Секрет жіночого настрою

жіночий настрій

У кожної жінки бували випадки раптово накочує сонливості або, навпаки, дратівливості. Хоча б раз у житті настрій змінювалося в одну мить: на тлі начебто повного спокою так і хотілося поплакати. А головні болі! Тупі і виснажливі або гострі періодичні, вони не тільки доставляють неприємності самій жінці, але іноді і рикошетом відбиваються на її близьких! І ось вже бачу, як дами постарше готові продовжити мою розповідь словами про що йде молодості наступаючому клімаксі, тому що описана ситуація як не можна більш нагадує те, що вони відчували. А деякі дівчата і зовсім юні школярки, ніяково червоніючи, кажуть: «Ну, прямо як у мене перед критичними днями ...» чи можливо це?

Ацетилхолін АБО АДРЕНАЛІН
Дія кожного органу регулюється парасимпатичної і симпатичної системами. У разі тривалого або інтенсивного напруги однієї системи обов'язково настане момент перемикання на регуляцію другий системою. Це потрібно враховувати при тривалому навантаженні на будь-який орган і організації в цілому

 жіночий настрій

            Фурія або Істеричка?

Чи можуть бути такі схожі стани у жінок абсолютно різного віку? Так, і причина цього - зміна рівня жіночих статевих гормонів, естрогенів. Ці речовини, діючи у вкрай малих кількостях, відчутно впливають на стан всіх органів і систем жінки. І є дані, що тим жінкам, у кого гормональний дисбаланс в юності проявлявся передменструальний синдром, в зрілості, швидше за все, не уникнути зустрічі з клімактеричним синдромом.
Я думаю, кожен може пригадати хоча б одну знайому, яка, будучи цілком врівноваженою особою, час від часу перетворювалася або в фурію, або в плаксивим істеричку. Але справа не в характері. Та й від самої жінки часом мало що залежить, тому що порушення балансу гормонів в її організмі не піддається регулюванню зусиллям волі. Розглянемо найчастіше зустрічаються ознаки передменструального синдрому (ПМС): наприклад, дратівливість, підвищена чутливість, больові відчуття. Для нормально протікає другої фази характерний низький рівень естрогенів і підвищений - іншого регуляторного гормону, прогестерону. Але якщо його менше, ніж потрібно, то в організму жінки загострюється чутливість до дії естрогенів. Вони стимулюють активність системи відповіді на стрес, яка посилює чутливість нервових закінчень, і організм жінки починає нагадувати кішку, приготувалася до стрибка. І ось вже дратує гучний звук, яскраве світло, а від будь-якої незначної причини хочеться образитися і плакати. Якщо такій жінці за 10-14 днів до передбачуваної менструації призначити активний комплекс «Формула жінки» компанії Арт лайф, то що містяться в ньому молекули фітоестрогенів «обдурять» ендокринну систему, створять для неї ілюзію підвищення естрогенів, і організм почне виробляти необхідну йому власний прогестерон. І ніякого ПМС - тільки гарний настрій! А разом з ним - повноцінне спілкування з колегами та друзями в будь-який день жіночого циклу.
 

жіноча осінь

ЖІНОЧА ОСІНЬ 

А що ж відбувається в організмі жінки в літньому віці? У неї багато разів знижується рівень естрогенів. Значить, дратівливість і різка зміна настрою пов'язані не з ними? Ні, саме з ними, а точніше, з тим, з тим, що в період менопаузи цих важливих гормонів. Які захищають судини від холестерину, допомагають кісткової тканини міцніше утримувати кальцій, забезпечуючи баланс збудження і гальмування нервової системи, стає набагато менше, чес в юності і зрілості. Ось як це відбувається.

Діяльність організму регулюється взаємодоповнюючими один одного симпатичної і парасимпатичної нервовими системами. Перша передає свої сигнали в тканини через молекулу адреналіну: його надходження в тканини підсилює їх порушення. Щоб уявити ефекти адреналіну, уявіть людини під дією стресу, в стані сильного збудження. Друга система посилає в тканини сигнали, використовуючи молекулу ацетилхоліну. Його ефекти найкраще уявити, уявивши мирно розслабленого людини. Естрогени в організмі посилюють ефекти ацетилхоліну, а коли їх стає менше, перевага в регулюванні діяльності організму дістається системі, чиї сигнали передає адреналін. І все, що відбувається людиною сприймається через призму стресу.

Ще один відомий факт: літні жінки набагато частіше за інших людей страждають від довго не гояться переломів кісток. Не дивуйтеся, справа знову в естрогенів. Ці молекули служать гарантами міцності кісток, тому що не «випускають» звідти кальцій. У менопаузі концентрація естрогену стрімко падає, кістки не в силах утримати кальцій, і він спрямовується назовні. Кісткова тканина стоншується, і жінка набагато важче переносить навіть такі навантаження, як проста ходьба. І не дивно що, різко оступившись, вона ризикує зламати кістку. Покинув кісткову тканину кальцій циркулює в крові, викликаючи скорочення гладкої мускулатури кровоносних судин, особливо малого діаметра. В результаті підвищується артеріальний тиск: кров з працею прокладає собі шлях крізь звужені судини, і її тиск на їхні стінки плекалися. А жінка в цей час страждає від виснажливої ​​головного болю.

Біоактивні комплекс «Формула жінки» компанії Артлайф, що містить фітоестрогени, здатний захистити жінку від всіх перерахованих неприємностей зрілого віку.

Фітоестрогени схожі на жіночі організму по своїй хімічній структурі, тому організм може сприймати їх як власні. Коли природний рівень гормонів знижений, що надходять ззовні молекули рослинного походження стимулюють рецептори в тканинах, «обманюючи» їх і викликаючи відповідну реакцію. Тканини відповідають на стимул фітоестрогенами так, як на звичайні гормони. Тобто кістки міцно утримують необхідний кальцій, судини зберігають свій звичайний тонус, артеріальний тиск не підвищується. Відбувається нормалізація порушених функцій, поліпшується загальне самопочуття, настрій - і ніякої дратівливості.

Зверніть увагу на оточуючих Вас жінок. Якщо ви побачите маму з дочкою, які йдуть з усмішками, якщо дами в офісі, в магазині завжди ввічливі і попереджувальні один з одним, підтягнуті і хороші собою, значить, з гормональний баланс в порядку. Звичайно, це може виявитися і випадковим збігом: просто у кожної з них хороший період в житті, коли все складається і виходить, або кохана людина зробив подарунок. А може, вони вже знайомі з комплексом «Формула жінки» від Артлайф?

формула жінки

Наталія Шилова

Коментарі

ВВЕРХ