Арголайф - огляд продукту

Арголайф

Арголайф - 0.05% розчин колоїдного срібла.

Суспензія найдрібніших частинок срібла з широким спектром бактерицидної активності.
Бактерицидні властивості срібла і його сполук відомі давно.
Ви не замислювалися, чому деякі метали називаються «благородними»? Чому срібло - одне з найбільш затребуваних прикрас мільйонів людей? Не стільки завдяки якостям ювелірного матеріалу, але, в першу чергу - цілющого металу. Вірячи в чудодійну силу срібла, наші предки одушевляли його, створюючи з нього фігурки своїх богів, духів, покровителів-захисників ... Сучасні наукові розробки підтвердили, що срібло дійсно має цілющі властивості, а компанія Артлайф створила високоефективні антисептичні косметичні засоби на основі «срібної води».
Препарат має широкий спектр антимікробної активності, виявляє віруліцідное і фунгіцидну дію, протизапальний ефект, сприяє прискореної регенерації уражених тканин, ерозій, тріщин, ран, опіків, відморожень.
Препарат АРГОЛАЙФ є кластери високодісперстного срібла, стабілізовані низькомолекулярним полівінілпіролідоном. Виражені бактерицидні властивості АРГОЛАЙФА пов'язані зі способом мікрочастинок срібла блокувати сульфгідрильні групи ферментних систем мікроорганізмів і порушувати структуру і функції їх нуклеїнових кислот, що призводить до пригнічення росту і розмноження мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибів, простих), в тому числі, що особливо важливо, антибіотикостійкість. Широкий спектр дії на різні класи мікроорганізмів обумовлений високою окисної активністю малих частинок срібла та активної циркуляцією їх в міжклітинних просторах. На відміну від інших препаратів срібла (протаргол, колларгол, нітрат срібла), АРГОЛАЙФ є більш ефективною і безпечною лікувально-профілактичної формою і з успіхом використовується як у дорослому, так і в дитячій лікувальній практиці для зовнішнього застосування.
На відміну від відомих аналогів - протарголу (колоїдне срібло, стабілізовану протеїном - желатозой) і коларголу (колоїдне срібло, стабілізовану гидролизатом казеїну), Арголайф виявляє своє бактерицидну дію в концентраціях у 10 - 30 разів менше, тобто новий препарат в 10 - 30 разів активніший ніж колларгол і протаргол. На рівень антимікробної активності впливає присутні в розвідних буферних системах аніони. Так сульфід-і хлорид - іони знижують активність срібновмістких препаратів в 10-100 разів, карбонат-і фосфат-іони збільшують активність дії в 5-10 разів. Тому для розведення препаратів срібла рекомендується використовувати не фізіологічний розчин, а просто питну або дистильовану воду, або слабкі розчини питної соди.
Засіб не викликає алергічних реакцій, не токсичне.

ОБЛАСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
в оториноларингології: аерозольні уприскування або зрошення ротоглотки, носоглотки при ГРЗ, гострих і хронічних тонзилітах, фарингітах, ларингіті, ангінах, аденоїдах - до 6-7 разів на день; промивання гайморових пазух.
в офтольмологіі: при гнійних кон'юнктивітах, блефаритах, виразках рогівки, трахомі, герпесі - по 2-4 краплі закапувати в очі 3-5разів на день, обробляти повіки тампоном
в хірургії: промивання гнійних ран, порожнин, кишень, абсцесів і ін;
в урології, дерматовенерології: промивання (інстиляції) сечового міхура, уретри при хронічних циститах, уретритах, простатитах, використання в мікроклізмах.
в акушерстві та гінекології: санація пологових шляхів, ерозії шийки матки, хронічні запальні захворювання урогенітального тракту, обробка тріщин сосків, профілактика бленореї у новонароджених;
в дерматології: при піодермітах, бешиховому запаленні шкіри, фурункулах, карбункулах, панарицій, інфекційному дерматиті, екземі, псоріазі, вялозажівающіх ранах, інфікованих опіках, грибковому ураженні шкіри і нігтів. Обробляти уражені ділянки розпилювачем або стерильним тампоном до 3-5 разів на добу, накладати влажновисихающіе пов'язки.

СКЛАД:
сульфат срібла, полівінілпіролідон, вода демінералізована.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанести засіб на шкірні покриви або слизові, що вимагають обробки.
Для обробки шкірних покривів, слизових оболонок, инстилляций і промивань застосовують різні розведення препарату: при лікуванні патології шкірних покривів використовується розведення препарату у дистильованій воді
1:3 -1:4, слизових оболонок та м'яких тканин - 1:4 - 1:6 залежно від віку та характеру патологічного процесу.

Протипоказання:
При підвищеній індивідуальній непереносимості до препаратів срібла.

Коментарі

ВВЕРХ