Варикозне розширення вен

варикоз

Термін «варикоз» походить від латинського слова varix, яке означає «вузол, здуття». Варикозне розширення вен - хвороба вен, при якій вони набухають і рельєфно виступають під шкірою. Хвороба може торкнутися вени на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше варикозу схильні вени на ногах і ступнях. На вени нижньої частини тулуба доводиться підвищений тиск при стоянні і ходьбі, тому вони більш схильні до варикозної хвороби. При варикозі вени виглядають як вузлуваті набряклі темно-фіолетові або блакитні товсті мотузки. Їх легко помітити із зворотного боку литок або з внутрішньої сторони ніг. У деяких особливо складних випадках варикозу відбувається розрив вен і освіта ран на шкірі.

Збільшення вен глибоко під шкірою іноді супроводжується хворобливими відчуттями і набряками ніг. Вірогідність розвитку варикозної хвороби у жінок в кілька разів більше, ніж у чоловіків. Протизаплідні таблетки і гормонозаместітельная терапія збільшують схильність жінок варикозної хвороби. Люди, які страждають від варикозу, часто відчувають пульсуючий біль і м'язові спазми нижче коліна. Ці симптоми посилює тривале сидіння або стояння.

Причини варикозного розширення вен
По венах на ногах кров надходить назад до серця, тому вони перебувають під дією високого тиску, що робить їх уразливими для варикозу. Це захворювання вказує на вроджену чи набуту недостатність клапанів поверхневих, глибоких і комунікантних вен. Якщо клапани не справляються з нормальним кровопостачанням і передачею крові до серця, вона застоюється, і під дією тиску вени збільшуються і перекручуються. Причина варикозного розширення вен - слабкість венозних клапанів, яка запобігає зворотний відтік крові від серця.

Фактори, що сприяють варикозного розширення вен
Підвищене навантаження на вени з генетично слабкої стінкою - тривале стояння на ногах або сидяча робота, підйом і перенесення важких речей, носіння взуття з високим каблуком, недолік руху м'язів гомілки є основними сприяють факторами для розвитку
варикозного розширення вен і симптомокомплексу варикозної хвороби.
Для профілактики і терапії варикозного розширення вен сучасна медицина володіє великим арсеналом засобів і методів: лікарські препарати, біологічно активні добавки до їжі, апаратне лікування та оперативне втручання. Особливе місце займають космецевтичні фітопрепарати з вираженим профілактичним та терапевтичним ефектами.
Саме такий препарат представляє компанія Артлайф.

Крем для тіла відновлює.
Високоефективне космецевтічекое засіб - забезпечує профілактику і терапію первинних симптомів хронічної венозної недостатності. Центральний компонент крему - екстракт листя червоного винограду. Комплекс поліфенолів червоного винограду зміцнює венозну стінку, підвищує тонус вен і еластичність дрібних кровоносних судин, забезпечує нормальний відтік крові, усуває ознаки поверхневого запалення, при регулярному застосуванні сприяє зменшенню вираженості капілярної сітки (зірочок). Антоціани, які надають червоний колір листю винограду, надають антиоксидантну дію, захищають стінки судин і капілярів від ушкодження вільними радикалами, знижують ламкість капілярів і зменшують їх проникність.

Екстракт кінського каштана сприяє зменшенню набряків і усуває відчуття тяжкості в литкових м'язах, покращує мікроциркуляцію крові. Для досягнення максимального ефекту до складу крему введені й інші активні компоненти: бісаболол, кофеїн, меліса і ментол.

Бісаболол має інтенсивним протизапальну та бактерицидну, пом'якшувальною діями.

Кофеїн покращує кровообіг в тканинах, стимулює обмінні процеси, тонізує шкіру. Екстракт меліси заспокоює роздратовану і запалену шкіру.

Ментол має місцеву знеболюючу дію, м'яко впливаючи на нервові закінчення.

Фахівці компанії Артлайф рекомендують застосовувати крем при перших ознаках тяжкості в ногах. Наносити на чисту шкіру до повного всмоктування, в напрямку від щиколоток вгору, 2 рази на день, в будь-який час.

Коментарі

avatar Rita - 19 Квітень 2012, 07:04

Болею варикозом уже пятый год, началось все во время беременности. За это время перепробовала все что можно - реально помогает компрессионное белье, ванночки и Нормовен - препарат на основе вытяжки из кожуры фруктов, который укрепляет стенки сосудов.

avatar ира - 15 Вересень 2013, 16:35

Побочные действия Нормовен: - Общее недомогание, головокружение, головная боль; - крапивница, зуд, сыпь; - диспепсия, диарея, рвота, тошнота.

ВВЕРХ