Крем для шкіри навколо очей Functional Cosmetics

 

Крем для шкіри навколо очей Functional Cosmetics

Що моментально видає нашу втому, настрій і напруженість? Звичайно, наші очі. Всі тканини ока дуже чутливі і відразу реагують на зовнішні подразники - хімічні і фізичні. Те ж саме можна сказати і про шкіру навколо очей: вона надзвичайно чутлива, погано захищена від зовнішніх впливів і доставляє масу неприємностей при неправильному догляді.

Перша і основна причина такої надмірної чутливості шкіри навколо очей - її структура. Справа в тому, що
шкіра навколо очей дуже тонка - лише півміліметра, тоді як інша шкіра обличчя в чотири рази товще. Під нею майже немає підшкірної жирової клітковини, мало сальних і потових залоз, а також опорних волокон, таких як еластин і колаген. Тут в першу чергу виникають зморшки, «гусячі лапки» та інші ознаки старіння. Фактори зовнішнього середовища: ультрафіолетове випромінювання, вітер, холод впливають на стан шкіри. За ніч рідина, що знаходиться в організмі, частково накопичується під шкірою, розтягуючи її, і це може викликати набряклість під очима.

У зв'язку з особливостями будови шкіри навколо очей рекомендується використовувати спеціальні засоби для догляду. Кілька інше значення рН, ніж на інших ділянках шкірного покриву, а також схильність до затримки води при різних патологічних станах, утворення дрібних зморшок при неправильному догляді роблять область очей особливим ділянкою шкіри, який вимагає специфічного уваги.

Саме для комплексного вирішення цих проблем, компанією Артлайф був розроблений Крем для шкіри навколо очей лінії Functional Cosmetics.

Легкий крем, виключно багатий спеціально підібраними рослинними екстрактами, є засобом регулярного використання. Попереджає появу глибоких і дрібних зморшок, а також «гусячих лапок», розгладжує їх, якщо вони вже з'явилися. Він чудово зволожує і захищає ніжну шкіру навколо очей. Крем містить запатентований комплекс Eyeliss (Ейліс) - дуже ефективний і багатофункціональний інгредієнт. Він комплексно впливає на всі основні причини виникнення мішків, набряків під очима, нейтралізує дію вільних радикалів, відновлює еластичність шкіри. Завдяки коригувальним пігментам, оптично зменшуються зморшки і дрібні недоліки шкіри.

Рекомендації щодо застосування: Наносити крем слід вранці та / або ввечері легкими рухами подушечками пальців. Перед процедурою нанесення крему необхідно ретельне очищення шкіри навколо очей, за допомогою Емульсії для зняття макіяжу лінії Functional Cosmetics. Ефективність впливу крему безпосередньо залежить від того, наскільки ви ретельно очистили шкіру. Очищати шкіру потрібно 2 рази на день - вранці і ввечері. Навіть якщо ви не користувалися декоративною косметикою - все одно слід провести процедуру очищення, за день на шкірі накопичуються порошинки, мікроби.

Ви не можете змінити структуру шкіри навколо очей, але догляд за нею допоможе вам успішно боротися із зморшками, сухістю, набряком і іншими ознаками роздратування і старіння шкіри.

Коментарі

ВВЕРХ