ПЕРСИФЕН

Плешаков А.А. 
Натураліст. 
Фітотерапевт.

В останні два десятиліття природні поліфенольні з'єднання привертають загальну увагу дослідників не тільки як об'єкт хімічного вивчення, але і в якості перспективних речовин для одержання біологічно активних препаратів і лікарських засобів. Про це свідчить збільшений за останні роки інтерес до речовин цієї групи, як до джерел та інших препаратів (3,4).

Фенольним з'єднанням називається речовина, що містить у своїй молекулі ароматичне (бензольное0кольцо, яке несе одну або більше гідроксильних груп. Освіта фенольних сполук одна з особливостей рослинної клітини (5).

Широке вивчення фенольних сполук показало, що речовини цієї групи мають різнобічним дією на організми тварин і людини (3,4,6-10).

Раніше інших було виявлено їх дію на стінки кровоносних капілярів-Р-вітаміноподібна дію. Сприятливий вплив флавоноїдів на стан капілярної системи проявляється в зниженні патологічної підвищеної проникності капілярів і в усуненні їх ламкості і крихкості, спазмолітичну дію (4,11). Крім того, флавоноїди надають нормалізуючий вплив на лімфоток. Поряд з дією на судини, флавоноїди відомі і як слабкі кардіотонічні засоби: вони здатні урежает ритм серцевих скорочень і збільшувати їх амплітуду. Іншими важливими властивостями ряду флавоноїдів є іхантіаггрегаціонная здатність (12-14), протизапальну (8,15-21) і жарознижувальну дію (8,22).

Для ряду флавоноїдних сполук показана антимікробна (17,23-26) і противірусна активність (8). Представники групи ізофлавоноїди володіють естрогенним дією (4). Флавоноїди можуть виступати в якості радіопротекторів (25) і як радіопотенціірующіе засоби (28,29). Флавоноїди надають позитивний вплив на метаболізм печінки, посилюючи жовчовиділення (30-32) і підвищуючи детоксикаційну функцію (8,32,33). Ряд сполук має сечогінну дію (25,34,35), інші - підвищують тонус кишечника (36,37).

Показана анаболизирующего активність некоторихфлавоноідних сполук (38), цукрознижувальні властивості (39), нейротропну (21,40), адаптогенну (37), антиатеросклеротичну (41-45) дії.

Одним з важливих властивостей похідних Y-Пірон та інших поліфенольних сполук є їх протипухлинну дію. Протипухлинна активність виявлена ​​у флавонів, флавонолів, лейкоантоціанідінов, кахетінов та інших представників флавоноїдів (8,28,29,46-50). Великий інтерес викликають флавоноїди як перспективні протипухлинні засоби.

На відміну від засобів, які звичайно застосовуються в терапії новоутворень, флавоноїди, що володіють антипухлинних активністю, нетоксічни.установлено достовірне стабілізуючий і дегенеративне вплив деяких флавоноїдів на пухлини різноманітної етіології, а також їх здатність запобігати метастази при деяких видах лімфосарком. Якщо розташувати випробувані флавоноїди в ряд спадної протипухлинної активності, то з'єднання представляться в наступному порядку: лейкоантоціани (перевершують сарколізін), халкони, флавоноли (причому аглікони діють на солідні пухлини, а глікозиди-на асцитної). Незамінні препарати поліфенолів як необхідні додаткові компоненти до основних засобів лікування захворювань, а також при проведенні променевої та хіміотерапії (Вермічев)

Антиоксидантна активність флавоноїдів дозволяє нормалізувати процеси вільно радикального окислення органічних молекул і рівня накопичуються в клітинах організму перекисних радикалів, а це має значення для побудови та оновлення структурних ліпідів клітинних мембран, а також виробленню ряду гормонів.

В результаті гальмуються руйнівні для організму процеси окислення в клітинах і створюються потенційні можливості для відновлення їх активності.

В даний час антиоксидантної активності флавоноїдів приділяється величезна увага як можливому механізму, через який реалізуються біологічні ефекти цієї групи сполук (51-58).

Є велика кількість робіт, що вказують на взаємозв'язок адаптогенний імуномодулюючих, протипухлинних та ряду інших властивостей фенолів з їх антиоксидантну активність (59-74).

Одним із сучасних етапів еволюції вчення БАД є аспект застосування природних хемопротекторов або хемопревенторов, які містяться в рослинах, що вживаються (овочі, фрукти, ягоди) і неупотребляемих в їжу (лікарські рослини). До них відносяться біофлавоноїди - мінорні компоненти їжі. Ці сполуки здійснюють біорегуляції фізіологічних функцій організму, сприяють підвищенню неспецифічної резистентності організму, підтримують міжклітинні зв'язки і гомеостаз. Застосування їх в профілактичному і лікувальному харчуванні дуже важливо з точки зору концепції функціонального харчування. З розвитком науки лавиноподібно накопичуються дані про їх фізіологічної ролі в організмі. Крім того, що вони мають виражену антиоксидантну активність, вони необхідні як регулятори активності ферментів метаболізму ксенобіотиків першої та другої фази.

В інституті харчування РАМН отримані переконливі докази цього важливого впливу. Оскільки біофлавоноїди, ці комори здоров'я, не синтезуються в організмі людини, інститут харчування рекомендує вживати в їжу 15-20 рослинних компонентів у день в правильних поєднаннях. До рослин, що містять речовини фенольної природи, відносяться рослини сімейства »розоцвітих». Це груша, яблуня, вишня, чорнослив, мигдаль, абрикос, ірга. Не залишається винятком і «Персикове дерево», властивості цієї рослини відомі з давніх часів. Найбільш велика роль персика в стародавній китайській культурі, де він шанувався як символ довголіття і цінувався поряд з женьшенем, як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб.

Грунтуючись на старовинних рецептах східної медицини і завдяки сучасній біотехнології, фахівцями компанії Арт Лайф розроблений унікальний
препарат «Персифен». Останній являє собою концентрований екстракт з листя персика звичайного у капсулах. Загальна кількість фенольних речовин в одній капсулі «Персифена» становить не менше 8%. 

Це органічні

У комплексі поліфенольних сполук листа персика виявлені мікроелементи: марганець, мідь, цинк, срібло у кількості 0,001-0,03%, фосфор 0,5%. Антиоксидантний ефект фенольних сполук в «Персифені» посилений вітамінами, аскорбінової кислотою (30 мг), альфа -токоферол (20мг), бета-каротином (2мг). Антиоксидантний комплекс «Персифен»-це технологічно реалізований спосіб об'єднання поліфенольних сполук трьох активних компонентів-вітамінів С, Е, бета-каротину та природних мікроелементів. 

Характеристика основних груп природних сполук, присутніх в «Персифені». 

1.Кумаріни виявляють заспокійливу, знеболювальну, протимікробну дію, знижують рівень холестерину в крові, перешкоджають утворенню тромбів в кровоносних судинах і сприяють їх розчиненню. Фурокумарини затримують поділ клітин і тому мають протипухлинну активність, посилюють дію низки хімічних речовин.
2.Дубільние речовини здатні зв'язувати солі важких металів, а з білками утворюють нерозчинні у воді альбумінати, які мають бактерицидну і протизапальну дію. Танін має капилляроукрепляющим і кровоспинну дію. Точка програми дубильних речовин - слизові оболонки, там починаються багато патологічні процеси. 
3.Ароматіческая фенолкіслота - хлорогенова, має жовчогінну, протизапальну дію, регулює функцію щитовидної залози. 
4. Фенолглікозіди в організмі розщеплюються з виділенням фенолів, мають протимікробну дію, а так як ці речовини утворюються в нирках, то вони дезінфікують сечові шляхи. Фенолглікозіди знімають розумову і фізичну втому. 
5.Нарінгенін і персикозід надають як пряму дію на пухлинні клітини, так і опосередковане. 
6.Кверцетін проявляє холелетіческую, діуретичну, протипухлинну активність, урежает ритм серцевих скорочень, збільшує їх амплітуду. 
7. Сапоніни, потрапляючи в організм через шлунково-кишковий тракт, надають найрізноманітніше лікувальну дію: є хорошими відхаркувальні засоби і заспокоюють нервову систему, покращують травлення. 
8.Флавоноіди різних форм володіють р-вітамінною активністю. Під їх впливом зменшується проникність і підвищується міцність капілярів. Фізіологічна дія флавоноїдів на судини здійснюється за участю аскорбінової кислоти, яка і є присутнім у препараті «Персифен». 
9.Коратіноіди підвищують загальну опірність організму, сприяють регенерації тканин, прискорюють процеси загоєння ран, стимулюють роботу імунної системи. 

Як показали численні дослідження, при кожній розладі здоров'я або ще ширше - при будь-якому вигляді неблагополуччя, починаючи від соціальних потрясінь до захворювань самого різного генезу, в організмі порушується нормальний перебіг обмінних процесів, причому - різко посилюється їх окисне ланка. В результаті, збільшується кількість продуктів вільно радикального окислення і утворюється безліч агресивних високо реактивних вільних радикалів, як органічного, так і неорганічного походження, безперешкодно атакуючі життєво важливі внутрішньоклітинні мішені.

Сьогодні ні в кого не викликає сумніву, що багато хвороб, крім їх основної причини, обумовлені стресом, яка збільшує їх перебіг, як правило, через пошкодження імунітету. До числа таких хворобливих станів відносяться: депресія, пригнічений настрій, втрата інтересу до життя, неможливість зосередитися, безсоння, алергії, артрити, бронхіальна астма, головні болі, порушення хімічної рівноваги в головному мозку, болі в спині, шиї, суглобах, захворювання шлунково- кишкового тракту; відраза до їжі або навпаки, булімія; шкірні хвороби, сексуальні розлади, підвищення ймовірності виникнення онкологічних та серцево-судинних захворювань. Не випадково у звіті ООН йдеться: «У 20 столітті стрес став однією з найбільш серйозних проблем в медицині».

Безперервно зростаючий обсяг інформації, у тому числі негативною, соціально-економічні труднощі, велика кількість техногенних електромагнітних полів, радіаційна небезпека, незбалансованість харчування у більшої частини населення викликають стрес-реакцію на перераховані вище фактори.

В останні роки розкриті багато фізіологічні та біохімічні механізми виникнення стресу. Серед них величезне значення надається посиленню окислювальних реакцій в органах і тканинах, індукованих шкідливими факторами навколишнього середовища. Цей процес супроводжується значним збільшенням продуктів обміну у вигляді вільних радикалів. Останні, володіючи надзвичайно високою активністю, втручаються в метаболізм, порушуючи механізми обміну речовин і енергії.

Основним винуватцем порушення збалансованості процесів окислення в організмі став окислювальний стрес. Цей термін отримав загальне наукове визнання. Вивченням механізмів окисного стресу, а також розробкою засобів її ослаблення займаються вчені багатьох країн. «Окисний стрес» - етопатологіческое стан, який може розглядатися як загальне патогенетичне ланка будь-якої патології. При цьому ясно, що будь-які способи його ослаблення, спрямовані на нормалізацію метаболічного гомеостазу, точніше - його окислювально-відновного ланки, повинні сприяти оздоровленню організму.

Як відомо, вільні радикали - це нестабільні хімічно активні частинки. Маючи неспарений електрон, вони атакують інші молекули, руйнуючи їх. Механізм дії вільних радикалів ланцюгової. Якщо впливу вільних радикалів піддалася ДНК, яка містить в собі генетичний код і зберігає всю інформацію, що дозволяє нормально функціонувати клітці, то порушення генетичного коду може призвести до загибелі клітини або її переродження в злоякісну.

Надмірне скупчення в тканинах вільних радикалів - причина розвитку патологічних станів: серцево-судинних захворювань, психосоматичних розладів і т.д. Окислювальний стрес - одна з причин скорочення тривалості життя, раннього старіння, розвитку апатії та депресії.

Оскільки руйнівні процеси, викликані вільними радикалами, в основному, носять окислювальний характер, запобігти їх можна речовинами, званими антиоксидантами або інгібіторами окислення. Організми в процесі еволюційного розвитку виробили способи боротьби з вільними радикалами, в тому числі і з допомогою природних антиоксидантів, що знаходяться в клітинах. По механізму дії антиоксиданти підрозділяються: на знижують швидкість ініціації ланцюгової реакції і на гасять (переривають) розвиток ланцюгової реакції.

Вільні радикали кисню - головний вид радикалів, що є причиною виникнення більше 60 тяжких розладів в організмі.

Внаслідок високої окислювальної здатності кисню, в клітці можуть відбуватися мимовільні, не ферментативні реакції окислення різних речовин, що призводять до одноелектронному відновленню молекулярного кисню.

Утворюється супероксіданіон - радикал, дуже небезпечний тим, що в реакції дисмутації він може стати джерелом пероксиду водню, який, у свою чергу, відновлюючись, дає гідроксид - радикал ОН. Гідроксид - радикал здатний окислити будь-яка речовина клітини, включаючи ДНК.

Клітка має системою захисту від дії вільних радикалів кисню, що складається з:

Але для синтезу ферментів необхідні речовини звані кофакторами. Антиоксидантами - кофакторами є селен, мідь, цинк, марганець, біофлавоноїди. Всі ці речовини, крім селену, присутні в «Персифені». 

Пероксидне окислення (автоокисления) ліпідів при контакті з киснем - розгалужена ланцюгова реакція, що забезпечує розширене відтворення вільних радикалів, які ушкоджують клітини і тканини. Природними антиоксидантами в цьому випадку виступають
вітаміни С, Е, бета - каротин, присутні в «Персифені». 

Процес пероксидного окислення ліпідів - важливе і потужне ланка регуляції життєдіяльності клітин, і будь-які його порушення можуть призводити до патогенезу різних захворювань. Різка активація пероксидного окислення ліпідів у відповідь на вплив численних шкідливих факторів супроводжується падінням активності антиокислювальних систем клітини порушенням нейрогуморальної регуляції і розладами мікроциркуляції, що призводить до дестабілізації функціонування органів і систем організму.

Однак, за допомогою вільних радикалів, організм людини бореться з вірусами і бактеріями, забезпечуючи нормальне функціонування імунної системи. У цьому їх позитивна роль.

В умовах, що народжують окислювальний стрес в організмі, коли внутрішні системи захисту від вільних радикалів і концентрації природних антиоксидантів виявляються недостатніми, вільні радикали атакують клітинні мембрани і стінки кровоносних судин, викликаючи різні патології.

Все в світі окислюється: починає гірчити масло, іржавіє залізо, ми, люди, старіємо і хворіємо. Існує два шляхи послаблення негативних наслідків окисного стресу:

Препарат фірми «Арт-Лайф» «Персифен» поєднує в собі можливість впливу в обох напрямках, тому що він, з одного боку, має стимулюючу дію на ряд життєво важливих функцій, зокрема пригнічує активність вільних радикалів, а з іншого - сам містить набір вітамінів і природних антиоксидантів. 

У листопаді 1993 року, в Мексиці в місті Канкун відбулася Перша наукова конференція Американської академії медичного протидії старінню. Протягом всієї історії, ще з часів Гіппократа, лікарі завжди проводили чітке розмежування між хворобами і процесами старіння. Хвороба вважалася відхиленням від норми. Старіння-природним ходом речей, таким же неминучим, як захід сонця. Лікарі лікували перше і примирялися з другим. Лише з 1993 року було визнано, що процес старіння - теж хвороба. Це хвороба, прогресуюча і дегенерує, вражаюча кожну клітину, кожну тканину і кожен орган, яка неминуче закінчується летальним результатом. Революційність концепції американських геріатрів полягає в тому, що старіння піддається лікуванню.

Антиоксидантний вітамінний комплекс «Персифен» корисний не тільки для запобігання раку, захворювань серця, гінекологічних захворювань. Його дія уповільнює процес старіння клітин. 

Відомо, що в міру старіння імунна система слабшає. Це є причиною частих інфекційних хвороб, а також зростання числа онкологічних захворювань у літніх людей. Недавні дослідження, проведені відомим імунологом Р. Чандра, показали, що застосування низьких доз вітамінів і антиоксидантів різко знижує захворюваність у літніх людей.

На сьогоднішній день відзначений повсюдний дефіцит цинку в харчуванні: в середньому людина отримує менше 9 мг на добу, при нормі 15 мг. 80% цинку втрачається при обробці зернових на борошно. У морожених овочах цинк втрачається на 100%.

У середньому віці вилочкова залоза, яка відіграє найважливішу роль в імунній системі організму, починає зменшуватися. Це веде до зниження вироблення гормону тімуліна, який створює, що борються з хворобами Т - клітини. Результати багатьох досліджень показали, що щодня вживання всього 30 мг цинку омолоджує вилочкової залози у людей старше 65 років. Вироблення тімуліна налагоджується, і організм людини молодшає.

Цинку належить важлива роль у синтезі білка і нуклеїнових кислот ДНК і РНК. Дефіцит цинку призводить до атрофії тимусу та порушенням клітинного імунітету, придушення фагоцитозу, лимфопении, зниження активності природних кілерів, різкого зниження резистентності, до інфекцій. Цинк має виражену антивірусну дію, блокуючи реплікацію вірусних нуклеїнових кислот.

Встановлено важлива роль цинку в процесах синтезу і секреції інсуліну.

Епідеміологічні дослідження свідчать про наявність достовірної зв'язку між дефіцитом цинку і виникненням раку стравоходу (153,183). У західних країнах цинк - основний засіб для лікування ГРВІ вірусних та інших захворювань. Дуже важливий елемент для передміхурової залози. Цей елемент, як було вже сказано вище, так само присутній в препараті «Персифен». 

Передчасне старіння викликають і вільні радикали. Підраховано, що до 50 - ти років більше 30% білка в клітинах від постійних атак вільних радикалів перетворюється на «іржавий сміття». Особливо вразливими є молекули жирів, яких дуже часто багато в клітинних мембранах крові. Те, що відбувається з нашим організмом, нагадує шматок м'яса, який занадто довго перебував на свіжому повітрі під сонцем. «Реакція вільних радикалів в нашому тілі піддає нас чогось на зразок постійного радіоактивного опромінення. Вони просто нас розламують », - пише Лестер Паркер - біохімік з Каліфорнійського університету.

Якщо антиоксидантів в організмі недостатньо, людина опиняється в стані окисного стресу. Цей дисбаланс руйнує клітини, кількість пошкоджень накопичується, і, з часом, виявляється у формі різних хвороб і старіння. Отже, перше і найочевидніше засіб захисту - прийом достатньої кількості антиоксидантів.

Джин Карпер пише: «У людей, що приймають антиоксиданти,« смертність від будь-якої причини на 50% нижче, виживання при раку на 50% вище, серцеві напади та інсульти на 50% рідше, рак шкіри на 70% рідше. Імунітет підвищується, вірогідність інфекційних захворювань знижується на 50%, а ймовірність виникнення катаракти знижується на 27-36% ».

Антиоксидантна активність «Персифена» була доведена з використанням унікального методу, розробленого томськимвченими. Метод визначення Антиоксидантний активності багатокомпонентних систем «Модельна реакція ініційованого окиснення кумолу». 

Метод заснований на здатності антиоксидантів інгібувати окислення кумолу, ініційоване азобісізобутіронітрілом, що є потужним синтетичним прооксидантів.

Під дією «Персифена» період індукції (блокування вільних радикалів) при навішуванні 2мг «Персифена» дорівнює 59,9 хвилин, тоді як процес блокування під дією комплексу рослинних екстрактів менш виражений, а період індукції складає всього 8,5 хвилини. 

Проведені дослідження доводять, що БАД «Персифен», будучи джерелом екзогенних антиоксидантів, володіє потужною Антиоксидантний активністю. 

Раніше Антиоксидантна активність комплексу поліфенольних сполук листа персика звичайного вивчалися в інституті біохімічної хімії ім. Н.М. Еммануеля Російської Академії наук. Антиоксидантну дію препарату порівнювався з таким стандартного зразка рутину.

Результати проведених досліджень свідчать про те, що комплекс поліфенольних з'єднаний, що міститься в листі персика, є ефективним антиоксидантом, порівняно з антиоксидантною дією, що проявляється екстрактами і настоянками відомих лікарських рослин, показує, що комплекс поліфенольних сполук, які у листі персика, перевершує за своєю активності більшість з них і проявляє антиоксидантну активність такого ж порядку, як екстракт радіоли рожевої.

Якщо вибудувати антиоксидантну активність за зменшенням ланцюжку піддослідних рослин, то вона буде виглядати наступним чином: радіола рожева, елеутерокок, пустирник, аралія, валеріана, заманиха, лимонник, женьшень.

Дослідження показали, що рослинний препарат поліфенольних природи з листя персика звичайного має яскраво виражену здатність надавати стимулюючу дію на всі ланки імунної системи: фагоцитоз, клітинний і гуморальний імунну відповідь.

Препарат достовірно підвищує число антітелообразующіх клітин і титр антитіл в широкому діапазоні доз.

Стимулює процеси фагоцитозу хвороботворних агентів.

Має здатність захищати імунну систему від шкідливої ​​дії хімічних агентів.

Препарат, введений до впливу (ЦФ) - циклофосфаміду, практично повністю захищає фагоцитарну ланку імунітету.

Препарат захищає імунну систему від шкідливого впливу стресу, а також захищає клітини імунної системи від гнітючої дії цитостатика.

Препарат має яскраво вираженими адаптогенними властивостями, має загальнозміцнювальну дію, підвищує працездатність, стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, знижує больову чутливість, захищає організм від негативної дії стресу.

У НДІ експериментальної діагностики і терапії пухлин онкологічного наукового центру ім. М.М. Блохіна РАМН була проведена оцінка протипухлинної активності препарату (комплексу поліфенольних сполук листа персика звичайного).

За результатами дослідження оформлений акт; в додатку представлена ​​виписка, в якій, зокрема, зазначається, що препарат, екстракт з листя персика, не має прямим антипроліферативну дією і при введенні в шлунок у великому діапазоні доз не стимулює ріст пухлин у мишей.

При профілактичному застосуванні до трансплантації пухлини препарат затримує розвиток аденокорціноми молочної залози мишей.

Профілактичне пероральне введення препарату протягом 10 днів до щеплення пухлини аденокорціноми молочної залози у мишей Са - 755 мишам призводило до гальмування росту пухлини, при цьому у кожної п'ятої миші пухлина не розвивалася взагалі.

При доклінічній оцінці показано відсутність у препарату мутагенної, алергенної, тератогенної активностей і ембріотроксічності.

Мій тридцятирічний досвід роботи з препаратами персикового дерева, а також практика і велика кількість зібраного матеріалу, результати доклінічної та клінічної оцінки вказують на високу ефективність препаратів персикового дерева (комплексів поліфенольних сполук), на основі якого і розроблено спільно з томськимвченими компанії Артлайф препарат «Персифен ».
                   

Персифен - препарат системної дії.

Застосовуючи його, пацієнт, як правило, позбавляється крім його симптому або захворювання від інших симптомів і захворювань, найчастіше, здавалося б, незв'язаних з проведеним курсом лікування.

Як показали матеріали російського національного конгресу «Людина і ліки» (М., 2002), характерне для окисного стресу порушення регуляції вільно радикальних процесів, супроводжує розвиток найрізноманітніших важких хвороб, що об'єднуються терміном «вільно радикальні патології». До них належать захворювання серцево - судинної системи, бронхолегеневі, очні хвороби, різні токсикози, захворювання запального генезу, нейродегенеративні хвороби, діабет, злоякісні новоутворення, передчасне старіння та ін цілком природно, що існування такого широкого спектру патологічних станів, в етіології патогенезі яких важливу роль відіграють вільні радикали, робить корисним пошук будь-яких способів інактивації останніх у розрахунку на ослаблення окисного стресу.

Очевидно, що для обмеження ушкоджуючої дії вільних радикалів слід рекомендувати будь-які дії, що призводять до активації біосинтезу ендогенних антиоксидантних ферментів, або призначення екзогенних антиоксидантів.

Як показали спеціальні дослідження Інституту хімічної фізики Російської Академії наук, а також томських учених, які розробили метод визначення антиоксидантної активності багатокомпонентних систем «Модельна реакція ініційованого окиснення кумолу».

Найвища антиокислительная активність препарату «Персифен» визначається входять до його складу екзогенними антиоксидантами, комплексом біофлаваноїдів, мікроелементів (цинку, міді, марганцю, срібла, фосфору), вітамінів С, Е, бета-каротину, а також здатністю активувати ендогенні окисні ферментні системи. Тому стає цілком зрозумілим успішне універсальне комплементарное застосування препарату «Персифен» в широкій медичній практиці при великій кількості різноманітних захворювань.

Отже, на прикладі препарату «Персифен», застосування якого є класичним прикладом універсальності нетрадиційних методів комплементарної реабілітації, реалізуються обидві передумови, що пояснюють широкий спектр його позитивного дії: 1. Компенсація дефіциту в організмі важливих для нормальної життєдіяльності мікронутрієнтів, в першу чергу, вітамінів, мікроелементів та комплексу біофлавоноїдів, що входять до його складу.

2.Ослаблення окисного стресу, який розглядається, як єдине патогенетичне ланка, спільне для всіх видів патології, бо він розвивається при будь-якому розладі здоров'я.

 І в цьому сенсі слова є всі підстави розглядати препарат «Персифен» як своєрідну панацею, розраховуючи на його безперечну ефективність як універсального засобу профілактики, лікування та реабілітації.


За яких патологіях допомагає «Персифен».
Простудні захворювання.
Грип, гострі респіраторні захворювання.
Хвороби органів дихання.
Бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма.
Хвороби шлунково - кишкового тракту.
Гастрит, виразка шлунка, коліти, дискінезія жовчних шляхів, цироз печінки, панкреатит.
Серцево - судинна патологія.
Атеросклероз, гіпертонічна хвороба, стенокардія, інфаркт міокарда, облітеруючий атеросклероз, варикозне розширення вен, ендартеріїт, інсульт, вроджені і набуті вади серця.
Хвороби порожнини рота.
Пародонтоз (місцево, аплікації).
Отоларингологія.
Хронічний тонзиліт.
Гранулезний фарингіт.
Риніт (місцеве застосування - розвести капсулу в ½ ч. ложці води).
Хронічний гайморит (місцеве застосування - так само).
Хронічний синусит (місцеве застосування - так само).
Отит (розвести капсулу в ½ ч. ложці води на турунду).
Всі захворювання шлунково - кишкового тракту.
Гострий і хронічний гепатит, холецистит.
Проктологія. (Місцево, капсулу - в пряму кишку на ніч).
Проктит, парапроктит, хронічні запори, тріщини прямої кишки, геморой.
Хвороби сечостатевої системи.
Цистит, простатит.
Хвороби нирок.
Дифузний гломерулонефрит.
Нефрози.
Пієлонефрит.
Нефросклероз.
Кістозні нирки.
Гінекологічні хвороби.
Фіброзно - кістозна мастопатія, міома матки (до 9 тижнів і більше), аденоміоз, порушення менструального циклу, передменструальний синдром, гіперменорея, хронічні запалення придатків матки, ерозія шийки матки (місцево), ендометріоз, кольпіт, кандидоз, клімактеричний синдром, безплідність.
Хвороби обміну речовин.
Цукровий діабет, не цукровий діабет, аденома гіпофіза, ендемічний зоб, вузловий зоб
дифузно - токсичний зоб.
Педіатрія.
Бронхіальна астма, бронхіт.
Бронхіт з астмокомпонентом.
Гострі та хронічні респіраторні захворювання, пневмонія.
Гастрит, холецистит, нефрити, цистити, гломерулонефрит, отит (місцево, капсула - на ½ ч.ложки води для турунди), сальмонельоз, мононуклеоз, риніт, гайморит, синусит (місцево), стоматит (місцево всередину), алергія, ангіна, діатез , дисбактеріоз кишечника, діарея, запори, тубвераж - реакція манту (рекомендований прийом 1,5 - 2 місяці), туберкульоз, лейкоз, аутоімунна гемолітична анемія, рак печінки, пухлини зорового нерва, пухлини мозку.

Рекомендовані дози:
до 1 року:
капсулу розвести в 4 - х чайних ложках води, по одній чайній ложці двічі на день;

від 1 року до 5 років:
по ½ капсулі два рази на день;

від 5 років до 12 років:
по ¾ капсулі два рази на день;

від 12 років:
по 1 капсулі два рази на день.

По кожному окремому випадку рекомендовано отримати консультацію у лікаря нутриціології.
В пост операційному періоді «Персифен» сприяє швидкій реабілітації.
Загоює трофічні виразки, опіки і свищі (місцево, капсулу на 5 мл кип'яченої води).

Коментарі

ВВЕРХ