АртЛайф - дітям

Чому питання харчування дитини стали ключовими в концепції здорових, функціональних продуктів Артлайф? Бо, на жаль, більшість захворювань сьогодні починають формуватися саме в цьому віці. Це хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як хронічні гастродуоденіти, холецістохолангіта і навіть виразкова хвороба. Адже кожному так хочеться, щоб його дитина росла сильним і здоровим.

Сучасна людина, а тим більше дитина, схильний до впливу безлічі негативних факторів. Уперта дама-статистика свідчить: світ став більше схильний до стресів; росіяни проводять в справах і турботах набагато більше часу, ніж 20 років тому; більше половини населення вважає за краще харчуватися переважно напівфабрикатами, більшість з яких не найвищої якості; різко погіршилася екологія; менше 30% новонародженим можуть бути визнані здоровими; дошкільнята стали більш дратівливими; школярі - швидше втомлюються; серйозно зросло навантаження на дитячу психіку. У комплексі всі ці показники говорять про те, що за останні 20 років здоров'я нації значно погіршився. Це означає, здоров'я дітей сьогодні потребує підвищеної уваги. А значить, особливої ​​уваги потребує харчування адже саме воно є фундаментом здоров'я. Як констатує все та ж статистика: харчування дітей стало набагато гірше. І, що ще більш страшно, воно продовжує погіршуватися прямо пропорційно розвитку сучасних технологій.

По-перше, багато сучасні діти слабо уявляють, що таке режим. По-друге, мами сьогодні настільки зайняті, що їм не до різноманітності дитячого столу, «аби ситий був». Інші готувати просто не люблять. Треті не бачать нічого поганого у використанні фастфуду. Хтось змушений годувати малюка "дешевше". Але діти забезпечених батьків, які можуть дозволити собі нормальний з їхньої точки зору раціон харчування не застраховані від негативних наслідків. Результат один - дитина отримує зовсім незбалансоване, одноманітне харчування, позбавлене необхідної кількості корисних речовин, присмачене виробничими сурогатами: замінниками смаку, ароматизаторами, барвниками. Він їсть усе це знехотя, без особливого задоволення, просиджуючи за столом годинами, а в нагороду за порожню тарілку, нерідко отримує пачку шкідливих для здоров'я чіпсів. Так батьки роблять перший крок до руйнування дитячого здоров'я. Як наслідок отримують слабкий імунітет, нескінченні просиджування на лікарняному, капризи, поганий настрій, низький рівень соціальної адаптації, малу зацікавленість грою і розвиваючими заняттями. Поповнюються ряди примхливих, нічим не цікавляться, здається, не знайомих з почуттям щастя, дітей. Адже щастя - це емоція, яка головним чином формує сильну особистість, зі здоровою психікою і високим рівнем самооцінки.

Загалом, щоб дати світові генія або просто хорошої людини, цій людині для початку необхідно дати будівельний матеріал. На жаль, сучасні продукти здебільшого позбавлені необхідного запасу поживних речовин, вітамінів і мінералів. Молочні продукти з пакетів часом тиждень не прокисають на столі. Овочі, вирощені за сучасними «швидким» технологіями, не встигають пройти повноцінний життєвий цикл і накопичити потрібну кількість корисних компонентів. Соки майже не містять в собі натурального продукту. Шоколад, морозиво та інші ласощі робляться суцільно з «замінників». Виходить, навіть за умови, що мама героїчно буде стояти біля плити і напихати чадо смачними, різноманітними стравами - малюк все одно не отримає повного комплексу необхідного організму для росту і розвитку матеріалу.

Вирішенням цієї проблеми 10 років тому зайнялася компанія Артлайф, яка, як відомо, вважає своїм першочерговим завданням турботу про здоров'я людини. В результаті численних досліджень, розробок, і пошуків компанія створила цілий асортимент надзвичайно корисних функціональних продуктів харчування, у тому числі унікальний продукт - збагачений кисіль. Це смачний напій з натуральних ягід, який готується за лічені секунди. Його достатньо лише розбавити теплою кип'яченою водою і розмішати. Унікальні технології компанії дозволяють витягати з свіжого, придатного матеріалу все найкорисніше, переробляти і перетворювати на концентрований порошок, збагачувати його вітамінами, мінералами та іншими біологічними цінними речовинами, необхідними для росту і розвитку дитини. Причому, всі корисні речовини знаходяться в цьому напої в такому стані, що легко і повністю засвоюються організмом. Продукція компанії Артлайф знайома на всій території Росії, а також жителям ближнього і далекого зарубіжжя. Киселі давно полюбилися і дітям, і дорослим. Особливу увагу до цього продукту проявили керівники дитячих установ, в чиї обов'язки входить раціональне харчування підопічних. Наприклад, у багатьох школах і дитячих садах м.Алмати вони введені в раціон дитячих сніданків в обов'язковому порядку. У результаті повноцінна і своєчасна вітамінізація привела до зниження захворюваності на ГРЗ в епідсезон в 2-4 рази. Казахстан є найбільш масовий приклад вживання киселів Артлайф - 180 дитячих установ у різних містах республіки успішно впровадили його в свій раціон. Подібні програми впроваджуються в багатьох школах і, особливо, дитячих садах Росії: в Липецьку, Владивостоці Томську, Новосибірську, цей список можна продовжувати і продовжувати. Та й як же інакше, адже кисіль Артлайф являє собою відмінне поєднання високої ефективності і більш ніж доступної ціни. Широкий асортимент дозволить щодня пропонувати дитині новий напій і виключить горезвісне одноманітність. Киселі надзвичайно смачні, а тому діти із задоволенням п'ють їх і при цьому їм не потрібно пояснювати, що це корисно і необхідно.

Отже: розберемо детально весь вітамінно-мінеральний комплекс, що міститься в киселях Артлайф.

кисіль Артлайф кисіль Артлайф кисіль Артлайф

Залізо: незамінна частина гемоглобіну в крові. Вірними ознаками його дефіциту є хронічна втома, знижені розумові здібності, розсіяна увага і нульова зацікавленість ніж небудь. Простіше кажучи, діти вживають залізо в потрібній кількості допитливі, активні і щасливі.

Йод: джерело енергії, яку організм витрачає на забезпечення обміну речовин, протікання процесів біосинтезу, ріст і розвиток організму, і відновлення тканин. Потрібна кількість йоду в організмі гарантує нормально фізичне, а головне - розумовий розвиток дитини.

Імуномодулюючі інгредієнти підвищують захисні сили організму і позбавляють від нескінченних застуд і вірусних інфекцій.

Складні вуглеводи - полісахариди, органічні кислоти: володіють високим загоює дією, благотворно впливають на стан слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, відновлюють природний стан мікрофлори кишечника.

І, нарешті, вітаміни. Давно відомо, що вітаміни з їжі легше і набагато ефективніше засвоюються організмом. Стакан киселю Артлайф містить половину добової норми всіх необхідних людині вітамінів і повністю задовольняють середньодобову потребу організму у вітаміні групи С. А вітаміни, як відомо, це ті самі каталізатори, завдяки яким в організмі і відбуваються всі необхідні для життєдіяльності хімічні реакції. Без них не засвоюються корисні речовини і не розщеплюються шкідливі. Загалом, організм, позбавлений вітамінів, стає нежиттєздатним.

Отримуючи всі необхідні речовини в потрібній кількості, організм дитини починає працювати так, як це задумано природою, а значить і її фізичний, психічний, розумовий розвиток проходить правильно. Дитина живе в стані нормального дитячого щастя, і радує батьків своєю допитливістю, дзвінким сміхом заразливим, умінням дивуватися світу, шаленою енергією, з якою він пізнає світ. Хіба не в цьому нормальне батьківське щастя! Саме його дарує компанія Артлайф сотням тисяч сімей! Дарує і отримує взаємні подарунки. Здоров'я і щастя посувають малюків на творчість, щире, яскраве і сонячне, яким воно буває у найщасливіші роки життя. Діти дарують компанії Артлайф свої малюнки, на яких змальовують все, що люблять. Адже діти - щирі з людей їх почуттів можна довіряти. Вони присвячують компанії Артлайф свої малюнки з непідробною любов'ю і теплом!

Коментарі

ВВЕРХ