здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Засоби для профілактики і корекції дисбактеріозів

Мікробна флора кишечника бере участь у багатьох життєво важливих процесах людського організму, який в свою чергу є для неї місцем існування. Нормальна мікрофлора виконує ряд важливих для життєдіяльності функцій (захисну, обмінну й імунну) і бере участь у підтримці сталості внутрішнього середовища організму. Порушення будь-якої з цих трьох функцій призводить до метаболічних зрушень, виникнення дефіциту вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин в організмі людини, зниження його імунної спроможності.

Мікробіоценоз кишечнику людини в нормі складається на 85-98% з біфідобактерій і лактобактекрій.

біфідобактерії

Біфідобактерії - це природна мікрофлора дорослої людини. Нарівні з іншими представниками нормальної флори кишечника, біфідобактерії беруть активну участь у травленні і всмоктуванні. Вони сприяють процесам ферментативного перетравлення їжі, тому що підсилюють гідроліз білків, зброджують вуглеводи, жири обмилюють, руйнують грубу рослинну клітковину, стимулюють перистальтику кишечника. Біфідобактерії несуть вітамінообразующая функцію. Вони беруть участь в синтезі і всмоктуванні вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот, сприяють синтезу незамінних амінокислот, кращому засвоєнню солей кальцію, вітаміну D, мають антианемічні, антирахітичним і антиалергічну дію. Важливою функцією біфідобактерій є їх участь у формуванні імунореактивності організму. Біфідобактерії стимулюють лімфоїдний апарат, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму та сприяють зменшенню проникності судинних тканинних бар'єрів для токсичних продуктів патогенних і умовно-патогенних організмів. Нормалізація мікрофлори кишечника сприяє підтримці імунітету, що покращує опірність організму інфекційним захворюванням.

При недоліку біфідобактерій в кишечнику порушується мікробна рівновага, і активізуються умовно-патогенні мікроорганізми. Наслідком цього стають різні диспепсичні явища, у тому числі - нестійкий рідкий стілець.

лактобактерії

Лактобактерії, також як і біфідобактерії, зустрічаються на всьому протязі шлунково-кишкового тракту і складають в нормі від 7 до 10% від загальної кількості бактерій кишечника. Вони мають здатність продукувати речовини з антибактеріальною активністю, які перешкоджають росту шкідливих мікроорганізмів, включаючи патогенні гриби та віруси, сприяють знищенню патогенних бактерій.

Лактобактерії беруть активну участь у процесах травлення і всмоктування, стимулюють перистальтику кишечника. Лактобактерії беруть участь у виведенні токсинів, виступаючи в ролі "природного біосорбенту", акумулюючи з'єднання металів, феноли, формальдегіди, що викликають зміни в імунній системі. Ці бактерії також виробляють біологічно активні речовини (наприклад, коротколанцюгові жирні кислоти), що регулюють багато функцій організму: роботу шлунково-кишкового тракту, обмінні процеси, роботу печінки та інших систем організму. Недолік лактобактерій супроводжується дисфункцією травлення, затримкою виведення продуктів метаболізму.

Дисбактеріоз, дисбіоз, дисбаланс мікробної екології людини - ці терміни широко використовуються для позначення змін мікрофлори в організмі під впливом різних факторів. Дисбактеріоз - це порушення біологічної рівноваги між патогенної (шкідливою) і фізіологічної (природної і корисної) мікрофлорою в організмі людини, зокрема, в кишечнику.

Сутність дисбактеріозу в тому, що організм не може засвоювати їжу, тобто розщеплювати жири, білки, вуглеводи. Більше того, вчасно (протягом 24-32 годин) не виведені, практично неперетравлені продукти гниють в нашому організмі. Продукти гниття всмоктуються в кров і отруюють людський організм.

До симптомів дисбактеріозу можна віднести:
-Розлад стільця: проноси і запори;
-Метеоризм - підвищене утворення газів у кишечнику;
-Біль у животі, зазвичай монотонна, що тягне і розпирає характеру, посилюється у другій половині дня, супроводжується метеоризмом, в деяких випадках - сильна;
-Гучне бурчання в животі.

Людина, яка страждає дисбактеріозом, стає дратівливою, пригніченим, у нього часто змінюється настрій, в ряді випадків при дисбактеріозі можуть відзначатися зміни слизової оболонки губ, деформація нігтів і випадання волосся, різко виражена кровоточивість.

Проте цих проблем можна уникнути, якщо вчасно вжити профілактичні заходи з оздоровлення кишкової мікрофлори. Вона може постраждати в результаті алкогольної або іншої інтоксикації, неправильного харчування, антибактеріальної терапії. Крім того, в раціоні сучасної людини недостатньо кисломолочних продуктів, рослинної клітковини, які живлять співдружніх нам мікрофлору.

Біокомплекси «Біфідобак» і «Ацідобак» компанії Артлайф спеціально призначені для підтримки природного стану кишкової мікрофлори. Дослідження вчених показують, що переважання корисної мікрофлори та підтримка її природного стану загальмовують процеси старіння і не дають розвинутися багатьом патологій.

біфідобак

Біфідобак - високоефективний комплекс біфідобактерій.

БІФІДОБАК - біологічно активна добавка до їжі, що підтримує баланс нормальної мікрофлори кишечника людини. БІФІДОБАК представлений спеціально підібраними штамами співдружніх нам мікроорганізмів, які мають підвищену приживання в кишкової трубці. Містить набір високоефективних штамів біфідобактерій, які перешкоджають розвитку в кишечнику хвороботворних бактерій, беруть участь в обміні речовин, виробляють вітаміни, забезпечують імунітет організму.

 ацідобак

Ацідобак - високоефективний комплекс молочнокислих бактерій.

АЦІДОБАК культивується і вирощується на морквяної основі (без застосування лактози), що збільшує життєздатність даного виду бактерій і дозволяє вживати цей продукт тим, хто чутливий до лактози. Молочнокислі бактерії - це різновид бактерій-помічників, які зазвичай знаходяться у здоровому травному тракті. Вони підтримують баланс флори, що допомагає при травленні, і сприяють правильному формуванню калових мас і забезпечують своєчасне спорожнення кишечника. Запобігають затримку стільця. Формують основу здорового стану травного тракту.

← Варикозне розширення вен Секрет жіночого настрою 
Просмотров: 5181

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен