Функціональна косметика компанії Арт Лайф

В даний час косметичний ринок за своєю структурою значно змінився. На сьогоднішній день світові лідери косметичної індустрії мають у своєму арсеналі продукти, що володіють тими чи іншими лікувально-оздоровчими властивостями відносно шкіри і волосся. Компанія Артлайф також змінює свій підхід до косметики. Ми не розглядаємо косметику як вид продукції, призначений виключно для прикраси шкіри і волосся або маскування будь-яких зовнішніх дефектів. Сьогодні ми говоримо вже не про косметичні вироби, а про космецевтики, як про нове покоління косметичних засобів, що містять активні речовини в підвищеній концентрації.

За визначенням «космецевтики» - це косметичні засоби, що містять біологічно активні компоненти (речовини), що діють як в поверхневих, так і в глибоких шарах шкіри і волосся, надають або захисне, або коригуючий спрямоване фізіологічний вплив на шкіру і волосся. Космецевтики займають проміжне положення між традиційною косметикою та лікарськими засобами для зовнішнього застосування, а їх оздоровчу дію обумовлено наявністю активного компонента.

Сьогодні до вирішення проблем збереження здоров'я і підтримки гарного зовнішнього вигляду застосовують комплексний підхід. Протягом останніх років компанія Артлайф успішно реалізує концепцію, яку можна сформулювати як Beauty Inside - «краса зсередини і зовні», що відображає комплексний підхід. Суть полягає в наступному: паралельно з косметичними засобами для догляду за волоссям та шкірою (краса зовні) необхідно вживати з їжею функціональні продукти харчування та напої, названі так, тому що вони збагачені вітамінами, мінералами та іншими активними поживними речовинами (краса зсередини).

Тобто потрібно космецевтики поєднувати з нутрицевтиків.

Цілі впливу космецевтики і нутрицевтиків можна поділити наступним чином:

Космецевтики

Нутрицевтики

збереження водно-жирового балансу на поверхні волосся або шкіри

нормалізація обміну речовин в організмі

харчування і відновлення тих клітин, які доступні дії активних речовин у складі косметики

компенсація вітамінно-мінеральних дефіцитів

захист від впливу навколишнього середовища

зміцнення імунітету. 

 

Компанія Артлайф вже зробила продукти харчування функціональними, тобто наділила їх певними функціями. З одного боку, вони виконують цілком традиційну живильну функцію, з іншого боку - збагачують організм всіма необхідними вітамінами і мінералами. Тепер компанія пропонує і косметику зробити функціональної, тобто з одного боку, косметика Артлайф дозволяє зробити вашу зовнішню красу ще більш привабливою, а також приховати косметичні дефекти, з іншого боку, завдяки своєму інноваційному складу, оновлена ​​лінія косметики дозволяє зробити шкіру і волосся здоровими. Таким чином, було прийнято рішення перевести косметику компанії Артлайф в якість космецевтики.

Лабораторії компанії Артлайф протягом восьми років розробляють оригінальні формули косметичних засобів. Впровадження останніх зарубіжних технологій дозволило фахівцям Артлайф створити інноваційну лінію по догляду за волоссям Functional Cosmetics. Що означає зробити косметику функціональної? Ми використовуємо системний підхід до догляду за вашою зовнішністю, а це передбачає цілеспрямований вплив і рішення кожної окремої проблеми здоров'я шкіри і волосся.

Інноваційний підхід у створенні функціональної косметики Артлайф полягає в тому, що спочатку ми визначаємо проблеми здоров'я волосся і шкіри голови. Наступний етап - визначаємо максимально ефективний активний компонент і в оптимально процентному співвідношенні вводимо його в рецептуру. В результаті, ми отримуємо багатофункціональний косметичний засіб, у складі якого кожен активний компонент вирішує окрему проблему.

При розробці нової лінії по догляду за волоссям Functional Cosmetics лабораторії компанії Артлайф співпрацювали з відомим фахівцем в області здоров'я волосся і шкіри голови, лікарем-трихологом клініки «Сибірська», членом суспільства трихолог Росії Тетяною Миколаївною Родіонової. В результаті досліджень було виявлено, що традиційний поділ за типами волосся не є актуальним. Тому коли виробник того чи іншого косметичного засобу пише на упаковці: Шампунь для жирного волосся, Шампунь для сухих і пошкоджених волосся, шампунь для фарбованого волосся, необхідно розуміти, що це просто спосіб виділити свій продукт на тлі інших. Догляд за волоссям, перш за все залежить від причин, що викликали порушення здоров'я волосся - зовнішнього або внутрішнього негативного впливу.

Таким чином були визначені основні причини ослаблення здоров'я волосся і шкіри голови. Умовно їх можна розділити на екзогенні (зовнішні) та ендогенні (внутрішні).

До зовнішніх причин відносяться - хімічна завивка і фарбування, вплив гарячим повітрям, вплив навколишнього середовища та інші. До внутрішніх - неправильне, незбалансоване харчування, стреси, нестача вітамінів і мінералів.

Крім того, дані обстеження росіян, проведених Інститутом харчування РАМН, показують дефіцит мікронутрієнтів (причому в будь-який час року). Був виявлений дефіцит вітаміну С, нестача якого виявлено у 80-90% жителів нашої країни, у 40-80% росіян виявлено брак вітамінів групи В і фолієвої кислоти. Полігіповітаміноз поєднується з недостатнім надходженням йоду, заліза, кальцію і ряду інших мікроелементів. Як це відбивається на здоров'я волосся і шкіри голови? Розглянемо наступну таблицю:

Дефіцит вітамінів та мінералів

Проблема здоров'я волосся і шкіри голови

С

сухе волосся

Групи В

Уповільнення росту і випадання волосся

РР

Подразнення шкіри голови

Е

лупа

Залізо

Посічені кінчики волосся, випадання волосся

Кальцій

ламке волосся

Фолієва кислота

Тьмяне, позбавлене блиску волосся

 Таким чином, було встановлено, що волосся, схильні негативному впливу внутрішніх факторів, потребують крім дбайливого очищення в стимулюванні зростання волосся. Якщо на здоров'я волосся було надано зовнішнє агресивне вплив, то їм необхідно, насамперед, відновлення структури.

Результатом останніх досліджень лабораторій компанії Артлайф в області космецевтики і трихолог, а також косметології та дерматології, були створені дві унікальні лінії по догляду за волоссям та шкірою голови - Основна і Відновлююча. В рамках кожної лінії ми виділили спектр проблем здоров'я волосся, які викликані або зовнішнім, або внутрішнім впливом.

Основна лінія

Проблема

Рішення

Результат

Випадання волосся

Стимулювання роботи волосяних фолікулів.

Коріння волосся укріплені, випадання помітно скорочено

Уповільнення росту волосся

Вплив на резервні фолікули.

Ростуть нові здорові волосся, об'єм волосся збільшується.

Тьмяні, позбавлені блиску волосся

Видалення залишків коштів інтенсивного догляду та фіксації

Волосся дбайливо очищені, легко розчісується, вони знову легкі і блискучі

жирне волосся

Зниження активності сальних залоз.

Робота сальних залоз відрегульована, волосся довше залишаються чистими і легкими

Чутлива шкіра голови

Використання коштів на м'якій миючої основі, з вираженим зволожуючим і живильним дією

Відтворена ідеальне живильне середовище шкіри голови

Відновлююча лінія

Проблема

Рішення

Результат

Сухі ламкі волосся

Харчування і відновлення пошкодженої структури волосся.

Волосся стає еластичним і гладким. Волос зволожений зсередини 

Лупа

Себорегуляція

Усунення лусочок лупи, зняття подразнення шкіри голови 

Хімічне фарбування / завивка

Живлення і зволоження волосяного стрижня.

Відновлення всіх пошкоджених ділянок волосся, природна оболонка волосяного стрижня захищена

Тривалий UV-опромінення

Інтенсивне зволоження і стійка UV-захист.

Волосся максимально зволожені і захищені від сонячних променів

Посічені кінчики

Відновлення білкових зв'язків, які забезпечують цілісність кутикули волоса.

Структура волосся відновлена ​​по всій довжині, керамідні пластини розгладжені, посічений кінчик відновлений

 Входять до складу засобів FC активні компоненти природного походження з високим ступенем біодоступності були відібрані і в оптимальному процентному співвідношенні введені в рецептури Основний і відновлювальної ліній. У результаті кожна з ліній по догляду за волоссям наділена певними функціями.

Основна лінія
Головна функція Основний лінії - дбайливе очищення, стимулювання росту волосся.

Засоби Основний лінії призначені для нормальних здорових волосся, а також волосся, на які впливають внутрішні причини порушення здоров'я волосся, такі як ослаблений імунітет, стреси, хвороби, дефіцит вітамінів і мінералів.

Швидкість, з якою відтворюються волосяні клітини в цибулині, вище, ніж у будь-який інший тканини, за винятком, можливо, кісткового мозку. Саме тому волосся так швидко реагують на хвороби і стреси, а якщо хвороба досить серйозна, щоб вплинути на швидкість ділення клітин в цибулині, то вони не тільки випадають і втрачають блиск, але й уповільнюють зростання. Подивіться на свій волосся уважніше. Ви бачите, що він нерівномірний по всій довжині. У той період, коли ви хворіли, напружено працювали, були в стресових ситуаціях - волосся на певній ділянці истончен і ослаблений.

Що ж відбувається з волоссям, коли наш організм працює в «аварійному» режимі і всі резервні запаси вітамінів та поживних речовин відправлені на боротьбу з інфекціями, стресами або просто хронічною втомою?

По-перше, випадання волосся. Щодня у здорової людини відмирають приблизно від 30 до 70 волосся. Замість них виростають нові - тієї ж довжини, товщини і кольору. Це абсолютно нормальний процес. Про алопеції (або патологічному випаданні волосся) можна говорити, коли на гребінці щодня залишається 80-250 волосся. У більшості лисіючих людей волосся випадає не частіше, ніж в інших. Різниця в тому, що у них випав волосся не заміняться на нормальний, здоровий чи не замінюється взагалі.

По-друге, уповільнення росту волосся, і як наслідок, волосся стають рідкісними. Волосся ростуть безперервно, середня швидкість росту волосся у дітей - 13 мм, у дорослих - 15 мм і у літніх людей - 11 мм на місяць. В даному випадку ефективним є стимулювання росту волосся з резервних волосяних цибулин. Відомо, що з близько мільйона розташованих на голові волосяних фолікулів активними є лише 100-150 тисяч. Спеціальні компоненти Основний лінії функціональної косметики Артлайф стимулюють роботу і активних, і резервних волосяних фолікулів, сприяють оновленню і зміцненню волосся.

По-третє, волосся втрачає блиск, стають важкими і швидко забруднюються. Таким волоссю, насамперед, необхідне очищення. В основі лінії - оптимально збалансована комбінація поверхнево активних речовин. Її молекули ефективно сорбують бруд, шкірний жир, залишки продуктів фіксації, що особливо важливо для волосся, перенасичених надлишками засобів інтенсивного догляду. М'яка, нежирна текстура, дозволяє дбайливо доглядати за волоссям всіх типів так часто, як це необхідно, без ефекту обважнення волосся.

Розглянемо механізм впливу основних функціональних компонентів «Основний лінії»:
 

Екстракт хвоща польового

Має виражений протизапальний і зміцнюючий ефект, дубильні речовини тонізують і звужують пори шкіри голови.

Сприяє прискореному оновленню клітин, поліпшенню кисневого та жирового обміну, зменшенню утворення шкірного сала.

Алое Вера

Містить комплекс полісахаров з високою влагоудерживающей і імуностимулюючої здатністю. Покращує кровообіг, посилює регенерацію клітин волосся, знімає роздратування, має протизапальну дію. 

Масло Ши

Тверде масло, що володіє унікальними властивостями. Має яскраво вираженим пом'якшувальною властивістю, підвищує бар'єрні властивості шкіри та волосся. Є носієм активних інгредієнтів, сприяючи їх доставки в глибші шари волосяного стрижня. Захищає від кліматичних дій і UV-променів.

Масло авокадо

Цінний емоленти, пом'якшує, відновлює волосся і регенерує шкіру голови. Містить багато неомиляемой жирів, які мають стимулюючу дію.

Масло жожоба

Масло жожоба - складна суміш ненасичених ефірних жирних кислот, яка має високу хімічну стійкість і служить натуральним консервантом для косметичних препаратів. За рахунок високої текучості масло жожоба має високу проникаючу здатність і глибоко вбирається всередину волосся, забезпечуючи зволоження, живлення, регенерацію і захист найглибших шарів волосяного стрижня.

Алантоїн

Надає пом'якшувальний і зволожуючий ефект на шкіру голови, має бактерицидні властивості, посилює біодоступність активних речовин і вітамінів

Кофеїн

Покращує кровообіг в тканинах, прискорює обмінні процеси, тим самим помітно стимулює ріст волосся

Інозитол (вітамін В8)

Бере участь у метаболізмі амінокислот, які є основними факторами росту волосся.

Основний шампунь
З кофеїном та екстрактом хвоща польового
Активний кофеїн у складі шампуня - це натуральний тонізуючий концентрат, що надає волоссю енергію і блиск. Кофеїн покращує кровообіг волосяної цибулини, є природним стимулятором росту волосся. Крім діючих фолікулів цей компонент форсує також зростання і резервних волосяних цибулин. Вхідні до складу шампуню екстракти алое віра має виражену протизапальну і зволожуючу властивостями. Спеціальна витяжка активних речовин хвоща польового збільшує життєвий цикл волосся


Основний бальзам
З екстрактом хвоща польового і маслом жожоба
Основний бальзам - необхідний компонент комплексного догляду за здоровими волоссям. Має м'яку кондиціонуючу дію, полегшує розчісування, запобігає появі лупи. Вхідні в його склад екстракт хвоща і масло жожоба підсилюють ріст волосся за рахунок резервних мікроелементів і вітамінів. Бальзам пом'якшує і живить волосся і шкіру голови, додає зачісці еластичність і обсяг. Поживна маска

З маслом Ши і маслом Авокадо
Маска основна живильна розроблена для інтенсивного догляду та профілактики випадіння волосся. Висока концентрація натуральних олій Ши і авокадо активізує біодоступність комплексу ненасичених жирних кислот і протеїнів для повноцінного живлення волосяних фолікулів. Маска забезпечує стійку UV-захист, регулює синтез колагену всередині волосся. Що входить до складу маски інозитол (вітамін В8), що володіє потужним зміцнюючою дією, стимулює життєдіяльність волосяного фолікула, відновлюючи волосся безпосередньо біля коріння, повертаючи їм життєву силу. Д-пантенол покращує їх природну опірність і стійкість.

Відновлююча лінія
Лабораторії компанії Артлайф розробили засоби для волосся, яким необхідний особливий догляд. В результаті була створена Відновлююча лінія.
Головна функція відновлюється лінії - повернення пошкодженим волоссю природної структури, цілісності й еластичності.

 * за результатами досліджень компанії Cognis (Німеччина) (2005 р.)
Всі кошти відновлюються лінії були розроблені з урахуванням негативного зовнішнього впливу на волосся і шкіру голови. Пошкодження волосся бувають викликані безліччю зовнішніх причин.

Умовно їх можна розділити на три групи:

Механічне пошкодження:
часте і грубе розчісування, начесиваніе волосся; туге накручування на бігуді; застосування гострих гребінців і щіток; постійне носіння зачісок, стягуючих волосся ("хвіст", тугі кіски). Результат пошкодження: розщеплення волосся по всій довжині і на кінчиках, обламування волосся посередині.

Термічне пошкодження:
використання фена і електрощіпци на максимальних температурах, УФ - опромінення і сухе повітря. Результат пошкодження: освіта мікротріщин в структурі волосся на всьому протязі, "перетин" кінчиків. Потрібно відзначити, що це найпоширеніше пошкодження, яке згубно впливає на захисну оболонку волоса. Уявіть собі помідор, якщо його обдати окропом, то шкірка - верхній захисний шар - дуже легко відстане від м'якоті, роблячи її дуже вразливою. Те ж саме відбувається і з волоссям. Високі температури руйнують кутикулу, розм'якшуючи кератин волосся.

Хімічне пошкодження:
Неправильне застосування сильнодіючих засобів для догляду за волоссям, часті хімічні завивки, знебарвлення та фарбування волосся. Страждають всі шари волосся, при дії хімічних складів відбувається розм'якшення і руйнування стержня: руйнування природних білкових зв'язків внутрішнього шару волоса, окислення меланіну, руйнування кератину. Результат пошкодження: оголення волокнистого шару, розщеплення кінчиків, підвищена вразливість до механічних пошкоджень.

Незалежно від того, який вплив на волосся було надано, структура волоса змінюється, а природний захист волосся руйнується.

Як визначити пошкоджені ваше волосся чи ні. Якщо волосся були піддані одному з цих зовнішніх впливів, то структура волоса вже порушена. Подивіться на ваш волосся уважніше, якщо кінчик січеться, товщина волоса нерівномірна і на дотик волосся шорсткуватий, він истончен на окремих ділянках, легко ламається і рветься, не блищить - то це ознаки пошкодженої структури волосся.

Саме тому, догляд за пошкодженим волоссям передбачає, перш за все, відновлення структури волосся і відтворення їх первісної цілісності. Вміщені у складі Відновлюючий лінії активні протеїни пшениці завдяки своїй низькомолекулярної формі заповнюють пошкоджені ділянки і відновлюють їх зсередини, скорочуючи ламкість волосся до 80% * (з досліджень компанії Cognis). Оригінальна формула засобів функціональної косметики Артлайф дозволяє відновити гідроліпідну оболонку волосяного стрижня, яка є природним захистом здорового волосся.


Розглянемо механізм впливу основних функціональних компонентів «Відновлюючий лінії»:
 

D-пантенол (провітамін В5)

Живить, пом'якшує, тонізує шкіру голови, насичує волосся вологою. Відновлює пошкоджену структуру волосся.

Гідролізат протеїнів пшениці

Захищає від агресивного зовнішнього впливу на волосся. Зміцнює волосяні цибулини, сприяє відновленню та збереженню природної структури волосся. Швидко проникає в кортекс волосся, зменшує ламкість волосся на 80% * (за результатами досліджень лабораторій компанії Cognis). Ідеально підходить для засобів по догляду за сухими, ослабленими і пошкодженими волоссям.

Біотин (вітамін Н)

Надає антісеборейний ефект. Оздоровлює шкіру голови, усуваючи лусочки лупи.

Аміносиліконова емульсія

Кондиціонує, надає волоссю блиск, розгладжуючи кутикулу по все довжині волосся. Завдяки ультра дрібним часткам, проникає глибоко всередину волоса, зволожуючи і живлячи. Скорочує час сушіння волосся.

Шампунь відновлюючий

З протеїнами пшениці і екстрактом Алое Вера

Завдяки низькомолекулярної формулою, що входять до його складу протеїни пшениці глибоко проникають всередину волосся, відновлюючи його структуру. Аміносіліконовая мікроемульсія відтворює ідеальну живильне і зволожуючу середовище для волосяного стрижня, реструктуріруя його по всій довжині. Її мікрочастинки легко і швидко доносять активні компоненти шампуню прямо в центр волосяного стрижня. У результаті навіть самі мляві волосся знову знаходять еластичність і блиск. Відновлюючий бальзам

На основі силіконової емульсії з протеїнами пшениці і маслом жожоба.

Бальзам-ополіскувач закріплює дію відновлюючого шампуню. Катіонактівних основа бальзаму згладжує і змикає лусочки волосяного стрижня, тим самим, утримуючи активні компоненти. Унікальний комплекс насичує волосся і шкіру голови вітамінами і мінеральними речовинами, забезпечує тривалий кондиціонуючу дію без ефекту обважнення волосся.

Відновлююча маска
З протеїнами пшениці і біотином
Відновлююча маска розроблена спеціально для інтенсивного догляду за пошкодженим волоссям. Висока концентрація активних речовин в її складі дозволяє забезпечити цілеспрямоване і комплексний вплив на всі пошкоджені ділянки волосся. Протеїни пшениці зміцнюють і захищають природну оболонку волосяного стрижня, відновлюють посічені кінчики. Біотин надає себорегулірующій ефект, в комплексі з маслом Ши він живить і зволожує шкіру голови.

Як домогтися найкращого і стабільного результату використання нових засобів Functional cosmetics? Рекомендується використовувати всю лінію засобів по догляду за волоссям в комплексі: шампунь, бальзам і маску. Основне призначення шампуню - очищення волосся і шкіри голови від забруднень, шкірного сала і засобів фіксації. Шампунь розкриває лусочки кутикули, готуючи тим самим волосся до подальшого інтенсивного харчуванню та зволоженню. Це можна порівняти з ефектом розпарювання шкіри в сауні - пори розкриваються, і шкіра стає більш сприйнятливою до корисних речовин, що містяться в кремі, який ви наносите після. Бальзам же проникає безпосередньо під кератинові лусочки волоса, заповнюючи утворилися між ними порожнечі, вирівнюючи поверхню волосся. Бальзам впливає і на волосяну цибулину - залишає у волосяному мішечку речовини, що стимулюють ріст волосся і регулюючі салоотделение. Бальзам містять кондиціонуючі компоненти, які дозволяють волоссю швидко і нешкідливо висохнути, не віднімаючи необхідну вологу. Маска служить основою для процесу відновлення структури волосся, живлення сухої або підсушування жирної шкіри голови. Процедура ця більш інтенсивна, ніж регулярний догляд за волоссям після миття, і відповідно застосовується рідше - 1-2 рази в тиждень.

В кінці даної презентації розглянемо ще одну позицію компанії Артлайф. Погіршення екологічної обстановки, стреси, незбалансованість харчування, ослаблений імунітет - все це негативно відбивається на волоссі. Усі функціональні продукти компанії Артлайф відрізняє системний підхід. Здоров'я волосся і шкіри голови визначається загальним станом вашого організму. Природної краси можна домогтися, тільки поєднуючи зовнішнє косметичне вплив з підтримкою зсередини. У той час як препарати зовнішнього застосування заповнюють недолік живильних речовин в поверхневих шарах волосяного стрижня, збалансовані комплекси внутрішнього застосування доставляють життєво важливі речовини в кров'яне русло. Така біосистеми подвійної дії виявляється найбільш ефективною для повернення вашому волоссю краси та здоров'я.
 

Проблема здоров'я волосся і шкіри голови

Необхідні вітаміни і мінерали

Рекомендований комплекс

випадання волосся

 

Біотин (вітамін Н), пантотенова кислота (В5),
Рибофлавін (В2)
Лінолева кислота (F)
кальцій
Залізо
кремній
магній
цинк

Кальцимакс

Ферродок

Метаболайн -1

Уповільнення росту волосся

 

Тіамін (В1), ніацин (РР), ціанокобаламін (В12)
Залізо
цинк

Метаболайн-1

Бурдок- С

Сухе ламке волосся

 

Аскорбінова кислота (С)

Лецитин

Ессенціал Ойл

Посічені кінчики волосся

 

Аскорбінова кислота (С), Фолієва кислота

Метаболайн-1

Тьмяні, позбавлені блиску волосся

Аскорбінова кислота (С), пантотенова кислота (В5)

Лецитин

АСЕвіт

жирне волосся

 

Рибофлавін (В2)
кальцій
вітамін С
цинк

Ессенціал Ойл

Кальцимакс

Лупа

 

Токоферол (вітамін Е),
пантотенова кислота (В5),
біотин (вітамін Н)
Лінолева кислота (F)

АСЕвіт

котячий кіготь

Тривала дія UV-променів

Аскорбінова кислота (С), ціанокобаламін (В12)
вітамін Е
фолієва кислота

Персифен, Метаболайн-1

Чутлива шкіра голови

Нікотинова кислота (РР),
Біотин (вітамін Н),
Тіамін (В1)
Рибофлавін (В2)
Лінолева кислота (F)
кальцій

АСЕвіт, Кальцимакс

Хімічне фарбування / завивка

Аскорбінова кислота (С),
Пантотенова кислота (В5)
фолієва кислота
вітамін В12
Біотин (вітамін Н)

лецитин
Кальцимакс
Метаболайн-1
Ессенціал Ойл

 

Коментарі

ВВЕРХ