Коштовності для вашої шкіри

ProBiocosmetics артлайф

Компанія Артлайф представляє нову лінію косметики для зрілої шкіри ProBiocosmetics. Унікальне поєднання двох компонентів - екстракту орхідеї і пробіотичних культур - надають ProBiocosmetics особливі зволожуючі і омолоджуючі властивості. З цим комплексом без праці можна перетвориться на красуню після першого ж застосування. Хочете бути молодою не тільки в душі?

Три віку шкіри:
1. вже в 25 років на шкірі з'являються перші видимі ознаки старіння: з кожним днем ​​вона виглядає менш гладкою, менш сяючою, стає помітними зморшки. Це наслідки природного уповільнення життєвих функцій клітин шкіри.
2. після 40 років шкіра стає чутливішою до зовнішніх факторів (забруднення навколишнього середовища, тютюн, УФ-випромінювання), які посилюють природне старіння шкіри. Ледь помітні зморшки перетворюються в більш глибокі зморшки. Колір обличчя стає менш рівним. Овал особи вже не такий чіткий. Чому? Зменшується освіта і погіршується якість основних підтримують тканин шкіри - волокон колагену і еластину. Сповільнюється клітинне оновлення. Тоншає епідерміс.
3. ближче до 50 років під впливом гормональних змін слабшають функції дерми, шкіра втрачає свою пружність, стає більш збезводненої. У результаті з'являється постійне відчуття стягнутості. Різке зменшення вироблення колагену і еластину веде до втрати еластичності і пружності шкіри. Погіршується колір обличчя.
На щастя, якщо застосовувати необхідні заходи, можна повернути час назад і протистояти віковим змінам.
Головне - вірити в результат і діяти!

ЧОТИРИ МАЛЕНЬКИХ УРОКУ КРАСИ:
Урок 1: очищення і захист від ознак старіння
Причиною появи зморшок є не тільки біологічний Вік. Шкіра втрачає свою пружність під натиском агресивних факторів зовнішнього середовища - радіонуклідів, солей важких металів, різких перепадів температури ...
Саме тому правильне очищення є однією з головних складових процедури збереження молодості шкіри.
Для інтенсивного очищення шкіри та її захисту від згубного впливу факторів зовнішнього середовища фахівці Компанії Артлайф створили Флюїд очищающий ProBiocosmetics, дія якого схоже з «ефектом лотоса». Відомо, що квітка лотоса залишається бездоганно чистим в будь-якому середовищі. На нього не лягають частинки пилу і відскакує навіть дощова вода, не залишаючи на пелюстках ні сліду. Чому? Дощова крапля не має контакту з поверхнею листа, завдяки спеціальному захисному покриттю.
Цей ефект був вивчений і зімітовано фахівцями Компанії Артлайф. поверхню флюїду очищаючого ProBiocosmetics ідентична поверхні квітки, що дозволяє запобігти забрудненню шкіри протягом тривалого часу. Вхідні до складу флюїду органічні кислоти покращують колір обличчя, текстуру шкіри і сприяють розгладженню зморшок за рахунок легкого поверхневого пілінгу. Почніть програму комплексного догляду за зрілою шкірою з процедури очищення флюїдом - і сліди втоми з вашого обличчя зникнуть!

УРОК 2: відновлення тонусу лицьових м'язів і пружності шкіри.
Ваша шкіра втратила пружність, помітні зморшки, а овал обличчя втратив чіткість? Не зволікайте! На допомогу прийде Маска-ліфтинг ProBiocosmetics від Артлайф.
Завдяки підтягуючим і моделюючим властивостями смоли акації маска надає миттєвий Ліфтинг-ефект, розгладжує мімічні зморшки, вирівнює рельєф шкіри і надає інтенсивну омолоджуючу дію.
Комплекс активних компонентів стимулює мікроциркуляцію та обмінні процеси в тканинах, повертає шкірі обличчя свіжий і сяючий вигляд. Специфічна текстура Маски-ліфтинг ProBiocosmetics моментально підтягує шкіру. А вже через місяць застосування (і тести це доводять) ваше обличчя знову набуває обрисів і контур своєї молодості, шкіра стає пружною і еластичною.

УРОК 3: інтенсивний, але м'який догляд.
Настав час Крема для обличчя ProBiocosmetics від Артлайф - перлини всіх кремів. Це найвище досягнення косметології засноване на останніх новаторських технологіях. Засіб відповідає всім вимогам жінок, що вступають в делікатний період свого життя.
Активні компоненти Крема для обличчя ProBiocosmetics покликані відновити зсередини життєві функції клітин шкіри, порушені віком і гормональними змінами: екстракт орхідеї активно зволожує і посилює синтез шкірного колагену і еластину; лізати біфідобактерій відновлюють мікрофлору і імунітет шкіри; Skin Tightener ST інтенсивно коригує зморшки; екстракт водоростей і високомолекулярні протеїни пшениці стимулюють оновлення клітин, підвищують щільність і пружність шкіри. Вхідні до складу крему світловідбиваючі пігменти забезпечують оптичний ефект розгладження зморшок і внутрішнє сяйво шкіри. УФ-фільтр ефективно запобігає фотостаріння. В результаті крем щодня і направлено вирівнює рельєф шкіри.
Докази? Будь ласка - чудові результати тестів, проведених на підставі вивчення споживчого сприйняття, показали: 95,2% жінок підтвердили чудове відчуття комфорту протягом всього дня, з них 90,5% відзначили поживні функції крему, 92,8% звернули увагу на гладкість шкіри, зморшки розгладилися у 85,7%, покращився колір обличчя - 87,5%.

УРОК 4: відновлення краси зсередини
Боротися необхідно не тільки із зовнішніми ознаками старіння. Давно доведено, що стан шкіри та її імунітет безпосередньо залежать від внутрішнього стану організму. «Без відновлення організму в цілому немає сенсу займатися зовнішністю», - впевнені експерти з питань старіння. Фахівці Компанії Артлайф розробили першу питну косметику - новий пробіотичний комплекс Пробінорм, що приймається всередину з метою ефективної допомоги при косметологічних проблемах і уповільнення проблема старіння. Це єдиний бікомплекс краси антивікового дії, що живить і відновлює шкіру зсередини.

пробінорм

Пробінорм - це інновація у виробництві пробіотичних комплексів. Капсула містить активні інгредієнти, які сприяють швидкому приживанню пробіотичних мікроорганізмів у кишечнику, збереженню їх оптимальної концентрації і посилення процесу зростання бактеріальних колоній. Сьогодні пріоритетна вільнорадикальних теорія старіння організму в цілому і шкіри зокрема. Враховуючи це, можна з упевненістю сказати, що Пробінорм, надаючи системний вплив на організм, попереджає старіння шкіри, стимулює утворення колагену і діє як клітинного регента. Він підвищує ефективність застосування ProBiocosmetics.

Коментарі

ВВЕРХ