Глазорол

Ми живемо в дивовижний час: вік технічного прогресу дає можливість встигати багато за короткий час. Ми легко долаємо відстань, швидко справляємося із завданнями професійного і побутового характеру. Ми здатні швидко опановувати головним складовим успіху - інформацією.

Століття інформатизації допомагає нам бути успішними, але й вимагає за це свою плату: навантаження на очі стає все вище, незалежно від статі, віку або сфери дії людини.

Зорові перевантаження пов'язані як з професійною діяльністю (наприклад, робота з екраном персонального комп'ютера), так і зі зміною ритму життя більшості людей працездатного віку (наприклад, зменшення часу, відведеного на сон).

Навіть школярі відчувають велику зорове навантаження. І тільки в силу більш високого ступеня зайнятості в школі, але й через те, що вільний час у багатьох зайнято комп'ютером або телевізором.

Тривала високе навантаження на очі провокує розвиток спазму акомодації. Він служить початком зниження зорової функції і призводить до розвитку короткозорості. Доводиться вдягати окуляри або звикати до лінз.

Спазм акомодації підступний тим, що супроводжується виснажливої ​​головним болем, яку дуже важко діагностувати, а значить, важко підібрати лікування. І далеко не завжди зрозуміло, що саме в непомірних, нефизиологических навантаженнях на очі ховається її першопричина.

Так що ж, зниження гостроти зору в століття комп'ютерів - це вирок? Немає. Спосіб зберегти високу гостроту зору існує. Це комплекс «Глазорол» від компанії Артлайф.

 Глазорол

Одним з головних переваг цього комплексу є те, що при розробці рецептури бралося до уваги:
зір - це процес, який залежить від якості і кількості певних нутрієнтів (Зорова функція нездійсненна без каротиноїдів і ксантофиллов - речовин, які людський організм повинен отримувати з їжею, оскільки не володіє здатністю їх синтезувати.)
очей не існує окремо від організму, а значить і живе за його законами (Проведення імпульсів від сітківки ока по зоровому нерву неможливо без кальцію і магнію, який теж повинен надходити ззовні. Живильні речовини і кисень надходять по кровоносних судинах, вони повинні бути міцними, еластичними ).

Каротиноїди, з яких утворюється зоровий пігмент родопсин, що визначає здатність очі бачити, надходять у тканини ока ззовні, з їжею. Ці речовини знаходяться в червоних і рудих овочах і фруктах, але як з'ясувалося, за останні 40 років цінність, наприклад, апельсинів зазнала серйозне погіршення. За даними дослідників, кількість вітаміну А (одного з необхідних каротиноїдів) знизилося з 200 мг на 100 г плодів в середині ХХ століття до 21 мг на ті ж 100 г на початку століття ХХI.

Між тим, людина не перестав бути людиною: для нормального функціонування йому як і раніше необхідний весь комплект корисних складових їжі! У цьому випадку найбільш зручним і простим способом вирішити проблему підтримки зорової функції є застосування біоактивного комплексу «Глазаорол». Його склад включає 24 інгредієнта. Вони збалансовані по взаємному впливу, підібрані, виходячи з потреб організму людини, чиї очі відчувають підвищене навантаження.

Склад біоактивного комплексу Глазорол підібраний з урахуванням потреб зорової функції в активних речовинах. Комплекс Глазорол - це багатофункціональна композиція з рослинних речовин, амінокислот, мікроелементів і вітамінів.

Інгредієнти

Дія

Рослинні інгредієнти

Календула (екстракт: зеаксантин 5%, лютеїн 85%)

Насичення пігментом жовтої плями сітківки ока, підтримання гостроти зору

Чорноплідна горобина (екстракт)

Захист від вільних радикалів, протизапальну дію

Лимон (біофлавоноїди)

Поліпшення мікроциркуляції, зміцнення стінок судин ока, профілактика гіпоксії тканин ока

Кверцетин

Готу кола (плоди)

Гінкго білоба (екстракт)

Епітелізація, поліпшення кровотоку

Амінокислоти і пептиди

Таурин

Відновлення епітелію, поліпшення функціонування слізних залоз

L-глутамінова кислота

Стимулює передачу збудження по нервовому волокну, зменшує інтоксикацію, запобігає розвитку гіпоксії

L- цистеїн

 

L глутатіон

Потужний захист від вільних радикалів

гліцин

 

Супероксиддисмутаза

Захист від вільних радикалів на клітинному рівні

Мікроелементи 

Хрома піколінат

Підвищення ефективність використання глюкози, поліпшення вуглеводного обміну, поліпшення харчування тканини ока

Селиніт натрія

Активація антиоксидантних систем організму

Цинк  

Біосинтез найважливіших ферментів організму, регуляція пігментного обміну

Вітаміни

Бета-каротин

Зміцнення судин, протизапальна активність, поліпшення синтезу зорового пурпура

вітамін С

вітамін В5

Поліпшення обміну білків, жирів, вуглеводів, посилення харчування тканини ока, системне загальнозміцнюючу дію, підвищення стійкості до зоровому навантаженні, зниження стомлюваності

вітамін В6 

вітамін В2 

вітамін В1 

вітамін В9

вітамін В3

вітамін В12

Ефективність комплексу «Глазорол» була доведена клінічно.

На участь в апробації біоактивного комплексу «Глазорол» дали згоду 32 людини, серед яких були пацієнти з непролиферативной діабетичну ретинопатію і хворі з ранньої «сухий» формою склеротичної макулодистрофії. Піддослідні скаржилися на спотворення предметів, на очному дні у них спостерігалися виражені зміни, особливо в макулярній зоні. Всі добровольці брали біоактивні комплекс «Глазорол», тоді як 20 осіб, що склали групу контролю, відновлювали зір без використання біоактивного комплексу.

До закінчення прийому комплексу «Глазорол» у пацієнтів, що приймали його, відзначалося зменшення набряку сітківки, розсмоктування вогнищ запалення, зменшення микроаневризм, відбувалося вирівнювання калібру судин, одним словом, зменшувалися клінічні ознаки захворювання. У контрольній групі також відбувалося поліпшення клінічної картини, проте терміни позитивної динаміки були, в середньому, більше на 18-20%, ніж такі в групі пацієнтів приймали «Глазорол».

Через місяць прийому комплексу «Глазорол» у пацієнтів відзначали ознаки поліпшення зору, причому вони (рис.1). У контрольній групі в переважній більшості випадків відбулося збільшення гостроти зору в межах 0,1-0,2 одиниці, тоді як у групі пацієнтів, що приймали «Глазорол», вдалося домогтися підвищення гостроти зору на 0,3 одиниці і більше.

Глазорол

Рис.1 Динаміка поліпшення зору на фоні прийому комплексу «Глазорол» і традиційної корекції зору (контроль)

Комплекс «Глазорол» має важливу перевагу перед іншими засобами для корекції зору. Воно полягає в системності впливу комплексу. Клінічно доведено, що у пацієнтів, що приймали комплекс «Глазорол», відзначалося виражене поліпшення загального самопочуття, підвищення працездатності, зниження стомлюваності у порівнянні з даними про стан пацієнтів контрольної групи.

Біоактивні комплекс «Глазорол» покращує гостроту зору, позитивно впливає на живлення ока, допомагає підвищити стійкість очей до підвищених навантажень. У зв'язку з цим прийом комплексу «Глазорол» показаний практично всім, хто бажає якомога довше зберегти зір, як у юності, людям з захворюванням очей, а також тим, чия діяльність связна з напругою очей (демонструєте слайд, при бажанні перераховуючи всі рекомендації по прийому комплексу):
• підвищена стомлюваність зорова
• зниження гостроти зору
• інтенсивні і тривалі навантаження на органи зору
• профілактика вікових захворювань очей
• порушення кольоросприйняття
• комплексне лікування починається катаракти
• міопія середнього і високого ступеня

Коментарі

ВВЕРХ