Елітні біологічно активні комплекси Артлайф

За матеріалами статті Наталії Володимирівни Шилової, наукового консультанта компанії АРТ ЛАЙФ.

Компанія АРТ ЛАЙФ серед інших виробників біологічно активних комплексів і збагачених продуктів харчування відрізняється тим, що вироблена нею продукція завжди випереджає свій час.

Найефективніші ліки, найякісніші продукти харчування сьогодні створюються на основі біо-і нанотехнологічних підходів, незважаючи на те, що високотехнологічні процеси - одні з найдорожчих у сучасному виробництві. Продукти Елітної Серії знаменують собою абсолютно новий підхід до прийому біодобавок.

 

-По-перше, унікальний наносорбент "Гутта Віва", розроблений фахівцями АРТ ЛАЙФ, готує організм до максимально повному засвоєнню активних речовин основних комплексів і багато разів підвищує їх ефективність. Розмір активних компонентів сорбенту можна порівняти з розміром молекул. Будучи істотно менше, ніж клітина, він активно зв'язує і нейтралізує всередині клітини радіонукліди, токсини якого походження, солі важких металів, при цьому зберігаючи природний водно-сольовий баланс. Крім того, тонкий та ефективний механізм дозволяє "злущуватись" частинки відмерлих клітин кишкового епітелію, уникаючи мікротравм кишкових ворсинок. В результаті, поліпшуються умови всмоктування активних компонентів основних комплексів.

-По-друге ці комплекси являють собою каркасні таблетки, які в даний час застосовуються тільки при виготовленні найактуальніших лікарських препаратів. Для виробництва біодобавок ця технологія застосована вперше.

-По-третє, дозволяють отримати стійкий ефект нормалізації функцій вижнейшіх систем організму навіть при прийомі один раз на день, вранці. Фахівці компанії АРТ ЛАЙФ розробили систему, яка зберігає концентрацію діючих речовин, завдяки регульованій швидкості і характеру виділення активних компонентів.

-В-четверте, на відміну від фармацевтичної каркасною таблетки, в якій каркас є інертним носієм, в елітних біокомплексах АРТ ЛАЙФ основа каркаса - це потужний антиоксидантний комплекс "Цифрол-5". Його унікальність у тому, що одні його речовини миттєво вступають в реакцію з вільними радикалами і утворюють неактивні сполуки. Інші компоненти комплексу вступають в реакіюуже з цими сполуками, приймаючи на себе вільний радикал і відновлюючи першу антіаксідантное речовина. Таке ланцюгове реагування збільшує період дії "Ціфрола-5" багаторазово.

 КОМПЛЕКС "КОРДІС"

Активізація обмінних процесів у серцевому м'язі і поліпшення її роботи

Для того, щоб уникнути розвитку серйозних порушень діяльності серцево-судинної системи, необхідно якомога раніше приділити увагу своєму серцю.

Чи можна знизити ризик розвитку атеросклерозу, ішемічної хвороби серця та інфаркту міокарда?

Безумовно, так.

Не применшуючи значення здорового способу життя, правильного харчування, слід сказати, що насичення внутрішнього середовища організму елементами, які здійснюють ефективну підтримку діяльності серця і судин - один із шляхів формування їх здоров'я. Саме для цього фахівці компанії АРТ ЛАЙФ створили комплекс елітної серії "КОРДІС".

Ефективність комплексу "КОРДІС" заснована на одночасному дії всіх його інгредієнтів.

Потужні антиоксиданти основи каркасною таблетки знижують інтенсивність процесів окислення холестерину, а рослинні екстракти запобігають накопиченню продуктів окислення холестерину в стінках артерій.

Екстракт Гікго Білоба покращує тонус коронарних артерій, що живлять саме серце.

Екстракт кори осики сприяє зниженню ризику тромбоутворення.

Екстракт глоду сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.

Магній і вітаміни групи "В" сприяють збільшенню ефективності енергетичного обміну в серцевому м'язі.

Таурин і карнитин створюють умови для найбільш повноцінного використання енергетичних ресурсів.

Здатність комплексу "КОРДІС" поліпшувати серцево-судинну діяльність підтверджена клінічно.

Після тритижневого курсу прийому біоактивного комплексу було виявлено, що він має здатність знижувати рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці обстежених. Слід зазначити, що зниження відбувалося за рахунок "поганого" холестерину (холестерину ліпопротеїдів низької щільності), який сприяє утворенню "бляшок" і прогресуванню атеросклерозу. Паралельно відбувалося збільшення холестерину ліпопротеїдів високої щільності, який прибирає холестерин із стінок судин, гальмуючи розвиток атеросклерозу. Застосування комплексу "КОРДІС" супроводжувалося достовірним зниженням холестерину в крові обстежених.

Таким чином, наявність цього комплексу в раціоні харчування допомогло впоратися з одним з головних факторів ризику розвитку атеросклерозу - підвищеним рівнем холестерину.

В ході клінічної апробації виявлено також позитивний вплив комплексу на серцевий ритм і умови роботи еритроцитів.

Висновок: комплекс "КОРДІС", створений фахівцями компанії АРТ ЛАЙФ з використанням останніх технологічних досягнень, є потужним засобом профілактики порушень серцево-судинної діяльності.

КОМПЛЕКС "Софіа"

Всебічна підтримка роботи мозку

Як зберегти ясний розум до самого зрілого віку і уникнути порушення мозкового кровообігу?

Треба забезпечити наш мозок і центральну нервову систему умовами, які будуть сприяти регенерації нервової тканини і збереженню інтенсивності обмінних процесів у ній.

Цього можна досягти, забезпечуючи організм всіма необхідними амінокислотами і мікроелементами. Наявність збалансованого комплексу поживних речовин в поєднанні з нормалізує впливом на мікроциркуляцію в центральній нервовій системі і зміцненням стінок судин головного мозку - це важлива умова збереження функціональної активності мозку до самого похилого віку. При відсутності своєчасної турботи про здоров'я фінал навіть у молодому віці може бути сумним - інсульт. У Росії щорічно спостерігається понад 400 тисяч інсультів з летальністю до 35%.

Розроблений фахівцями компанії АРТ ЛАЙФ комплекс елітної серії "Софіа" з однаковою ефективністю відновлює порушення активної розумової діяльності і забезпечує профілактику їх виникнення.

Рослинні екстракти, що входять в комплекс, покращують живлення нервової тканини, нормалізують венозний відтік і тонус судин головного мозку, сприяють профілактиці підвищеного тиску.

Комплекс поєднує в собі захист від вільних радикалів, підтримку структури тканини мозку, нормалізацію відтоку крові від мозку з активацією молекулярних процесів, що лежать в основі пам'яті і забезпечують роботу нервової системи в цілому.

Антидепресивну дію, притаманне більшості амінокислот елітного комплексу "Софіа", дозволяє поліпшити емоційний статус, призводить до зменшення дратівливості, попереджає розвиток частої і різкої зміни настрою.

Активність комплексу "Софіа" щодо розумових процесів була підтверджена клінічно.

В результаті доповнення стандартної терапії комплексом "Софіа" вдалося достовірно знизити частоту зустрічальності головного болю у обстежених хворих, дозволило істотно поліпшити тонус м'язів.

У всіх хворих, які приймали комплекс "Софіа" спостерігалося достовірне зниження середнього балу рівня депресії.

Проводилися тести на запам'ятовування, серійний рахунок, на оцінку швидкості мислення і концентрацію уваги. Після 21 денного прийому комплексу "Софіа" відзначалося значне поліпшення результатів тестування.

Висновок: Поєднання в одній таблетці каркасною комплексу "Софіа", створеного фахівцями компанії АРТ ЛАЙФ, інгредієнтів, благотворно впливають на мозковий кровообіг з інгредієнтами, що підтримують трофіку нервової тканини, дозволило досягти швидкого ефекту поліпшення якості розумових процесів, розумової працездатності, пам'яті й уваги.

КОМПЛЕКС "ЕНЕРГІА"

Оптимізація використання енергії та заповнення енергетичних ресурсів організму

Повсякденна втома вже стала супутником нашого життя, також як і гіподинамія, незбалансоване харчування, робота до повного виснаження сил і недосипання. Разом з тим, якою б виснажливої ​​втома не була, вона принципово оборотна.

Стабілізувати загальний тонус організму, підвищити інтенсивність обмінних процесів, не допускаючи їх виснаження - таке призначення у нового біологічно ативное комплексу елітної серії "ЕНЕРГІА", створеного фахівцями компанії АРТ ЛАЙФ. 

Регуляція обміну на клітинному рівні, захист організму від руйнівної дії вільних радикалів, зміцнення кровоносного русла інгредієнтами комплексу "
ЕНЕРГІА" забезпечать міцну основу для стійкої працездатності і попередять розвиток перевтоми.

Біофлавоноїди екстрактів листа персика, виноградних зерен і червоною щітки стабілізують мембрани всіх клітин організму, знижують їх схильність деформації і руйнування, блокують вільні радикали.

Діючі речовини цих екстрактів активізують клітини імунної системи, а рутин і кверцетин зміцнюють стінки судин, знижують в'язкість крові і покращують мікроциркуляцію.

Мідь і цинк регулюють роботу внутрішньоклітинних дихальних ферментів, забезпечуючи повноцінне використання енергії, що надходить в наш організм з їжею.

Саме ця багатостороння активність лежить в основі клінічно підтвердженого факту зниження стомлюваності під впливом комплексу "
ЕНЕРГІА".

Проведене повторно реоенцефалографіческое дослідження показало поліпшення кровотоку в бассеина артерій і вен головного мозку після тритижневого прийому комплексу "
ЕНЕРГІА".

Нормалізація діастолічного індексу під впливом комплексу "
ЕНЕРГІА" говорить про те, що відбувається відновлення мікроциркуляції, і кров, багата вуглекислим газом, вчасно відводиться від робочого органу. Це веде до нормалізації його функцій.

Проводилося дослідження "Якість життя" за методикою SF-36. Кількісно оцінювалися наступні показники:
1. Загальний стан здоров'я (за оцінкою випробуваного)
2. Фізична активність
3. Вплив фізичного стану але рольова функціонування
4. Вплив емоційного стану на рольове функціонування
5. Соціальна активність (спілкування)
6. Життєздатність за суб'єктивними відчуттями

Дослідження показали, що двомісячний прийом комплексу істотно покращує якість життя піддослідних. (Наводяться дані по всіх параметрах).

Висновок: Тривалий прийом біоактивного комплексу " ЕНЕРГІА" сприяє раціональному використанню енергії, що надходить в організм з їжею, і підвищує якість життя у всіх її проявах.

Висновок: "Елітні біологічно активні комплекси від компанії АРТ ЛАЙФ - це спосіб не просто зберегти, а й примножити здоров'я для того, щоб прожити повноцінне життя, не замислюючись над питанням" скільки мені років? ", Щоб з радістю приймати кожен новий день.

Коментарі

ВВЕРХ