Симптом-гелі

           Є стани організму, які не поєднуються з нормальною професійною діяльністю, вони вибивають зі звичного ритму життя. Якщо вчасно не вжити заходів протидії, такі стани здатні спровокувати серйозне захворювання. Часом для того, щоб взяти ситуацію під контроль, треба дочекатися допомоги. «Симптом-гелі» - допомога, яку не треба чекати довго.

Печія. Здавалося б, банальне стан, а скільки клопоту може доставити! Адже вона не тільки супроводжує захворювання шлунка, коли підвищується продукція їм соляної кислоти. Цей стан може випробувати і не страждає гастритом студент, який набігу перекусив жирним біляші і запив його газованою водою. Більше того, буває, що печія неминуча. Наприклад, дівчина дотримується певного режиму харчування (причини можуть бути будь-якими), але зайшовши одного разу до мами на сніданок, не змогла відмовитися від свіжоспечені булочок, та ще запила їх кавою! Якщо в результаті цього стану людина не може зібратися з думками, можуть бути досить серйозні наслідки.

Велике число людей відчуває печію після їжі і застосовує для її купірування антациди. Ця група становить значний сегмент серед осіб, які страждають функціональної печією, не пов'язаної з гіперпродукцією кислоти клітинами шлунка. Ефективність антацидів безсумнівна. АЛЕ! Фармпрепарати залишаються фармпрепаратами: вони завжди мають ряд протипоказань і побічних ефектів.

Для купірування функціональної печії Артлайф пропонує гель «ацидо-нейтрал» («Acid-neutrale»). Його кислотонейтралізуючої активність визначається вхідними компонентами і складає, при правильному застосуванні, не менш 25мл однонормальним соляної кислоти соляної кислоти на 15г гелю (разова доза).

Гель «ацидо-нейтрал» («Acid-neutrale») можна віднести до продуктів з високою кислотонейтралізуючої активністю, порівнянної з такою у лікарських засобів: ступінь печії, виражена в балах, через 2 години після прийому гелю виявилася однаковою в групі добровольців, які взяли гель , і в групі контролю, учасники якої прийняли антацидний засіб (рис.1).

Acid-neutrale

Малюнок 1. Купірування печії гелем «ацид-нейтрал» («Acid-neutrale») і засобом традиційної терапії.

У своєму складі гель «ацидо-нейтрал» («Acid-neutrale») містить не тільки антацидні, але протизапальні, спазмолітичні, антимікробні компоненти, які оздоровлюють слизову шлунково-кишкового тракту, мають загальнозміцнюючу дію

Склад гелю «ацидо-нейтрал» («Acid-neutrale»)

Найменування компонентів

Дія

Магнія оксид

Антацидну

Магнія карбонат

Кальція карбонат 

Цинка оксид

Чаги екстракт

Протизапальну, спазмолітичну

Ромашки екстракт

Солодки екстракт

Екстракт насіння льону рідкий (слизу)

Обволікаючу, заспокійливу, сорбційну

Крохмаль (слиз)

Перевагами комплексу «ацидо-нейтрал» є те, що він містить незначну кількість кальцію, тому не викликає вторинну гіперсекрецію кислоти слизовою оболонкою шлунка та відрижку. Крім того, він не викликає звикання, не має побічними ефектами, які проявляються при безконтрольному використанні лікарських препаратів.

Ефективність продукту доведена клінічно. У його апробації взяли участь 28 хворих кислотозалежних захворювань стравоходу і шлунку у фазі загострення (8 осіб), а також функціональної печією (20 осіб). Більшість пацієнтів - 21 (75%) оцінили органолептичні властивості препарату як відмінні і хороші, решта 7 (25%) - як задовільні. Майже половина пацієнтів - 13 - були знайомі раніше з іншими антацидними препаратами, і відзначили приємніший і "натуральний" смак БАД «ацидо-нейтрал» у порівнянні з класичними представниками цієї групи.

 Натуральний склад і відсутність побічних дозволили застосовувати гелі тривалим курсом під наглядом лікаря. Результати зниження вираженості печії за умови незмінених звичок харчування показують хороший профілактичний ефект у гелю «ацидо-нейтрал».

Acid-neutrale

Застосування гелю «ацид-нейтрал» («Acid-neutrale») рекомендується для купірування печії, викликаної похибкою в харчуванні, неправильним розподілом фізичної активності після їжі, переїданням вуглеводної їжі.

Другий неприємністю, яка непоправно може зіпсувати не те що день, багато хто вважає діарею. Дійсно, стан жахливе! І тим більше незрозуміле, коли немає інфекційних передумов до порушення травлення (не було контакту з джерелом мікробної інфекції).

Існує діарея, пусковим механізмом для якої служить стрес. Наприклад, жінка в день звітного концерту доньки може переживати не те що всім серцем, а прямо-таки всім тілом. Діарея неінфекційного генезу може перемежовуватися зі станом, коли позив до дефекації є, а акта не відбувається. Стрес, таким чином, посилюється. Такий порочне коло кого завгодно доведе до нестями і відчаю.

Для купірування і комплексної терапії діареї подібного походження мало відновити баланс електролітів у кишечнику, хоча, безумовно, це ефективний спосіб купірування проблеми і цілком достатній для того щоб на деякий час відчути себе впевненіше.

При синдромі роздратованого кишечника велике місце займає регуляторний вплив на ЦНС. Саме поєднання регуляції водного балансу і м'яку заспокійливу дію на центральну нервову систему характерно для гелю «Альвінус-нейтрал» («Alvinus-neutrale»): воно грунтується на нормалізації процесів травлення і регулювання кількості води надходить у товстий кишечник. Крім того, він містить інгредієнти, що володіють м'яким заспокійливим ЦНС дією, що важливо, коли причиною діареї є стрес.

Склад БАД «Альвінус-нейтрал» («Alvinus-neutrale»):

Найменування компонента

Дія

Чорниці плодів екстракт

В'яжучу, протизапальну

Горця пташиного трави екстракт

Танін з горіха каштан

Звіробою звичайного трави екстракт

протизапальна, спазмолітична, знеболююча

Малини листа екстракт

Розмарину листа екстракт

знеболюючу, протизапальну, антисептичну

Шабельника болотного трави і коренів екстракт

Фібрулін 

Сорбційну, пребіотичну

Гель діє м'яко, не зміщуючи фізіологічної рівноваги, так як різке вплив (таке, як медикаментозне) на складні нервові і гуморальні механізми регуляції травного процесу може бути небезпечним і викликати небажані наслідки, поява побічних ефектів і, в деяких випадках, звикання. У хворих з вихідною кількістю актів дефекації або позивів до них, які доходили до 24, в першу добу прийому гелю скоротилася кількість актів дефекації, зменшилися нічні позиви до дефекації, відбувалося закріплення стільця, зменшилися спастичні болі.

У трьох добровольців, які взяли участь у дослідженні, була хвороба Крона (тяжке хронічне запальне захворювання кишечника), можливо, за рахунок цього і ступінь вираженості ефекту була не настільки явною. Однак саме у цих трьох пацієнтів знизився рівень серомукоїд і С-реактивного білка (молекул, що свідчать про інтенсивність запалення)

С-реактивний білок: 1C + + +; 2-3 добу + +

Серомукоїд 1с 0,312, 2-3 добу 0,285 (норма до 200)

Наявність протизапального ефекту послужило підставою для тривалого прийому гелю «Альвінус-нейтрал» («Alvinus-neutrale») у ряду пацієнтів. До 20 діб прийому гелю протидіарейні ефект досягав максимуму (рис.2).

Альвінус-нейтрал

Рисунок 2. Динаміка змін стільця в залежності від термінів лікування діареї.

Гель «Альвінус-нейтрал» («Alvinus-neutrale) може бути рекомендований для боротьби з появами синдрому роздратованого кишечника, а також з будь діареєю неінфекційної природи. Продукт має приємні органолептичні якості та простий у застосуванні.

Так само простий і зручний у застосуванні водорозчинний гель «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale»), покликаний вирішити проблему, знайому 25% росіян, які приймають алкоголь частіше одного разу на тиждень. Звичайно, похмілля важко назвати раптовим станом, проте саме термінова допомога, як при раптовому симптомі, людині, яка опинилася у такій ситуації.

Чи знаєте Ви, що на токсичність прийнятої дози алкоголю впливає не тільки вагу і вік, людини, кількість і якість прийнятої їм їжі, але і його фізичний стан настрій і наявність захворювань? Алкогольна інтоксикація найбільш небезпечна для осіб, які мають захворювання серця, судин головного мозку і серцевого м'яза, порушення нервово-гуморальної регуляції судинного тонусу, тому що на тлі цих захворювань токсичні продукти розпаду етилового спирту можуть викликати важкі і незворотні зміни органів і тканин, а в деяких випадках - летальний результат.

Тому, особам, що вживають алкоголь, при настанні абстинентного синдрому навіть легкого ступеня необхідна підтримка організму за допомогою біологічно активних речовин, що сприятливо впливають на роботу життєво-важливих органів. Такі речовини містяться в гелі «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale»), водоратсворімом гелі, знижує прояви алкогольної інтоксикації.

Склад гелю «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale»),

Найменування компонента

Дія

Глюкоза

Поживна, загальнозміцнююча

Калій

 

Ауторегулююча:
регуляція і підтримка балансу електролітів, кислотно-лужної рівноваги в біологічних рідинах організму
 

 

Магній

яблучна кислота

лимонна кислота

бурштинова кислота

Гліцин

Антистресова, нормалізує функцію ЦНС

деревій трава ( екстракт )

Болезаспокійливу, спазмолітичну

шипшина плоди ( екстракт )

Загальнозміцнюючу, жовчогінну, детоксикаційну

верби кора( екстракт )

Болезаспокійливу, дезінфікуючу, жарознижувальну

пустирник трава ( екстракт )

Заспокійливу, релаксуючу

Солодка корневища ( екстракт )

Протизапальну, детоксикаційну

брусниця лист (екстракт)

Сечогінну, антитоксичну

Кальція пантотенат (В5)

обміннорегулюючу

Випробування гелю проведені в клінічних умовах за участю 25 пацієнтів з легким і середньотяжким алкогольним синдромом абстинента (якому передувало вживання алкоголю від 8 до 24 днів!) На етапі його усунення, або інакше - виходу з запою - показали дезінтоксикаційну активність продукту. Слід зазначити, що більше половини (16 осіб) пацієнтів виявили бажання брати розчин гелю замість звичайних рідин, відзначили його приємний смак.

У пацієнтів мав місце хороший ефект: на 1 і, особливо, на 3 день прийому гелю всі хворі відзначили, що значно зменшилися головний біль, слабкість і дратівливість, які під час виходу із запою можуть тривати до 7-8 діб.

Алко-нейтрал

Рисунок 2. Динаміка клінічних симптомів, виражених у балах, у хворих на тлі вживання БАД «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale»)

Проведення тесту «серійний рахунок» наочно продемонструвало поліпшення розумової працездатності і концентрації уваги: на 3 добу прийому гелів зменшувалися час (а), які випробувані витрачали на проходження тесту і кількість помилок (б), що допускаються ними.

А)

Алко-нейтрал

Б)

 Алко-нейтрал

 У ході тесту «кінетична проба» виявляється стан рухової функції головного мозку і координації рухів. У пацієнтів, що приймали під час детоксикації гель «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale»), на добу прийому гелю істотно зменшився час, що витрачається на цей тест:

Алко-нейтрал

 Гель «Алко-нейтрал» («Alco-neutrale») сприяє алкогольної детоксикації організму, нормалізує роботу центральної нервової системи, покращує концентрацію уваги. Він може застосовуватися у разі легкого і середньотяжкого алкогольного абстинентного синдрому. Можливо вживання при легкому похмілля без супутньої дезінтоксикаційної терапії.

Таким чином, нова лінія продуктів від Артлайф - «Симптом-гелів» здатна підтримати Вас, зберігши здоров'я і самовладання в день, який може виявитися надзвичайно важливим для Вас і Ваших близьких. Залишайтеся собою, приймайте рішення, не змінюйте плани, а з дрібними неприємностями Вам допоможуть впоратися «Симптом-гелі»!

Коментарі

ВВЕРХ