Базова програма з компанією АртЛайф

Компанія Артлайф представляє "Базову програму" з циклу комплексного відновлення здоров'я, яка є природним продовженням "Початковою програми" і призначена для того, щоб, щоденно задовольняти потреби організму в життєво важливих біологічно активних речовинах.

Необхідно пам'ятати, що в умовах, коли не дотримується пропорція корисних харчових компонентів, відбувається руйнування балансу активних складових людського організму в цілому, а це завжди проявляється нездужанням, слабкістю, підвищеною стомлюваністю. Тому прийом активних комплексів>, складових "Базову програму" (ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, ЛЕЦИТИН, ФЕРРОДОК І КАЛЬЦІМАКС) допоможе вирішити найважливіше завдання - забезпечити організм необхідними для повсякденної життєдіяльності вітамінами, поліненасиченими жирними кислотами й мікроелементами. Це дозволить підтримати або відновити їх оптимальний баланс, який є запорукою здоров'я всього організму. Нагородою за увагу до свого здоров'я будуть бадьорість, працездатність і впевненість у завтрашньому дні.

Деякі корисні речовини людина не синтезує і повинен отримувати їх з продуктами харчування або у вигляді активних комплексів, щоб не допустити розвитку багатьох серйозних захворювань.

Щоденний прийом поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), що входять в комплекс ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, дозволить знизити рівень холестерину в крові, а також запобігти його відкладення на стінках артерій і перешкодити розвитку атеросклерозу. ПНЖК полегшують перебіг запальних процесів і знижують ризик тромбоутворення в судинах, зменшуючи в'язкість крові. Крім того, названі жирні кислоти мають протиаритмічних дією. Детальні дослідження показали, що вживання достатньої кількості поліненасичених жирних кислот знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи на 20-30%, а ризик раптової смерті від них - на 45%.

Необхідною умовою нормального функціонування всіх систем органів людини є щоденне надходження найважливіших фосфоліпідів. ЛЕЦИТИН, що містить комплекс цих фосфоліпідів, є основним живильною речовиною для нервів, складаючи 17% периферичної нервової системи і 30% тканини мозку. Всі клітини організму потребують Лецитин, оскільки їх мембрани побудовані з фосфоліпідів. Цей активний комплекс особливо важливий для нормальної роботи печінки: ЛЕЦИТИН нормалізує консистенцію жовчі, сприяє транспорту жирів з печінкових клітин. Без нього неможливий правильний обмін жирів. Введений в базову програму комплекс «ФЕРРОДОК» покликаний закріпити позитивний вплив інших активних комплексів, насичуючи організм мікроелементами, які покращують доставку та використання клітинами кисню. Цей комплекс забезпечує повноцінне тканинне дихання і служить для профілактики кисневого голодування клітин. Для підтримки оптимального рівня фізичної та розумової активності необхідно забезпечити приплив в організм таких мікроелементів як кальцій, магній, хром. Біологічно активний комплекс «КАЛЬЦІМАКС» дозволить підтримати рівень цих мікроелементів, необхідний для нормального фізіологічного стану навіть в умовах незбалансованого раціону і високу завантаженість протягом робочого дня. Таким чином, "Базова програма" від компанії Артлайф - це зручний і надійний спосіб зберегти здорові судини, забезпечити стабільне функціонування нервової системи і хорошу роботу печінки, а також повноцінне тканинне дихання і нормальний рівень мікроелементів в організмі. Словом, створити основу для відмінного здоров'я, благополуччя і довголіття.

Коментарі

ВВЕРХ