чому цьому сприяє сама пектинова основа гелю, надає надзвичайно сприятливий вплив на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Є переконливі експериментальні докази здатності деяких пектинів надавати власне противиразкову дію. Саме такий пектин використовується при виробництві фітогелей (ТМ) Артлайф. Маючи високу огортає активністю, пектинова основа обох застосованих Тетяною Володимирівною фітогелей стимулює репаративні процеси в слизовій, прискорюючи загоєння виразкового дефекту. І, звичайно, отриманий ефект - це результат безпосередньої дії купажного екстракту, зваженого у пектинової основі гелю. Активні речовини ромашки, м'яти, солодки, чаги, лепехи, деревію, алтея, оману, кульбаби і подорожника, які складають діючу композицію цього комплексу, мають протизапальною, обволікаючим, заспокійливим, спазмолітичну, протимікробну, дезинфікуючим, а також в'яжучим ефектами. Такий широкий спектр активності забезпечує вплив комплексу Гастрігель на багато ланок процесу виразкоутворення. Він дозволяє лікувати виразковий процес і забезпечує швидке відновлення ураженої ділянки слизової оболонки.

Про зниження активності запалення в шлунку об'єктивно свідчить зменшення кількості лейкоцитів у крові обстежених і зменшення швидкості осідання еритроцитів. Прийом комплексу Гастрігель нормалізує, переварює і просування їжі в травному тракті, що продемонстровано результатами копрологіческого дослідження: зменшення числа не перевареної їжі говорить про відновлення повноцінного травлення.

Об'єктивним фактором, що збільшує позитивну дію Гастрігеля, є його поєднання з комплексом Седагель. Як відомо, в умовах нервового збудження підвищується активність клітин слизової шлунка, що виробляють соляну кислоту. При наявності виразкового дефекту вона може спровокувати біль, уповільнити швидкість формування рубця. М'яку заспокійливу дію Седагеля в даному випадку сприяє підвищенню стійкості ЦНС до зовнішніх дратівливим факторів, сприяє нормалізації сну і зменшує надмірну активність кислотообразующих клітин слизової оболонки шлунка. Словом, науково обгрунтована рецептурна база комплексів Гастрігель і Седагель, розроблена фахівцями Компанії Артлайф, вже вкотре дає можливість отримати хороші клінічні результати застосування нашої продукції. Крім того, зазначені комплекси дуже прості у вживанні і смачні. Тому профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту з їх допомогою - живий приклад поєднань приємного з корисним.

Коментарі

ВВЕРХ