Венатол

венатол

Венозна система - це система судин, які збирають від органів кров, бідну киснем і містить продукти обміну речовин. Відня доставляють кров у мале коло кровообігу, де вона знову насичується киснем, по дорозі залишивши в печінці для знешкодження продукти метаболізму.

Особливістю будови вен є те, що вони не мають розвиненої м'язової оболонки. Для того, щоб кров пересувалася по венах, необхідна сила скелетних м'язів, що діють на зразок насосів, і «підганяють» кров від периферії тіла до серця.

Гіподинамія стала характерною рисою життя, особливо городян, і це відбивається на стані вен і їх функціонуванні. Вдумайтеся: без підтримки м'язів вени не можуть якісно транспортувати кров до серця, розвивається їх переповнення, клапанам все важче утримувати масу крові, яка під дією сили тяжіння прагне в зворотному напрямку.

Для того щоб не виникало зворотний потік крові, у венах є система сполучнотканинних клапанів. Зближуючись, вони перешкоджають пересуванню крові назад у такни. Однак міцність клапанів безпосередньо залежить від стану сполучної тканини в організмі, на яке негативно впливають неправильне харчування, куріння, зниження імунітету, дефіцит вітамінів.

Порушення функціонування венозної системи неможливо не помітити - насамперед через набряк тканин. Найчастіше страждають ноги: відчуття тяжкості в ногах, а часом, і больові відчуття, втома, непереносимість фізичних навантажень - ось ознаки того, що вени не справляються з покладеною на них роботою. Відсутність своєчасної підтримки призводить до розвитку варикозної хвороби.

Не випадково однією з данин благ цивілізації вважається варикозна хвороба - широко поширене захворювання, яким страждає кожен п'ятий житель планети працездатного віку. Якщо Ви - житель міста, 75% робочого часу проводить сидячи, чи стоячи в однаковій позі; якщо Ваше життя пов'язана з частими авіаперельотами, або в силу великого навантаження, Ви не можете виділити час на регулярні заняття у фітнес-клубі, якщо до числа ваших звичок відноситься куріння або надмірне споживання алкоголю, ризик придбати варикозну хворобу зростає в 4-5 разів.

На ранніх стадіях захворювання або для його профілактики актуальним є використання сили речовин рослинного походження. Навіть при дуже напруженому Фітнес може замінити ходьба по сходах або піша прогулянка до роботи вранці, а підтримку венах зсередини забезпечить біоактивні комплекс Венатол компанії Артлайф.

Комплекс Венатол створений з метою зміцнити вени, зменшити вираженість симптомів варикозної хвороби, або попередити її появу за допомогою ефективної профілактики.

Такий спектр біологічної активності визначає склад біоактивного комплексу «Венатол» (далі по таблиці).

Інгредієнт 

Дія

каштан кінський 

Венотонізуючу, прискорення кровотоку у венозному руслі, зниження в'язкості і уповільнення згортання крові, перешкода тромбоутворення

іва 

Протизапальну, ранозагоювальну, болезаспокійливу

гінкго білоба

Розширення судин, зміцнення венозної стінки, поліпшення метаболізму

бромелайн

Протизапальну, імуномодулюючу, зменшує в'язкість крові

вітамін С

Антиоксидантну, сосудоукрепляющее, протівовпалітельное, 

вітамін Е

Антиоксидантну, сосудоукрепляющее, сприяє синтезу колагену

цинк

Імуностимулюючу, протиатеросклерозну, сприяє синтезу білка

Кремній 

Сосудоукрепляющее, покращує структурну основу стінки судин, сприяє міцності сполучної тканини

Рутин

Протизапальна, сосудоукрепляющее, протиатеросклерозну, протиалергічну, протинабрякову, м'яке спазмолітческое

Кверцетин

Гесперидин

Глутатіон

Антиоксидантну, тромболітичну, антиатеросклеротичну судинорозширювальну 

Глюкозамін сульфата

Протисклеротичну, зміцнення сполучнотканинної основи судин із збереженням її еластичності.

Ефективність комплексу «Венатол» була доведена клінічно. Під спостереженням знаходилися 30 хворих з варикозною хворобою нижніх кінцівок різної стадії у віці від 23 до 58 років, із них 22 жінки та 8 чоловіків. Хворі були розділені на 2 групи - основну (15 осіб) і контрольну (15 осіб), 7 пацієнтів основної групи приймали «Венатол» в комбінації з дезагрегантами і антиоксидантами (вітаміни А, Е, С), а 8 людей - як монопрепарат. У контрольній групі пацієнти отримували тільки дезагреганти та антиоксиданти.

З 8 пацієнтів основної групи, що приймають «Венатол» у вигляді монопрепарат 7 (87,5%) відзначили зникнення болів в нижніх кінцівках, втоми, важкості в ногах, нічних судом під час прийому комплексу. З 7 пацієнтів основної групи з комбінованим прийомом «Венатола» (71%) був відзначений позитивний ефект (зменшилися набряки, зник свербіж шкіри, знизилася або зникла тяжкість у ногах). У контрольній групі, де «Венатол» не приймався, позитивні ефекти мали 9 (60%) хворих, а 6 (40%) пред'являли колишні скарги.

Слід зазначити, що при тривалому прийомі «Венатола» ефекту відміни не було, зниклі скарги повторно не поверталися.

Венатол

Малюнок 1. Динаміка характерних скарг у пацієнтів з варикозною хворобою в залежності від типу корекції.

Крім цього, проведено дослідження впливу біоактивного комплексу «Венатол» на показники системи згортання. Дослідження виконані на базі відділення судинної хірургії ОКЛ (м. Томськ) у 20 хворих жіночої статі у віці від 25 до 50 років з варикозною хворобою нижніх кінцівок у стадії субкомпенсації (основна група). Пацієнтки основної групи приймали БАД «Венатол» по 1 капсулі 3 рази на день протягом місяця. Контрольну групу склали 20 здорових добровольців аналогічного статі і віку.

Комплексний аналіз характеристик цільної крові з можливістю оцінки роботи всіх компонентів системи згортання проводився на унікальному устаткуванні, винайденому томськимвченими - аналізаторі реологічних властивостей крові АРП-01 «Меднорд» (2.К), який реєструє навіть незначні зміни агрегатного стану крові, що відображають внутрішні процеси при згортанні крові, ущільненні тромбу його розчиненні

Підвищена агрегація тромбоцитів у хворих варикозною хворобою служить фактором ризику утворення тромбу. Прийом комплексу «Венатол» нормалізував цей показник.

Венатол

Рис. Динаміка агрегації тромбоцитів у хворих варикозною хворобою до і після прийому комплексу «Венатол»

Показник швидкості формування тромбу характеризував активність згортання у хворих варикозною хворобою як підвищену, однак після курсового прийому комплексу «Венатол» вона нормалізувалася.

Венатол

Рис. Динаміка швидкості формування тромбу у хворих варикозною хворобою до і після прийому комплексу «Венатол»

Аналізатор «Меднорд» дозволяє судити про щільність згустку. Її підвищення говорить про порушення властивостей крові, збільшення в'язкості, підвищений ризик тромбоутворення. Щільність згустку у пацієнтів з варикозною хворобою після прийому комплексу «Венатол» знижувалася і наближалася до нормальної.

Венатол

Рис. Динаміка щільності кров'яного згустку у хворих варикозною хворобою до і після прийому комплексу «Венатол»

Зниження активності антизсідальної системи крові - також ознака ризику тромбоутворення, виявлений у пацієнтів з варикозною хворобою. Прийому комплексу «Венатол» сприяє нормалізації цього пакателя.

Венатол

Рис. Динаміка розчинення кров'яного згустку у хворих варикозною хворобою до і після прийому комплексу «Венатол»

Завдяки збалансованому і науково-обгрунтованого поєднанню інгредієнтів комплекс «Венатол» володіє венотонізуючою і протизапальною дією, захищає капіляри, поліпшує мікроциркуляцію, зменшує розтяжність, травмуванню судин і застій крові, знижує проникність капілярів і збільшує їх еластичність, зменшує в'язкість крові, показаннями до застосування комплексу «Венатол» служать:
хронічна венозна недостатність (варикозне розширення вен нижніх кінцівок)
флебіт
тромбофлебіт
малорухливий спосіб життя

Збережіть здоров'я вен на довгі роки з комплексом «Венатол», дякую за увагу!

Коментарі

ВВЕРХ