здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Хірургічне лікування та біокомплекси Артлайф

Хірургічне лікування та біокомплекси Артлайф

«Вам необхідно хірургічне лікування», - ця фраза, вимовлена ​​лікарем, будь-якої людини вводить в шок. Коли вона вимовляється в невідкладному випадку (апендицит, проривна виразка шлунка, травма тощо), людина сама розуміє, що ситуація серйозна і операція повинна проводитися негайно. Набагато складніше, коли має бути планове хірургічне лікування. Тут потрібне обстеження для визначення можливого втручання і знеболення. Обстеження може бути досить тривалим, більше 2-3 тижнів, що часто пов'язано з гістологічним дослідженням. Все це визначає обсяг операції і тривалість наркозу. У процесі обстеження може виявитися якась патологія, через яку можливе перенесення операції і буде потрібно час на лікування. Наприклад, анемія (низький гемоглобін), загострення хронічних запальних захворювань, особливо захворювань верхніх дихальних шляхів і легенів, через яких неможливий наркоз і так далі. В результаті людина перебуває в стресовій ситуації тривалий час.

бад артлайф

БАД компанії Артлайф допоможуть хворому підготуватися до операції. Так, «НЕЙРОСТАБІЛ», узвар "ВЕЧІРНІЙ" сприяють зменшенню стресу, відновленню сну, мають заспокійливу дію. «НЕЙРОСТАБІЛ» виготовлений на основі пустирника, хмелю, коренів півонії, материнки, зніту, містить калій, магній, L-глютамінову кислоту, вітаміни і приймається по 2 таблетки 2 рази на день за 15 хвилин до їди. Він володіє сильним антиоксидантним ефектом. Узвар "ВЕЧІРНІЙ" пити по 1-2 чайній ложці 2-3 рази на день.

Підвищити імунітет, а значить зменшити ймовірність післяопераційних ускладнень, допоможуть імунокоректори «СУПЕР Шілд». «Котячий Кіготь», «РУДВІТОЛ», комплекси щоденної підтримки «Дискавері», «ГРІН СТАР», «ламінарін», «КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ С», «ФОРМУЛА ЖІНКИ», «АБІТЕЛЬ», киселі, узвари «БАДЬОРІСТЬ», «Котяче кігтик »,« ЕХІНОЛ », СОРБЕНТИ« ФІТОСОРБОВІТ »,« ТОКСФАІТЕР ЛЮКС ».

При недокрів'ї рекомендовані БАД з добре засвоювання формою заліза: киселі, «ГРІН СТАР», «ЖЕЛЕЗОМІЛК».

Як додаткове білкове харчування можна рекомендувати «МЕТАБОЛАЙН-1» в підвищених дозах.

Заповнити дефіцит багатьох вітамінів і мікроелементів допоможуть «ДІСКАВЕРІ», «ФОРМУЛА ЖІНКИ», «ГРІН СТАР», «ламінарін», киселі.

При захворюваннях верхніх дихальних шляхів істотну допомогу можуть надати БАД «ПУЛЬМОКЛІНЗ», «РУДВІТОЛ», «ІВЛАКСІН», «СУПЕР Шілд». «Котячий Кіготь», узвар "ЕХІНОЛ".

Особливо хочеться виділити «КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ С», який піднімає імунітет, підвищує рівень гемоглобіну, зменшує крововтрату під час операції і захищає від вірусної інфекції в післяопераційному періоді.

Після операції проводиться відновне лікування, яке включає в себе режим, знеболення, масаж, лікувальну фізкультуру, фізіотерапію, лікування вітамінами, корекцію імунітету і дієту. У хворих, що перенесли оперативне втручання, різко підвищений енергетичний обмін і далі при калорійності 2500-3000 ккал на добу і достатньому засвоєнні їжі, хворі виявляються в умовах вираженої білково-енергетичної недостатності.

Істотну допомогу в корекції надасть «МЕТАБОЛАЙН-1» - 4 столових ложки (60 мг) коктейлю додадуть до раціону близько 300 ккал (у тому числі 15 мг повноцінного білка) і комплекс вітамінів. Для післяопераційної реабілітації показані також «ХЕПАР ФОРМУЛА», «ГЕПАТОН-2», узвар «ГЕПАТОН-3», «ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ», «БП ФОРМУЛА», «КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС».

КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС »(фармакологічний аналог« Вобензим ») може також застосовуватися в якості системної ензимотерапії (СЕТ) для забезпечення регуляції рівня ферментів в організмі людини. Застосовують його по 2 таблетки тричі на день за 40 хвилин до або через 1,5 години після їжі від одного до трьох місяців.

Основні фармакологічні ефекти СЕТ:
протизапальний,
імуномодулюючий,
фібринолітичний і тромболітичної (зниження в'язкості крові, поліпшення мікроциркуляції),
протинабряковий,
анальгетический (знеболюючий),
підвищення ефективності антибіотиків, руйнування захисної мембрани мікробів, зниження побічних ефектів антибіотикотерапії,
зменшення побічних дій гормональних препаратів.

Таким чином, СЕТ, впливаючи на сполучну тканину, прискорює регенерацію і запобігає розвитку післяопераційних спайок. 

При виникненні післяопераційних ускладнень запального характеру в лікувальних комплексах можна використовувати «ІВЛАКСІН», «РЕНСЕПТ», «ПУЛЬМОКЛІНЗ», «ГАСТРОКАЛМ», «ФІТОР», «АБІТЕЛЬ», збитень «ПРОТИЗАПАЛЬНИЙ», «ТОКСФАІТЕР ЛЮКС», узвар «ДОБРИЙ РАНОК» .

При застосуванні антибіотиків на будь-яких етапах хірургічного лікування, для профілактики дисбактеріозу, можна рекомендувати «КОМПЛЕКС ФЕРМЕНТІВ ПЛЮС» (СЕТ), сорбенти («ФІТОСОРБОВІТ», «ТОКСФАІТЕР»), а потім «БІФІДОБАК», «АЦІДОБАК», «БІФІДОМІЛК», « АЦІДОМІЛК »,« ЛАКТОМІЛК ».

Дуже велика проблема хірургічного лікування - загальне знеболювання (наркоз), особливо коли операція тривала. У реабілітаційних заходах щодо захисту головного мозку можна рекомендувати БАД, що містять антигіпоксантів (у тому числі Гінкго Білоба): «Меморі РАЙС», «НЕЙГОСТРОНГ», які покращують мікроциркуляцію (кровопостачання) головного мозку, а також «Лецитин». Для кращого загоєння операційної рани можна рекомендувати БАД загальної дії: «Бета-каротин» (провітамін А) по 15 мг (25000 ME): 1 гель щодня протягом 1 місяця. «ВІТАМІН Е» по 300 ME: 1 гель щодня протягом 1 місяця. «ГРІН СТАР» по 1 капсулі 2-3 рази на день. «КОМПЛЕКС З ВІТАМІНОМ С» по 1 таблетці 2 рази на день. Всі вони покращують стан шкіри і слизових, а вітамін С бере участь в утворенні колагену, з якого власне і будується рубець. Всі ці БАД мають антиоксидантну дію, завдяки чому вони зменшують побічні дії хіміо-і променевої терапії.

При поганому загоєнні операційної рани або післяопераційного шва можна використовувати БАД місцевої дії: «АРГОСЕПТ» і «АРГОЛАЙФ». Ці препарати срібла пригнічують ріст і розмноження мікроорганізмів, у тому числі і антибио-тікоустойчівих, сприяють прискореної регенерації (загоєнню) уражених тканин. «АРГОСЕПТ» і «АРГОЛАЙФ» по ефективності в 10-30 разів перевершують інші серебросодержащие фармацевтичні препарати («Протаргол», «Колларгол», нітрат срібла), завдяки застосуванню новітніх технологій їх виробництва.

Після оперативного втручання можна рекомендувати «ІВЛАКСІН» для зменшення запальних явищі в пошкоджених тканинах, і больових відчуттів, а також для поліпшення регенерації тканин. Приймають «ІВЛАКСІН» по 2 таблетки 2 рази на день протягом 3-х тижнів одночасно з комплексом вітамінів. Добре доповнити протизапальну і вітамінотерапію прийомом «ФІТОСОРБОВІТА» у вигляді порошку по 1 чайній ложці на 1 склянку води. Випивати вранці за 30-40 хвилин до їжі протягом 2-3-х тижнів. «ФІТОСОРБОВІТ» сприяє виведенню ендотоксинів, продуктів розпаду пошкоджених тканин і підсилює ефект протизапальної терапії. При схильності до запорів краще приймати таблетовану форму «ФІТОСОРБОВІТА» по ​​2-3 таблетки вранці до їди за 30-40 хвилин.

При операціях на нирках і сечових шляхах потрібно прийом спеціальних БАД, що діють на рівні цих органів. Наприклад, при нирково-кам'яній хворобі необхідний прийом «РЕНСЕПТА» (літотрипсія, видалення каменів) і (або) «Фіторія» і «БУРДОКА-С» в комплексної протизапальної, антибактеріальної терапії для нормалізації кислотно-лужної рівноваги і поліпшення пасажу сечі.

При оперативних втручаннях на органах верхніх дихальних шляхів і легенів необхідно створити умови для поліпшення функціональних можливостей слизових оболонок, ресничного епітелію, відновити мікроциркуляцію в малому колі кровообігу, поліпшити евакуацію мокротиння. У цьому допоможуть «ПУЛЬМОКЛІНЗ» по 2 таблетки 2-3 рази на день, «АБІТЕЛЬ» по 1-2 чайній ложки 2-3 рази на день, системна ензимотерапія, «ІВЛАКСІН».

Оперативне втручання на головному мозку вимагає тривалого постійного вживання нутрицевтиків «ЛЕЦИТИН», «ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ», вітамінів, особливо групи В, у великих дозах, а також курсового застосування парафармацевтиков «НЕЙРОСТГОНГ», «Меморі РАЙЗ». При застійних явищах, підвищеному внутрішньочерепному тиску необхідно приймати БАД із сечогінним ефектом: «РЕНСЕПТ», «ФІТОР», кисіль «ЖУРАВЛИНА». Для поліпшення мікроциркуляції - «ВЕНАТОЛ» по 1 капсулі 2-3 рази на день курсами. Термічна травма (опіки) вимагають застосування підвищеної кількості вітамінів, особливо вітаміну С і бета-каротину, а також пластичного матеріалу у вигляді легкозасвоюваного білка для відновлення тканин («МЕТАБОЛАЙН-1»), препаратів, що поліпшують функціональний стан органів виділення - «РЕНСЕПТ», сорбентів («ФІТОСОРБОВІТ»), гепатопротекторів («ХЕПАР-ФОРМУЛА»), антиоксидантів у тому числі «ПЕРСІФЕН», «Вітамін Е», «ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ» та інших.

Необхідно розуміти, що хірургічне лікування - це в більшості випадків лише етап лікування, так як хірург найчастіше не може «відрізати» саме захворювання. Наприклад, міома матки - це не просто вузол на матці, а захворювання, при якому відбувається узлообразова-ня. Це при апендициті хірург відрізає і причину захворювання, але в більшості випадків захворювання залишається з людиною. Найчастіше хірургічним шляхом намагаються підвищити «якість життя», але про яке підвищення «якості життя» можна говорити, якщо разом з вузлами міоми видалити жінці матку. Тут просто в людини одні проблеми змінюються на інші.

А грамотно рекомендувати їх застосування при будь-яких захворюваннях і в профілактичних цілях допоможуть література та лікарі-дієтологи.

← Коштовності для вашої шкіри Функціональна косметика... 
Просмотров: 3933

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен