Кисіль Вівсяний з подорожником

кисіль

Корисні властивості вівсяного киселю помітили ще наші предки. Традиційно цей продукт використовувався для харчування маленьких дітей і працівників, зайнятих важкою фізичною працею. Як довели сучасні вчені лікувально-профілактичну дію вівсяного киселю обумовлено його збалансованої високою харчовою цінністю. Овес багатий крохмалем, рослинними білками, ненасиченими жирними кислотами, амінокислотами, вітамінами, антиоксидантами, мікроелементами і цінної рослинної клітковиною. Саме в'язкі властивості вівсяної клітковини - важливий фактор, який поліпшує роботу шлунково-кишкового тракту. Вівсяна клітковина нормалізує функцію слизової кишечника, його перистальтику, продовжує процес травлення, створюючи відчуття комфорту в шлунку. Крім того, овес є природним біологічним стимулятором і уповільнює процеси старіння клітин, підвищує витривалість і тонус організму, сприяє активному довголіттю.

Унікальне поєднання корисних речовин дозволяє рекомендувати продукт, виготовлений на основі вівса, у лікувально-профілактичних цілях людям будь-якого віку. Але на жаль, в домашніх умовах приготувати вівсяний кисіль дуже складно: потрібно бути впевненим в якості сировини і витратити багато часу і зусиль. Фахівці компанії Артлайф в процесі створення вівсяного киселю «Herbal Active» застосували інноваційну технологію, яка дозволила зберегти всі корисні елементи і зробити продукт простим і зручним у приготуванні.

Крім корисної основи вівсяний кисіль «Herbal Active» від компанії Артлайф містить в складі та інші важливі для здоров'я компоненти - екстракт подорожника, харчові волокна і вітаміни. Подорожник сприяє регенерації слизової шлунково-кишкового тракту, має протизапальну, обволікаючу та протимікробну дію, сприяє усуненню гноєтворні бактерій. Не менш важливу роль відіграють розчинні харчові волокна, які покращують рухову функцію кишечника, є ефективним сорбентом, а також стимулюють місцевий імунітет. На цьому тлі повноцінно засвоюється комплекс вітамінів, який надає загальнозміцнюючу дію. Таким чином, збалансований багатокомпонентний склад робить вівсяний кисіль «Herbal Active» від компанії Артлайф цієї системою життєзабезпечення, яка лежить в основі міцного здоров'я.

Вівсяний кисіль «Herbal Active» пройшов клінічну апробацію на базі клініки інфекційних хвороб педіатричного факультету Сибірського державного медичного університету. Першими, хто оцінив вівсяний кисіль з подорожником, були маленькі пацієнти та їхні мами. Давши згоду на участь своєї дитини в клінічній апробації продукту Артлайф, батьки дозволили включити кисіль в схему терапії гострої кишкової інфекції у свого малюка. Підтвердженням ефективності продукту стало поліпшення клінічної картини захворювання: швидше припинявся рідкий стілець, поліпшувалося самопочуття, що проявлялося в нормалізації сну й апетиту.

Коментарі

ВВЕРХ