Івлаксін

Інфекційні захворювання давно відомі людині. На початку ХХ ці хвороби були основною причиною смертності: наприклад, в США перше місце в структурі смертності займали грип і пневмонія, а інші інфекції тримали четверту позицію. Незважаючи на розвиток медичних наук, сучасне суспільство все ще не може виключити інфекції з причин смертності.

Смертність від позалікарняних пневмоній в США з 1980 по 1992 рік збільшилася на 20% - з 25 до 30 на 100 000 населення, а при аналізі за період з 1979 по 1994 роки - на 59%.

У Росії цей показник за період з 1997 по 1999 роки зріс з 15,6 до 20,9 на 100 000 населення. У Санкт-Петербурзі за період з 1986 по 1996 роки - з 8,1 до 18,3, а в Республіці Татарстан за період 1989-2000 рр.. смертність від пневмоній зросла в 6,4 рази

Щорічно кожна сім'я стикається з гострими респіраторними захворюваннями, що супроводжуються підвищенням температури тіла. Це зазвичай відбувається в сезон підвищення активності вірусних інфекцій, але не завжди захворювання закінчується контактом з вірусом і його видаленням з організму. Найчастіше приєднується бактеріальний агент, або, на тлі вірусної інфекції, відбувається загострення хронічного інфекційного захворювання,

Для того, щоб уникнути наслідків підвищеної температури тіла під час гострого запального захворювання, необхідно:
Часто пити
Режим, відповідний станом здоров'я
Підтримка організму вітамінами, антиоксидантами, речовинами, що підвищують ефективність лікування і знімають його побічні ефекти.

Івлаксін

Комплекс «Івлаксін» від компанії Арлайф має протизапальну, жарознижувальну, болезаспокійливу дію, ефективний у комплексній терапії гострих запальних захворювань, загострень хронічних запальних процесів, у тому числі супроводжуються підвищенням температури тіла.

Слайд 6 і 7. Поєднання жарознижуючого, антибактеріального та протизапального ефектів інгредієнтів активного комплексу «Івлаксін» допомагає підвищити ефективність традиційних способів терапії запальних захворювань - далі за таблицею.

Склад біоактивного комплексу «Івлаксін»: 

Інгредієнт

Дія

верба 

Протизапальну, ранозагоювальну, болезаспокійливу

Мати-й-мачуха

М'яке відхаркувальний і пом'якшувальний

Кропива

В'яжучий, сечогінний, кровоспинний, імуностимулюючу

душиця

Потогінний, відхаркувальний, санують верхні дихальні шляхи

Солодка

Протизапальна, імунокорегуючої, відхаркувальну, протикашльову

вітамін С

Антиоксидантну, сосудоукрепляющее, протизапальну

Береза

Сечогінний, антибактеріальне, дезінфікуючий

Лопух

Сечогінний, антитоксичну, що стимулює регенерацію тканин

Малина

Потогінну, жарознижувальну, протизапальну

Ехінацея

імуностимулюючу

Ефективність комплексу доведена клінічно: він був призначений 12 хворим осередкової лівосторонньої пневмонією (5 чоловіків, 7 жінок) віком від 32 до 44 років, 10 хворим на ГРВІ (6 чоловіків, 4 жінки) у віці від 18 до 41 року. Всі пацієнти отримували «Івлаксін» в умовах стаціонару, під наглядом ординаторів кафедри внутрішніх хвороб СібГМУ.

Комплекс «Івлаксін» призначали спільно з основною терапією (відповідно до загальноприйнятих стандартів лікування).

Групу контролю склали 15 пацієнтів, аналогічно рандомізованих за статтю та віком, одержували тільки фармакологічні препарати.

Комплекс «Івлаксін» зменшував вираженість і тривалість лихоманки. Так, якщо в групі контролю вона склала 7,6 днів, то в групі, де хворі приймали «Івлаксін», відзначена менша її тривалість 5,1 дня. При цьому слід зазначити, що у разі ГРВІ БАД виявив кілька більш виражену жарознижувальну активність (мал.), що позначилося на вигляді температурної кривої. Можливо, для цієї категорії хворих благотворним виявилося антиексудативну дію інгредієнтів комплексу БАД «Івлаксін».

 Івлаксін

Івлаксін

Рис. 1 Температурні криві у пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями, які брали БАД «Івлаксін» та групи контролю протягом перших 8 днів терапії. Примітка А: вогнищева пневмонія; Б: ГРВІ. 

«Івлаксін» зменшує гематологічну токсичність основної терапії, збільшує швидкість позитивної динаміки захворювання, підтримує функціональну активність ланок імунної системи, відповідальних за опір інфекційному агентові

 Івлаксін

 

Івлаксін

Рис. Гематологічні показники хворих гострим респіраторним захворюванням на тлі прийому комплексу «Івлаксін» 

Існуючі на сьогоднішній день загальноприйняті стандарти лікування гострих запальних захворювань до сьогоднішнього дня недостатньо ефективні, тому включення до їх терапію додаткових засобів впливу систему, що показали свою ефективність, і хорошу переносимість, є надзвичайно важливим. Отримані результати дозволяють рекомендувати комплекс «Івлаксін» компанії Артлайф як додатковий засіб до базисної терапії гострих запальних захворювань. Так вважають експерти,

І це не дивно - адже науково-обгрунтоване поєднання активних інгредієнтів комплексу «Івлаксін» володіє дозволяє не просто ефективно знизити вираженість лихоманки, а й підтримати протизапальні ресурси організму, забезпечити повноцінне опір інфекції, запобігти її колонізацію і перехід запалення в хронічний перебіг.

Показаннями до застосування комплексу служить наявність таких станів:
· Простудні та інфекційні захворювання бронхолегеневої системи
· Запальні захворювання шлунково-кишкового тракту
· Больовий і інтоксикаційний синдроми різної етіології
· Захворювання сечовидільної системи
· Патології кістково-суглобової системи, у тому числі подагра
· Хвороби печінки і жовчовивідних шляхів
· Неспецифічна імунопрофілактика і иммунореабилитация

Коментарі

ВВЕРХ