здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Базова програма з компанією АртЛайф

Компанія Артлайф представляє "Базову програму" з циклу комплексного відновлення здоров'я, яка є природним продовженням "Початковою програми" і призначена для того, щоб, щоденно задовольняти потреби організму в життєво важливих біологічно активних речовинах.

Необхідно пам'ятати, що в умовах, коли не дотримується пропорція корисних харчових компонентів, відбувається руйнування балансу активних складових людського організму в цілому, а це завжди проявляється нездужанням, слабкістю, підвищеною стомлюваністю. Тому прийом активних комплексів>, складових "Базову програму" (ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, ЛЕЦИТИН, ФЕРРОДОК І КАЛЬЦІМАКС) допоможе вирішити найважливіше завдання - забезпечити організм необхідними для повсякденної життєдіяльності вітамінами, поліненасиченими жирними кислотами й мікроелементами. Це дозволить підтримати або відновити їх оптимальний баланс, який є запорукою здоров'я всього організму. Нагородою за увагу до свого здоров'я будуть бадьорість, працездатність і впевненість у завтрашньому дні.

Деякі корисні речовини людина не синтезує і повинен отримувати їх з продуктами харчування або у вигляді активних комплексів, щоб не допустити розвитку багатьох серйозних захворювань.

Щоденний прийом поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), що входять в комплекс ЕССЕНЦІАЛ ОЙЛ, дозволить знизити рівень холестерину в крові, а також запобігти його відкладення на стінках артерій і перешкодити розвитку атеросклерозу. ПНЖК полегшують перебіг запальних процесів і знижують ризик тромбоутворення в судинах, зменшуючи в'язкість крові. Крім того, названі жирні кислоти мають протиаритмічних дією. Детальні дослідження показали, що вживання достатньої кількості поліненасичених жирних кислот знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи на 20-30%, а ризик раптової смерті від них - на 45%.

Необхідною умовою нормального функціонування всіх систем органів людини є щоденне надходження найважливіших фосфоліпідів. ЛЕЦИТИН, що містить комплекс цих фосфоліпідів, є основним живильною речовиною для нервів, складаючи 17% периферичної нервової системи і 30% тканини мозку. Всі клітини організму потребують Лецитин, оскільки їх мембрани побудовані з фосфоліпідів. Цей активний комплекс особливо важливий для нормальної роботи печінки: ЛЕЦИТИН нормалізує консистенцію жовчі, сприяє транспорту жирів з печінкових клітин. Без нього неможливий правильний обмін жирів. Введений в базову програму комплекс «ФЕРРОДОК» покликаний закріпити позитивний вплив інших активних комплексів, насичуючи організм мікроелементами, які покращують доставку та використання клітинами кисню. Цей комплекс забезпечує повноцінне тканинне дихання і служить для профілактики кисневого голодування клітин. Для підтримки оптимального рівня фізичної та розумової активності необхідно забезпечити приплив в організм таких мікроелементів як кальцій, магній, хром. Біологічно активний комплекс «КАЛЬЦІМАКС» дозволить підтримати рівень цих мікроелементів, необхідний для нормального фізіологічного стану навіть в умовах незбалансованого раціону і високу завантаженість протягом робочого дня. Таким чином, "Базова програма" від компанії Артлайф - це зручний і надійний спосіб зберегти здорові судини, забезпечити стабільне функціонування нервової системи і хорошу роботу печінки, а також повноцінне тканинне дихання і нормальний рівень мікроелементів в організмі. Словом, створити основу для відмінного здоров'я, благополуччя і довголіття.

← Елітні біологічно активні... Лямбліоз у дітей 
Просмотров: 3355

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен